Verwachte opstelling: Martinez kiest voor zekerheid tegen Oranje

door
Verwachte opstelling: Martinez kiest voor zekerheid tegen Oranje

De Rode Duivels beginnen om 20u45 aan hun nieuwe campagne in de Nations League en dat levert meteen een fraaie affiche op. Nederland komt immers bezoek in het Koning Boudewijnstadion en een Derby der Lage Landen levert doorgaans spektakel op. Roberto Martinez rekent weer op zijn ervaren rotten nadat hij hen in maart rust gaf.


Van de experimentele elftallen tegen Ierland en Burkina Faso blijft straks niets meer over, al moet de bondscoach wel nog steeds twee titularissen missen. Thibaut Courtois en Jason Denayer hebben immers de selectie al geblesseerd verlaten. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad verwachten exact dezelfde elf aan de aftrap en denken dat zij vervangen zullen worden door Simon Mignolet en Dedryck Boyata.

Mignolet behoudt dus zijn status als nummer twee en krijgt de voorkeur boven Koen Casteels. Het is een keuze voor ervaring en dat kan ook gezegd worden van Boyata, die verkozen wordt boven Mechele, Faes en Theate. Op de flanken worden dan weer Castagne en Carrasco verkozen boven Meunier en Thorgan Hazard, die bij Dortmund de voorbije maanden met blessures sukkelden.

TANDEM
Op het middenveld wordt het duo Witsel-Tielemans weer in ere hersteld, wat betekent dat Martinez voor zekerheid kiest en dat Kevin De Bruyne een rijtje opschuift. Hij vult samen met Eden Hazard de pocket in steun van Lukaku in, wat betekent dat onder meer Dries Mertens vrede zal moeten nemen met een rol als invaller.

De verwachte elf van de Rode Duivels: Mignolet - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Castagne, Witsel, Tielemans, Carrasco -  De Bruyne, E. Hazard - Lukaku

LEES OOK: Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Is dat de best mogelijke elf op dit moment?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

6
6
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

48
48
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

103
103
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

28
28
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

195
195
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

87
87
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

193
193
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

293
293
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

243
243
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

399
399
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

187
187
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

150
150
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

109
109
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

147
147
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

83
83
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

257
257
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

599
599
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

70
70
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

123
123
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

346
346
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

110
110
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

326
326

Meer sportnieuws