'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

door
'Miljoenenstrijd om Tielemans barst helemaal los'

De Rode Duivels werken over de komende elf dagen maar liefst vier interlands in de Nations League af. Veel tijd zullen ze dus niet hebben om aan andere zaken te denken, maar reken maar dat er toch heel wat over transfers gesproken zal worden. Heel wat Duivels lijken van club te gaan wisselen en zullen daarover de nodige vragen krijgen.


Dat was de voorbije dagen al het geval. Op de persconferentie van Toby Alderweireld kwam meteen de vermeende interesse van Antwerp ter sprake, terwijl donderdag een journalist van La Gazzetta dello Sport speciaal naar Tubeke afgezakt was om Romelu Lukaku te vragen naar zijn mogelijke terugkeer naar Inter - "Geen commentaar" was overigens het antwoord van de spits. En ook Youri Tielemans zou weleens hetzelfde kunnen wachten.

De middenvelder lijkt deze zomer zeker te gaan vertrekken bij Leicester City, want hij wil niet bijtekenen en loopt anders binnen een jaar gratis de deur uit. De strijd om zijn handtekening zou alvast helemaal losbarsten, want er zou een eerste officiële bod op komst zijn. Volgens journalist Ekrem Konur gaat Arsenal 35 miljoen euro bieden voor de 25-jarige.

CHAMPIONS LEAGUE
Daarmee blijven de Gunners nog een beetje onder de vraagprijs van Leicester, die de voorbije maanden doorgaans op 40 miljoen getaxeerd werd. Het bod lijkt echter wel een goede basis voor onderhandelingen. Alleen is het maar de vraag hoe Tielemans zelf aankijkt tegen een overstap naar het Emirates. Hij zou volgend seizoen immers in de Champions League willen spelen en Arsenal greep uiteindelijk net naast een ticket voor het kampioenenbal. Mogelijk zal hij dus nog wat afwachten om te zien of een andere club zich nog meldt.


Zou Arsenal een goede keuze zijn voor Tielemans?

Meest recent

'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

1
1
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

7
7
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

39
39
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

103
103
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

220
220
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

91
91
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

139
139
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

98
98
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

425
425
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

458
458
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

339
339
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

158
158
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

199
199
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

196
196
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

407
407
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

537
537
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

120
120
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

236
236
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1864
1864
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

313
313
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134

Meer sportnieuws