'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

843 stemmen
'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

De miljoenen stromen straks wellicht weer binnen bij Club Brugge, waar Charles De Ketelaere en Noa Lang op weg lijken naar de uitgang. Beide goudhaantjes kunnen de jackpot opbrengen, al is het nog maar de vraag of de landskampioen wel staat te springen om langs de jackpot te passeren.


In het geval van Lang bestaat er weinig twijfel over zijn nakend afscheid. Zelf gaf de Nederlandse publieklieveling in gesprek met Het Laatste Nieuws recent nogmaals aan rijp te zijn voor een nieuwe uitdaging, al vertelde hij in één adem uit dankbaarheid voor Blauw-Zwart geen haast te hebben om zijn kastje leeg te maken. Verder bevestigde Lang dat AC Milan alvast een van de gegadigden is om hem eventueel over te nemen.

Wie weet wordt hij daar wel herenigd met zijn maatje De Ketelaere, op wie de Rossoneri eveneens een oogje hebben laten vallen. Samen zou het duo wel ruim 60 miljoen moeten kosten. La Gazetta dello Sport stelt zich echter de vraag of zulk een bod zelfs zou volstaan. Volgens de Italiaanse krant heeft Club namelijk andere plannen met De Ketelaere. De zesvoudig Rode Duivel blijft liefst nog een jaartje langer in Jan Breydel.

WK IN QATAR
Daar ziet men het immers niet zitten om in één klap beide smaakmakers te verliezen. Vermits Lang haast zeker vertrekt, zou Club dan ook alle aanbiedingen op De Ketelaere willen afblokken. Roberto Martinez zal het graag horen, want met het oog op het WK in Qatar vindt hij dat de polyvalente aanvaller best in Brugge blijft. De Ketelaere zelf haalt daar evenmin zijn neus voor op, al gaf hij wel aan open te staan voor een volgende stap. In dat geval zal er dus evenwel een niet te weigeren som op tafel moeten komen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

4
4
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

24
24
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

29
29
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

95
95
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

188
188
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

796
796
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

172
172
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

81
81
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

167
167
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

92
92
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

264
264
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

108
108
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

528
528
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

513
513
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

411
411
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

930
930
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

214
214
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

278
278
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

427
427
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

58
58
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

592
592
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

229
229
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

102
102

Meer sportnieuws