Lommel SK maakt nieuwe trainer bekend

door
Lommel SK maakt nieuwe trainer bekend

Lommel SK slaagde er dit seizoen niet in om de grote ambities van de club waar te maken. De Limburgers eindigden 6de in de 1B Pro League. De promotie waar ze al zo lang op hopen in de Kempen is dus nog niet voor dit jaar. De club maakt nu de trainer bekend die de Lommelse droom volgend seizoen moet proberen waar te maken.


Lommel SK stelt op zijn website Steve Bould (59) voor als nieuwe hoofdcoach. De Engelsman zette zijn krabbel onder een contract voor onbepaalde duur. Bould neemt zijn functie onmiddellijk op in afwachting de herstart van de trainingen. De nieuwe Lommelse oefenmeester zat sinds eind juni 2021 zonder werk. Toen kwam zijn avontuur als coach van de U23 van Arsenal ten einde. Daarvoor zat Bould ook al als assistent op de bank bij de eerste ploeg van de Gunners. Hij trainde er ook de U18.

Ook in zijn actieve spelersloopbaan kwam Bould uit voor Arsenal. Hij won de titel en de FA Cup in het seizoen 1997-1998. Hij speelde daarnaast ook voor AFC Sunderland, Stoke City en Torquay. In totaal staan er meer dan 500 wedstrijden als profvoetballer op zijn palmares. Aan ervaring zal het Bould dus niet ontbreken. Afwachten of hij die kan delen met zijn spelers.

REACTIE

Bould zelf is uiterst gelukkig met zijn nieuwe uitdaging. "Ik ben verheugd om me aan te sluiten bij Lommel SK binnen de City Football Group en om te werken met zo'n getalenteerde groep spelers. Het is een geweldige tijd om bij de club te komen en deel uit te maken van een spannende reis in de komende jaren", zegt hij op de clubwebstek.

Trending:

‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’
‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’

Brengt hij de club naar 1A?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

47
47
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

294
294
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

71
71
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

54
54
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

433
433
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

143
143
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

170
170
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1117
1117
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

42
42
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

237
237
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

515
515
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

706
706
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

934
934
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

365
365
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

237
237
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

353
353
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1094
1094
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

213
213
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

356
356
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

924
924
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

370
370
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

511
511
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

97
97
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws