'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

door
'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

De miljoenen stromen straks wellicht weer binnen bij Club Brugge, waar Charles De Ketelaere en Noa Lang op weg lijken naar de uitgang. Beide goudhaantjes kunnen de jackpot opbrengen, al is het nog maar de vraag of de landskampioen wel staat te springen om langs de jackpot te passeren.


In het geval van Lang bestaat er weinig twijfel over zijn nakend afscheid. Zelf gaf de Nederlandse publieklieveling in gesprek met Het Laatste Nieuws recent nogmaals aan rijp te zijn voor een nieuwe uitdaging, al vertelde hij in één adem uit dankbaarheid voor Blauw-Zwart geen haast te hebben om zijn kastje leeg te maken. Verder bevestigde Lang dat AC Milan alvast een van de gegadigden is om hem eventueel over te nemen.

Wie weet wordt hij daar wel herenigd met zijn maatje De Ketelaere, op wie de Rossoneri eveneens een oogje hebben laten vallen. Samen zou het duo wel ruim 60 miljoen moeten kosten. La Gazetta dello Sport stelt zich echter de vraag of zulk een bod zelfs zou volstaan. Volgens de Italiaanse krant heeft Club namelijk andere plannen met De Ketelaere. De zesvoudig Rode Duivel blijft liefst nog een jaartje langer in Jan Breydel.

WK IN QATAR
Daar ziet men het immers niet zitten om in één klap beide smaakmakers te verliezen. Vermits Lang haast zeker vertrekt, zou Club dan ook alle aanbiedingen op De Ketelaere willen afblokken. Roberto Martinez zal het graag horen, want met het oog op het WK in Qatar vindt hij dat de polyvalente aanvaller best in Brugge blijft. De Ketelaere zelf haalt daar evenmin zijn neus voor op, al gaf hij wel aan open te staan voor een volgende stap. In dat geval zal er dus evenwel een niet te weigeren som op tafel moeten komen.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

1
1
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

6
6
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

66
66
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

23
23
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

26
26
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

71
71
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

56
56
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

34
34
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

48
48
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

32
32
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

49
49
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

226
226
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

169
169
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

136
136
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

243
243
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

88
88
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

64
64
Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Lucas Biglia vertrok bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De Argentijn verliet de club ...

446
446
Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

204
204
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

329
329
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

297
297
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

984
984
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

78
78

Meer sportnieuws