'Barça mag komst Lewandowski zo goed als vergeten'

265 stemmen
'Barça mag komst Lewandowski zo goed als vergeten'

FC Barcelona moet financieel nog steeds opletten wat het doet. De Catalaanse club verkeerde zelfs in zo'n zwaar weer dat het vorige zomer Lionel Messi geen nieuw contract kon aanbieden. De Argentijnse superster verkaste transfervrij naar Paris Saint-Germain. De situatie lijkt ondertussen niet veel verbeterd te zijn.


Mundo Deportivo weet immers dat La Liga de uitgaven van Barça onder de loep genomen heeft en dat de uitgavenlimiet van de club negatief is. Om nieuwe transfers te kunnen doen, moeten de Catalanen ofwel nieuwe inkomsten zien te vinden, ofwel verder bezuinigen. Barça zelf hoopt volgens het genoemde medium om de loonlast van de selectie stevig terug te schroeven. De club zou de spelers vragen om tot de helft van hun loon in te leveren. Wie nog maar net een nieuw contract ondertekende, zou de dans ontspringen.

Het is afwachten hoe de spelers zullen reageren op het verzoek van hun club. De nieuwe financiële ontwikkelingen zijn ook geen goed nieuws voor de toekomstige deals die Barça zou willen afronden. De club wil deze zomer versterkt uit de mercato komen, maar met beperkte financiële middelen is dat een aartsmoeilijke opdracht in het hedendaagse voetbal.

LEWANDOWSKI

Hoop op het verlanglijstje van Barça: Robert Lewandowski. De Pool moet de nieuwe aanvalsleider worden in Camp Nou. Bayern München wil hem echter niet zomaar laten gaan. Lewandowski, die nog tot midden volgend jaar vastligt in Beieren, heeft dan weer zijn zinnen gezet op een verhuis naar Barça. Als de Catalaanse club hem wil losweken, zal ze een transfersom op tafel moeten leggen. Volgens Transfermarkt is Lewa op zijn 33ste nog altijd 50 miljoen euro waard. En dan hebben we het nog niet over de looneisen van de aanvaller, die ongetwijfeld niet van de poes zullen zijn. Hoe Barça aan voldoende centen zal raken, valt af te wachten.

LEES OOK: Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

🚀

Zal Lewandowski naar Barça gaan?

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

108
108
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

187
187
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

70
70
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

50
50
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

269
269
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

297
297
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

85
85
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

199
199
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

152
152
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

316
316
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

254
254
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

81
81
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

283
283
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

294
294
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

500
500
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

367
367
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

274
274
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

489
489
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

151
151
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

295
295
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

279
279
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

641
641
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

354
354
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

507
507

Meer sportnieuws