Eupen neemt afscheid van sterkhouder

door
Eupen neemt afscheid van sterkhouder

KAS Eupen zal volgend jaar opnieuw aantreden in de JPL. De Oostkantonners verkeerden lang in degradatiegevaar, maar konden toch hun hachje redden. Ze eindigden 15de, met vier punten voorsprong op voorlaatste RFC Seraing. Volgend seizoen moeten ze het Am Kehrweg stellen zonder een vertrouwd gezicht en sterkhouder.


Zo meldt Eupen op zijn website dat Andreas Beck de club verlaat. Zijn contract loopt af en wordt niet verlengd. Beck landde in juli 2019 in Oost-België. Hij maakte toen transfervrij de overstap van VfB Stuttgart. Bij Eupen zou Beck uitgroeien tot een vaste waarde op (meestal) rechts. Hij speelde in totaal 83 duels voor de Panda's. Daarin trof hij 2 keer raak en gaf hij 2 assists. Het is niet duidelijk waar de Duitser nu aan de slag gaat.

Op de clubwebstek reageert Beck op zijn vertrek. "Het is echt niet gemakkelijk voor mij om afscheid te nemen. Voor mij waren de drie jaren met KAS Eupen in de Belgische Pro League heel bijzondere jaren waar ik heel dankbaar voor ben (...) Ik wens KAS Eupen en zijn fans alleen maar het beste voor de toekomst", klinkt het. Ook algemeen directeur Christoph Henkel komt aan het woord. "Wij willen Andreas Beck bedanken voor drie jaar goede en succesvolle samenwerking (...)  Hij zal ook in de toekomst een graag geziene gast blijven in het Kehrweg Stadio", aldus Henkel.

DUITSLAND

Beck was niet de eerste de beste toen hij naar Eupen kwam. Hij had op dat moment namelijk al negen keer voor voor de Duitse nationale ploeg gespeeld. Zijn beste jaren beleefde Beck bij TSG Hoffenheim en Stuttgart. Met die laatstgenoemde club werd hij kampioen van Duitsland in het seizoen 2006-2007. Verder speelde Beck ook voor het Turkse Besiktas.

LEES OOK: Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

Serieuze aderlating voor Eupen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

8
8
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

101
101
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

75
75
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

43
43
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

46
46
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

47
47
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

175
175
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

80
80
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

125
125
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

55
55
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

235
235
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

221
221
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

229
229
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

358
358
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

293
293
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

137
137
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

168
168
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

192
192
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

420
420
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

237
237
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

146
146
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

164
164
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

121
121
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

214
214
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

69
69

Meer sportnieuws