'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

door
'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

Ajax pakte dit seizoen opnieuw de titel in Nederland. De Amsterdammers slaagden erin om PSV af te houden en hielden op het einde een krappe bonus van twee punten over. Volgend seizoen wil Ajax opnieuw met de hoofdprijs gaan lopen en als het even kan ook Europees scoren. Daarvoor wordt nu al rondgekeken voor versterking.


Ajax zou zich volgens De Telegraaf opnieuw richten op Steven Bergwijn (24). De Nederlander is bij Tottenham Hotspur op de achtergrond verzeild en de Ajacieden willen hem nu een reddingsboei toewerpen. Er was al interesse in de winter en er zou toen al een bod van 18 miljoen euro gekomen zijn vanuit Nederland, dat met bonussen kon oplopen tot 22 miljoen. Tottenham weigerde en wilde minstens 25 miljoen. Nu zou Ajax een nieuw officieel ingediend hebben bij de Londense club. Het is niet duidelijk om hoeveel miljoenen het deze keer gaat.

Bergwijn heeft nog een contract tot medio 2025 in Londen. Dit seizoen kwam hij tot 25 optredens in de Premier League, bijna altijd als invaller. Hij scoorde 3 keer en gaf 1 assist. Bergwijn zelf zou naar verluidt niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Amsterdam. Pikant detail: in het verleden speelde Bergwijn al voor de eerste ploeg van PSV, de aartsrivaal uit Eindhoven.

ORANJE 

Ondanks zijn weinige speelminuten dit seizoen maakt Bergwijn gewoon deel uit van de Nederlandse selectie die vrijdagavond België partij geeft. De snelle aanvaller telt in totaal al 18 caps voor zijn land en scoorde daarin 5 keer. Zeker geen onaardige statistieken. Afwachten of hij raak treft tegen de Duivels.

LEES OOK: 'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Wat is de beste club voor Bergwijn?

Meest recent

Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

11
11
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

77
77
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

112
112
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

127
127
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

45
45
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

56
56
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

190
190
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

363
363
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

350
350
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

278
278
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

223
223
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1622
1622
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

111
111
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

315
315
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

374
374
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

226
226
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

184
184
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

225
225
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

241
241
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

92
92
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

90
90
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

68
68
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

151
151
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

224
224

Meer sportnieuws