'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

225 stemmen
'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

De Rode Duivels werken over de komende elf dagen maar liefst vier interlands in de Nations League af. Veel tijd zullen ze dus niet hebben om aan andere zaken te denken, maar reken maar dat er toch heel wat over transfers gesproken zal worden. Heel wat Duivels lijken van club te gaan wisselen en zullen daarover de nodige vragen krijgen.


Dat was de voorbije dagen al het geval. Op de persconferentie van Toby Alderweireld kwam meteen de vermeende interesse van Antwerp ter sprake, terwijl donderdag een journalist van La Gazzetta dello Sport speciaal naar Tubeke afgezakt was om Romelu Lukaku te vragen naar zijn mogelijke terugkeer naar Inter - "Geen commentaar" was overigens het antwoord van de spits. En ook Youri Tielemans zou weleens hetzelfde kunnen wachten.

De middenvelder lijkt deze zomer zeker te gaan vertrekken bij Leicester City, want hij wil niet bijtekenen en loopt anders binnen een jaar gratis de deur uit. De strijd om zijn handtekening zou alvast helemaal losbarsten, want er zou een eerste officiële bod op komst zijn. Volgens journalist Ekrem Konur gaat Arsenal 35 miljoen euro bieden voor de 25-jarige.

CHAMPIONS LEAGUE
Daarmee blijven de Gunners nog een beetje onder de vraagprijs van Leicester, die de voorbije maanden doorgaans op 40 miljoen getaxeerd werd. Het bod lijkt echter wel een goede basis voor onderhandelingen. Alleen is het maar de vraag hoe Tielemans zelf aankijkt tegen een overstap naar het Emirates. Hij zou volgend seizoen immers in de Champions League willen spelen en Arsenal greep uiteindelijk net naast een ticket voor het kampioenenbal. Mogelijk zal hij dus nog wat afwachten om te zien of een andere club zich nog meldt.


LEES OOK: Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Zou Arsenal een goede keuze zijn voor Tielemans?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

14
14
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

64
64
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

188
188
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

125
125
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

63
63
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

212
212
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

79
79
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

257
257
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

94
94
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

43
43
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

99
99
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

492
492
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

100
100
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

83
83
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

229
229
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

92
92
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

82
82
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws