'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

59 stemmen
'Ajax haalt alles uit de kast voor Tottenham-kracht'

Ajax pakte dit seizoen opnieuw de titel in Nederland. De Amsterdammers slaagden erin om PSV af te houden en hielden op het einde een krappe bonus van twee punten over. Volgend seizoen wil Ajax opnieuw met de hoofdprijs gaan lopen en als het even kan ook Europees scoren. Daarvoor wordt nu al rondgekeken voor versterking.


Ajax zou zich volgens De Telegraaf opnieuw richten op Steven Bergwijn (24). De Nederlander is bij Tottenham Hotspur op de achtergrond verzeild en de Ajacieden willen hem nu een reddingsboei toewerpen. Er was al interesse in de winter en er zou toen al een bod van 18 miljoen euro gekomen zijn vanuit Nederland, dat met bonussen kon oplopen tot 22 miljoen. Tottenham weigerde en wilde minstens 25 miljoen. Nu zou Ajax een nieuw officieel ingediend hebben bij de Londense club. Het is niet duidelijk om hoeveel miljoenen het deze keer gaat.

Bergwijn heeft nog een contract tot medio 2025 in Londen. Dit seizoen kwam hij tot 25 optredens in de Premier League, bijna altijd als invaller. Hij scoorde 3 keer en gaf 1 assist. Bergwijn zelf zou naar verluidt niet weigerachtig staan tegenover een verhuis naar Amsterdam. Pikant detail: in het verleden speelde Bergwijn al voor de eerste ploeg van PSV, de aartsrivaal uit Eindhoven.

ORANJE 

Ondanks zijn weinige speelminuten dit seizoen maakt Bergwijn gewoon deel uit van de Nederlandse selectie die vrijdagavond België partij geeft. De snelle aanvaller telt in totaal al 18 caps voor zijn land en scoorde daarin 5 keer. Zeker geen onaardige statistieken. Afwachten of hij raak treft tegen de Duivels.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Wat is de beste club voor Bergwijn?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

23
23
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

71
71
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

374
374
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

34
34
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

43
43
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

295
295
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

411
411
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

495
495
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

824
824
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

520
520
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

147
147
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

398
398
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

714
714
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

303
303
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

502
502
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

406
406
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

231
231
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

105
105
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws