Verwachte opstelling: Martinez kiest voor zekerheid tegen Oranje

door
Verwachte opstelling: Martinez kiest voor zekerheid tegen Oranje

De Rode Duivels beginnen om 20u45 aan hun nieuwe campagne in de Nations League en dat levert meteen een fraaie affiche op. Nederland komt immers bezoek in het Koning Boudewijnstadion en een Derby der Lage Landen levert doorgaans spektakel op. Roberto Martinez rekent weer op zijn ervaren rotten nadat hij hen in maart rust gaf.


Van de experimentele elftallen tegen Ierland en Burkina Faso blijft straks niets meer over, al moet de bondscoach wel nog steeds twee titularissen missen. Thibaut Courtois en Jason Denayer hebben immers de selectie al geblesseerd verlaten. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad verwachten exact dezelfde elf aan de aftrap en denken dat zij vervangen zullen worden door Simon Mignolet en Dedryck Boyata.

Mignolet behoudt dus zijn status als nummer twee en krijgt de voorkeur boven Koen Casteels. Het is een keuze voor ervaring en dat kan ook gezegd worden van Boyata, die verkozen wordt boven Mechele, Faes en Theate. Op de flanken worden dan weer Castagne en Carrasco verkozen boven Meunier en Thorgan Hazard, die bij Dortmund de voorbije maanden met blessures sukkelden.

TANDEM
Op het middenveld wordt het duo Witsel-Tielemans weer in ere hersteld, wat betekent dat Martinez voor zekerheid kiest en dat Kevin De Bruyne een rijtje opschuift. Hij vult samen met Eden Hazard de pocket in steun van Lukaku in, wat betekent dat onder meer Dries Mertens vrede zal moeten nemen met een rol als invaller.

De verwachte elf van de Rode Duivels: Mignolet - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Castagne, Witsel, Tielemans, Carrasco -  De Bruyne, E. Hazard - Lukaku

LEES OOK: Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Is dat de best mogelijke elf op dit moment?

Meest recent

Sensatie op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

26
26
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

26
26
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

38
38
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

63
63
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

196
196
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

72
72
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

51
51
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

31
31
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

158
158
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

972
972
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

71
71
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

635
635
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

154
154
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

178
178
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

54
54
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

333
333
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

193
193
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

578
578
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

107
107
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

167
167
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

136
136
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

172
172
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

206
206
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

350
350
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

146
146

Meer sportnieuws