'Barça mag komst Lewandowski zo goed als vergeten'

door
'Barça mag komst Lewandowski zo goed als vergeten'

FC Barcelona moet financieel nog steeds opletten wat het doet. De Catalaanse club verkeerde zelfs in zo'n zwaar weer dat het vorige zomer Lionel Messi geen nieuw contract kon aanbieden. De Argentijnse superster verkaste transfervrij naar Paris Saint-Germain. De situatie lijkt ondertussen niet veel verbeterd te zijn.


Mundo Deportivo weet immers dat La Liga de uitgaven van Barça onder de loep genomen heeft en dat de uitgavenlimiet van de club negatief is. Om nieuwe transfers te kunnen doen, moeten de Catalanen ofwel nieuwe inkomsten zien te vinden, ofwel verder bezuinigen. Barça zelf hoopt volgens het genoemde medium om de loonlast van de selectie stevig terug te schroeven. De club zou de spelers vragen om tot de helft van hun loon in te leveren. Wie nog maar net een nieuw contract ondertekende, zou de dans ontspringen.

Het is afwachten hoe de spelers zullen reageren op het verzoek van hun club. De nieuwe financiële ontwikkelingen zijn ook geen goed nieuws voor de toekomstige deals die Barça zou willen afronden. De club wil deze zomer versterkt uit de mercato komen, maar met beperkte financiële middelen is dat een aartsmoeilijke opdracht in het hedendaagse voetbal.

LEWANDOWSKI

Hoop op het verlanglijstje van Barça: Robert Lewandowski. De Pool moet de nieuwe aanvalsleider worden in Camp Nou. Bayern München wil hem echter niet zomaar laten gaan. Lewandowski, die nog tot midden volgend jaar vastligt in Beieren, heeft dan weer zijn zinnen gezet op een verhuis naar Barça. Als de Catalaanse club hem wil losweken, zal ze een transfersom op tafel moeten leggen. Volgens Transfermarkt is Lewa op zijn 33ste nog altijd 50 miljoen euro waard. En dan hebben we het nog niet over de looneisen van de aanvaller, die ongetwijfeld niet van de poes zullen zijn. Hoe Barça aan voldoende centen zal raken, valt af te wachten.

LEES OOK: Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Zal Lewandowski naar Barça gaan?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

31
31
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

17
17
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

34
34
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

44
44
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

43
43
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

87
87
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

257
257
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

274
274
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

38
38
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

396
396
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

138
138
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

412
412
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

122
122

Meer sportnieuws