'Volgende vertrekker bij Antwerp is een feit'

door
'Volgende vertrekker bij Antwerp is een feit'

Sinds het einde van het seizoen is het al druk geweest op de Bosuil, waar trainer Brian Priske meteen op straat gezet werd en technisch directeur Marc Overmars als opvolger Mark van Bommel binnen loodste. De verwachting is dat er de komende weken en maanden nog de nodige nieuwe spelers zullen neerstrijken, maar in eerste instantie vertrekt er vooral volk.


Zo raakte al bekend dat de aankoopoptie van Samatta niet gelicht zal worden, terwijl ook de aflopende contracten van Coopman, De Pauw en Ampomah niet verlengd worden en Beiranvand terugkeert naar Iran. De volgende vertrekker is nu ook een feit. Transferspecialist Fabrizio Romano laat immers weten dat Aurelio Buta de Bosuil nu helemaal verlaten heeft.

De Portugese rechtsachter had enkele weken geleden al een akkoord bereikt met Eintracht Frankfurt en nu zouden alle handtekeningen ook gezet zijn. Buta tekende een contract tot 2026 bij de winnaar van de Europa League. Antwerp vangt geen transfersom, want de speler was einde contract.

MILJOENEN MIS
Antwerp vangt zo naast de nodige miljoenen, want enkele jaren geleden was er nog sprake van Engelse interesse tegen een transfersom van 6 miljoen. De 25-jarige was vijf seizoenen actief bij de Great Old, die hem vlak na de promotie in 2017 wegplukte bij Benfica. Buta kwam in die periode 121 keer in actie en was daarbij goed voor twee doelpunten en 21 assists.


POLL: Een aderlating voor Antwerp?

Meest recent

Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

16
16
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

33
33
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

47
47
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

142
142
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

71
71
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

389
389
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

81
81
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

118
118
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

330
330
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

65
65
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

645
645
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

281
281
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

80
80
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

337
337
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

288
288
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

152
152
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

398
398
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

284
284
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

922
922
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

792
792

Meer sportnieuws