'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

225 stemmen
'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

De Rode Duivels werken over de komende elf dagen maar liefst vier interlands in de Nations League af. Veel tijd zullen ze dus niet hebben om aan andere zaken te denken, maar reken maar dat er toch heel wat over transfers gesproken zal worden. Heel wat Duivels lijken van club te gaan wisselen en zullen daarover de nodige vragen krijgen.


Dat was de voorbije dagen al het geval. Op de persconferentie van Toby Alderweireld kwam meteen de vermeende interesse van Antwerp ter sprake, terwijl donderdag een journalist van La Gazzetta dello Sport speciaal naar Tubeke afgezakt was om Romelu Lukaku te vragen naar zijn mogelijke terugkeer naar Inter - "Geen commentaar" was overigens het antwoord van de spits. En ook Youri Tielemans zou weleens hetzelfde kunnen wachten.

De middenvelder lijkt deze zomer zeker te gaan vertrekken bij Leicester City, want hij wil niet bijtekenen en loopt anders binnen een jaar gratis de deur uit. De strijd om zijn handtekening zou alvast helemaal losbarsten, want er zou een eerste officiële bod op komst zijn. Volgens journalist Ekrem Konur gaat Arsenal 35 miljoen euro bieden voor de 25-jarige.

CHAMPIONS LEAGUE
Daarmee blijven de Gunners nog een beetje onder de vraagprijs van Leicester, die de voorbije maanden doorgaans op 40 miljoen getaxeerd werd. Het bod lijkt echter wel een goede basis voor onderhandelingen. Alleen is het maar de vraag hoe Tielemans zelf aankijkt tegen een overstap naar het Emirates. Hij zou volgend seizoen immers in de Champions League willen spelen en Arsenal greep uiteindelijk net naast een ticket voor het kampioenenbal. Mogelijk zal hij dus nog wat afwachten om te zien of een andere club zich nog meldt.


LEES OOK: Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Zou Arsenal een goede keuze zijn voor Tielemans?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

95
95
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

99
99
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

111
111
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

600
600
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

302
302
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

142
142
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

140
140
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

198
198
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

182
182
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

523
523
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

617
617
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

311
311
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

572
572
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

465
465
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

652
652
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

292
292
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

94
94
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

322
322
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

266
266
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

705
705

Meer sportnieuws