'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

59 stemmen
'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

Ajax pakte dit seizoen opnieuw de titel in Nederland. De Amsterdammers slaagden erin om PSV af te houden en hielden op het einde een krappe bonus van twee punten over. Volgend seizoen wil Ajax opnieuw met de hoofdprijs gaan lopen en als het even kan ook Europees scoren. Daarvoor wordt nu al rondgekeken voor versterking.


Ajax zou zich volgens De Telegraaf opnieuw richten op Steven Bergwijn (24). De Nederlander is bij Tottenham Hotspur op de achtergrond verzeild en de Ajacieden willen hem nu een reddingsboei toewerpen. Er was al interesse in de winter en er zou toen al een bod van 18 miljoen euro gekomen zijn vanuit Nederland, dat met bonussen kon oplopen tot 22 miljoen. Tottenham weigerde en wilde minstens 25 miljoen. Nu zou Ajax een nieuw officieel ingediend hebben bij de Londense club. Het is niet duidelijk om hoeveel miljoenen het deze keer gaat.

Bergwijn heeft nog een contract tot medio 2025 in Londen. Dit seizoen kwam hij tot 25 optredens in de Premier League, bijna altijd als invaller. Hij scoorde 3 keer en gaf 1 assist. Bergwijn zelf zou naar verluidt niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Amsterdam. Pikant detail: in het verleden speelde Bergwijn al voor de eerste ploeg van PSV, de aartsrivaal uit Eindhoven.

ORANJE 

Ondanks zijn weinige speelminuten dit seizoen maakt Bergwijn gewoon deel uit van de Nederlandse selectie die vrijdagavond België partij geeft. De snelle aanvaller telt in totaal al 18 caps voor zijn land en scoorde daarin 5 keer. Zeker geen onaardige statistieken. Afwachten of hij raak treft tegen de Duivels.

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Wat is de beste club voor Bergwijn?

Meest recent

Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

26
26
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

52
52
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

25
25
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

53
53
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

121
121
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

77
77
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

173
173
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

332
332
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

242
242
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

148
148
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

23
23
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

114
114
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

26
26
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

719
719
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

209
209
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

125
125
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

66
66
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

410
410
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

354
354
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

868
868
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

152
152
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

26
26

Meer sportnieuws