'Lacazette zegt resoluut 'neen' tegen La Liga'

door
'Lacazette zegt resoluut 'neen' tegen La Liga'

Het is een zekerheid dat Alexandre Lacazette vertrekt bij Arsenal. De Franse spits wil dolgraag weer naar de Ligue 1, waar hij al het shirt van Olympique de Lyon droeg. Door zijn voorliefde voor een terugkeer naar zijn thuisland vissen Atlético Madrid en Sevilla achter het net. 

Alexandre Lacazette zal Arsenal na vijf jaar 'good bye' zeggen. Destijds kwam hij over van Olympique de Lyon in ruil voor 53 miljoen euro. Diezelfde club trekt opnieuw aan de mouw van Lacazette en bovendien kan de club een slag slaan aangezien het contract van de Fransman op 30 juni afloopt. 

Fichajes meent uit eerste hand vernomen te hebben dat de spits graag zou terugkeren naar het team waar hij wereldwijd bekend werd. Met zijn terugkeer naar Lyon en het team te helpen om na een paar jaar in de middenmoot weer naar de top te loodsen in Frankrijk. 

L'OL vs L'OM
In het hoofd van Alexandre Lacazette zit duidelijk een plan klaar om terug te keren naar Frankrijk. Ook Olympique de Marseille aast na kwalificatie voor de Champions League op zijn handtekening. Iets wat Lyon niet kan voorleggen. De keuze van Lacazette zou Atlético de Madrid en Sevilla frustreren, zij probeerden tevergeefs bij de Arsenal-aanvaller. De Franse spits zou prima passen bij het Spaanse voetbal, maar Lacazette lijkt niet toe aan een nieuw buitenlands avontuur.

LEES OOK: 'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Welke club zou jij Lacazette aanraden?

Meest recent

Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

19
19
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

32
32
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

12
12
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

112
112
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

51
51
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

38
38
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

177
177
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

120
120
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

208
208
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

123
123
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

344
344
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

225
225
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

380
380
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

102
102
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

29
29
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

272
272
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

372
372
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

289
289
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

116
116
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

776
776
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

147
147
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

476
476
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

101
101
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

471
471
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

491
491

Meer sportnieuws