'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

door
'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

De Rode Duivels werken over de komende elf dagen maar liefst vier interlands in de Nations League af. Veel tijd zullen ze dus niet hebben om aan andere zaken te denken, maar reken maar dat er toch heel wat over transfers gesproken zal worden. Heel wat Duivels lijken van club te gaan wisselen en zullen daarover de nodige vragen krijgen.


Dat was de voorbije dagen al het geval. Op de persconferentie van Toby Alderweireld kwam meteen de vermeende interesse van Antwerp ter sprake, terwijl donderdag een journalist van La Gazzetta dello Sport speciaal naar Tubeke afgezakt was om Romelu Lukaku te vragen naar zijn mogelijke terugkeer naar Inter - "Geen commentaar" was overigens het antwoord van de spits. En ook Youri Tielemans zou weleens hetzelfde kunnen wachten.

De middenvelder lijkt deze zomer zeker te gaan vertrekken bij Leicester City, want hij wil niet bijtekenen en loopt anders binnen een jaar gratis de deur uit. De strijd om zijn handtekening zou alvast helemaal losbarsten, want er zou een eerste officiële bod op komst zijn. Volgens journalist Ekrem Konur gaat Arsenal 35 miljoen euro bieden voor de 25-jarige.

CHAMPIONS LEAGUE
Daarmee blijven de Gunners nog een beetje onder de vraagprijs van Leicester, die de voorbije maanden doorgaans op 40 miljoen getaxeerd werd. Het bod lijkt echter wel een goede basis voor onderhandelingen. Alleen is het maar de vraag hoe Tielemans zelf aankijkt tegen een overstap naar het Emirates. Hij zou volgend seizoen immers in de Champions League willen spelen en Arsenal greep uiteindelijk net naast een ticket voor het kampioenenbal. Mogelijk zal hij dus nog wat afwachten om te zien of een andere club zich nog meldt.


Zou Arsenal een goede keuze zijn voor Tielemans?

Meest recent

Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

33
33
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

151
151
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

143
143
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

70
70
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

340
340
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

448
448
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

365
365
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

197
197
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

167
167
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

94
94
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

585
585
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

342
342
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

350
350
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

398
398
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

223
223
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

177
177
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

365
365
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

821
821
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

226
226
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42

Meer sportnieuws