Verwachte opstelling: Martinez kiest voor zekerheid tegen Oranje

door
Verwachte opstelling: Martinez kiest voor zekerheid tegen Oranje

De Rode Duivels beginnen om 20u45 aan hun nieuwe campagne in de Nations League en dat levert meteen een fraaie affiche op. Nederland komt immers bezoek in het Koning Boudewijnstadion en een Derby der Lage Landen levert doorgaans spektakel op. Roberto Martinez rekent weer op zijn ervaren rotten nadat hij hen in maart rust gaf.


Van de experimentele elftallen tegen Ierland en Burkina Faso blijft straks niets meer over, al moet de bondscoach wel nog steeds twee titularissen missen. Thibaut Courtois en Jason Denayer hebben immers de selectie al geblesseerd verlaten. Zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad verwachten exact dezelfde elf aan de aftrap en denken dat zij vervangen zullen worden door Simon Mignolet en Dedryck Boyata.

Mignolet behoudt dus zijn status als nummer twee en krijgt de voorkeur boven Koen Casteels. Het is een keuze voor ervaring en dat kan ook gezegd worden van Boyata, die verkozen wordt boven Mechele, Faes en Theate. Op de flanken worden dan weer Castagne en Carrasco verkozen boven Meunier en Thorgan Hazard, die bij Dortmund de voorbije maanden met blessures sukkelden.

TANDEM
Op het middenveld wordt het duo Witsel-Tielemans weer in ere hersteld, wat betekent dat Martinez voor zekerheid kiest en dat Kevin De Bruyne een rijtje opschuift. Hij vult samen met Eden Hazard de pocket in steun van Lukaku in, wat betekent dat onder meer Dries Mertens vrede zal moeten nemen met een rol als invaller.

De verwachte elf van de Rode Duivels: Mignolet - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Castagne, Witsel, Tielemans, Carrasco -  De Bruyne, E. Hazard - Lukaku

LEES OOK: Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

Is dat de best mogelijke elf op dit moment?

Meest recent

Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

12
12
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

11
11
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

66
66
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

44
44
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

391
391
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

39
39
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

47
47
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

50
50
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

243
243
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

211
211
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

310
310
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

477
477
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

234
234
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

314
314
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

201
201
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

91
91
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

146
146
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

165
165
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

145
145
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

31
31
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

179
179
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

151
151
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

353
353
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

314
314
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

212
212

Meer sportnieuws