'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

59 stemmen
'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

Ajax pakte dit seizoen opnieuw de titel in Nederland. De Amsterdammers slaagden erin om PSV af te houden en hielden op het einde een krappe bonus van twee punten over. Volgend seizoen wil Ajax opnieuw met de hoofdprijs gaan lopen en als het even kan ook Europees scoren. Daarvoor wordt nu al rondgekeken voor versterking.


Ajax zou zich volgens De Telegraaf opnieuw richten op Steven Bergwijn (24). De Nederlander is bij Tottenham Hotspur op de achtergrond verzeild en de Ajacieden willen hem nu een reddingsboei toewerpen. Er was al interesse in de winter en er zou toen al een bod van 18 miljoen euro gekomen zijn vanuit Nederland, dat met bonussen kon oplopen tot 22 miljoen. Tottenham weigerde en wilde minstens 25 miljoen. Nu zou Ajax een nieuw officieel ingediend hebben bij de Londense club. Het is niet duidelijk om hoeveel miljoenen het deze keer gaat.

Bergwijn heeft nog een contract tot medio 2025 in Londen. Dit seizoen kwam hij tot 25 optredens in de Premier League, bijna altijd als invaller. Hij scoorde 3 keer en gaf 1 assist. Bergwijn zelf zou naar verluidt niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Amsterdam. Pikant detail: in het verleden speelde Bergwijn al voor de eerste ploeg van PSV, de aartsrivaal uit Eindhoven.

ORANJE 

Ondanks zijn weinige speelminuten dit seizoen maakt Bergwijn gewoon deel uit van de Nederlandse selectie die vrijdagavond België partij geeft. De snelle aanvaller telt in totaal al 18 caps voor zijn land en scoorde daarin 5 keer. Zeker geen onaardige statistieken. Afwachten of hij raak treft tegen de Duivels.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Wat is de beste club voor Bergwijn?

Meest recent

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

5
5
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

17
17
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

64
64
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

25
25
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

26
26
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

228
228
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

139
139
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

213
213
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

126
126
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

100
100
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

343
343
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

158
158
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

282
282
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

198
198
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

139
139
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

107
107
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

810
810
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

240
240
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

226
226
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

834
834
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

260
260

Meer sportnieuws