Lommel SK maakt nieuwe trainer bekend

door
Lommel SK maakt nieuwe trainer bekend

Lommel SK slaagde er dit seizoen niet in om de grote ambities van de club waar te maken. De Limburgers eindigden 6de in de 1B Pro League. De promotie waar ze al zo lang op hopen in de Kempen is dus nog niet voor dit jaar. De club maakt nu de trainer bekend die de Lommelse droom volgend seizoen moet proberen waar te maken.


Lommel SK stelt op zijn website Steve Bould (59) voor als nieuwe hoofdcoach. De Engelsman zette zijn krabbel onder een contract voor onbepaalde duur. Bould neemt zijn functie onmiddellijk op in afwachting de herstart van de trainingen. De nieuwe Lommelse oefenmeester zat sinds eind juni 2021 zonder werk. Toen kwam zijn avontuur als coach van de U23 van Arsenal ten einde. Daarvoor zat Bould ook al als assistent op de bank bij de eerste ploeg van de Gunners. Hij trainde er ook de U18.

Ook in zijn actieve spelersloopbaan kwam Bould uit voor Arsenal. Hij won de titel en de FA Cup in het seizoen 1997-1998. Hij speelde daarnaast ook voor AFC Sunderland, Stoke City en Torquay. In totaal staan er meer dan 500 wedstrijden als profvoetballer op zijn palmares. Aan ervaring zal het Bould dus niet ontbreken. Afwachten of hij die kan delen met zijn spelers.

REACTIE

Bould zelf is uiterst gelukkig met zijn nieuwe uitdaging. "Ik ben verheugd om me aan te sluiten bij Lommel SK binnen de City Football Group en om te werken met zo'n getalenteerde groep spelers. Het is een geweldige tijd om bij de club te komen en deel uit te maken van een spannende reis in de komende jaren", zegt hij op de clubwebstek.

LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Brengt hij de club naar 1A?

Meest recent

Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

0
0
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

16
16
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

23
23
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

30
30
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

38
38
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

348
348
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

37
37
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

58
58
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

208
208
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

127
127
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

45
45
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

156
156
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

159
159
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

197
197
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1237
1237
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

84
84
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

269
269
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

324
324
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

226
226
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

361
361
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

82
82
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

198
198
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

107
107
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

643
643

Meer sportnieuws