'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

843 stemmen
'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

De miljoenen stromen straks wellicht weer binnen bij Club Brugge, waar Charles De Ketelaere en Noa Lang op weg lijken naar de uitgang. Beide goudhaantjes kunnen de jackpot opbrengen, al is het nog maar de vraag of de landskampioen wel staat te springen om langs de jackpot te passeren.


In het geval van Lang bestaat er weinig twijfel over zijn nakend afscheid. Zelf gaf de Nederlandse publieklieveling in gesprek met Het Laatste Nieuws recent nogmaals aan rijp te zijn voor een nieuwe uitdaging, al vertelde hij in één adem uit dankbaarheid voor Blauw-Zwart geen haast te hebben om zijn kastje leeg te maken. Verder bevestigde Lang dat AC Milan alvast een van de gegadigden is om hem eventueel over te nemen.

Wie weet wordt hij daar wel herenigd met zijn maatje De Ketelaere, op wie de Rossoneri eveneens een oogje hebben laten vallen. Samen zou het duo wel ruim 60 miljoen moeten kosten. La Gazetta dello Sport stelt zich echter de vraag of zulk een bod zelfs zou volstaan. Volgens de Italiaanse krant heeft Club namelijk andere plannen met De Ketelaere. De zesvoudig Rode Duivel blijft liefst nog een jaartje langer in Jan Breydel.

WK IN QATAR
Daar ziet men het immers niet zitten om in één klap beide smaakmakers te verliezen. Vermits Lang haast zeker vertrekt, zou Club dan ook alle aanbiedingen op De Ketelaere willen afblokken. Roberto Martinez zal het graag horen, want met het oog op het WK in Qatar vindt hij dat de polyvalente aanvaller best in Brugge blijft. De Ketelaere zelf haalt daar evenmin zijn neus voor op, al gaf hij wel aan open te staan voor een volgende stap. In dat geval zal er dus evenwel een niet te weigeren som op tafel moeten komen.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

50
50
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

16
16
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

90
90
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

173
173
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

488
488
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

26
26
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

124
124
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

169
169
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

109
109
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

95
95
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

287
287
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

427
427
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

178
178
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

668
668
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

676
676
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

118
118
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

93
93
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

176
176
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

213
213
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

91
91
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

82
82
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

138
138
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

428
428
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

77
77

Meer sportnieuws