'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

door
'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

Ajax pakte dit seizoen opnieuw de titel in Nederland. De Amsterdammers slaagden erin om PSV af te houden en hielden op het einde een krappe bonus van twee punten over. Volgend seizoen wil Ajax opnieuw met de hoofdprijs gaan lopen en als het even kan ook Europees scoren. Daarvoor wordt nu al rondgekeken voor versterking.


Ajax zou zich volgens De Telegraaf opnieuw richten op Steven Bergwijn (24). De Nederlander is bij Tottenham Hotspur op de achtergrond verzeild en de Ajacieden willen hem nu een reddingsboei toewerpen. Er was al interesse in de winter en er zou toen al een bod van 18 miljoen euro gekomen zijn vanuit Nederland, dat met bonussen kon oplopen tot 22 miljoen. Tottenham weigerde en wilde minstens 25 miljoen. Nu zou Ajax een nieuw officieel ingediend hebben bij de Londense club. Het is niet duidelijk om hoeveel miljoenen het deze keer gaat.

Bergwijn heeft nog een contract tot medio 2025 in Londen. Dit seizoen kwam hij tot 25 optredens in de Premier League, bijna altijd als invaller. Hij scoorde 3 keer en gaf 1 assist. Bergwijn zelf zou naar verluidt niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Amsterdam. Pikant detail: in het verleden speelde Bergwijn al voor de eerste ploeg van PSV, de aartsrivaal uit Eindhoven.

ORANJE 

Ondanks zijn weinige speelminuten dit seizoen maakt Bergwijn gewoon deel uit van de Nederlandse selectie die vrijdagavond België partij geeft. De snelle aanvaller telt in totaal al 18 caps voor zijn land en scoorde daarin 5 keer. Zeker geen onaardige statistieken. Afwachten of hij raak treft tegen de Duivels.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

Wat is de beste club voor Bergwijn?

Meest recent

Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

19
19
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

9
9
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

171
171
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

29
29
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

37
37
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

42
42
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

149
149
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

225
225
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

337
337
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

84
84
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

157
157
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

275
275
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

154
154
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

151
151
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

154
154
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

318
318
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

162
162
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1151
1151
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

165
165
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

183
183
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

767
767
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

355
355
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

257
257

Meer sportnieuws