'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

843 stemmen
'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

De miljoenen stromen straks wellicht weer binnen bij Club Brugge, waar Charles De Ketelaere en Noa Lang op weg lijken naar de uitgang. Beide goudhaantjes kunnen de jackpot opbrengen, al is het nog maar de vraag of de landskampioen wel staat te springen om langs de jackpot te passeren.


In het geval van Lang bestaat er weinig twijfel over zijn nakend afscheid. Zelf gaf de Nederlandse publieklieveling in gesprek met Het Laatste Nieuws recent nogmaals aan rijp te zijn voor een nieuwe uitdaging, al vertelde hij in één adem uit dankbaarheid voor Blauw-Zwart geen haast te hebben om zijn kastje leeg te maken. Verder bevestigde Lang dat AC Milan alvast een van de gegadigden is om hem eventueel over te nemen.

Wie weet wordt hij daar wel herenigd met zijn maatje De Ketelaere, op wie de Rossoneri eveneens een oogje hebben laten vallen. Samen zou het duo wel ruim 60 miljoen moeten kosten. La Gazetta dello Sport stelt zich echter de vraag of zulk een bod zelfs zou volstaan. Volgens de Italiaanse krant heeft Club namelijk andere plannen met De Ketelaere. De zesvoudig Rode Duivel blijft liefst nog een jaartje langer in Jan Breydel.

WK IN QATAR
Daar ziet men het immers niet zitten om in één klap beide smaakmakers te verliezen. Vermits Lang haast zeker vertrekt, zou Club dan ook alle aanbiedingen op De Ketelaere willen afblokken. Roberto Martinez zal het graag horen, want met het oog op het WK in Qatar vindt hij dat de polyvalente aanvaller best in Brugge blijft. De Ketelaere zelf haalt daar evenmin zijn neus voor op, al gaf hij wel aan open te staan voor een volgende stap. In dat geval zal er dus evenwel een niet te weigeren som op tafel moeten komen.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

19
19
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

123
123
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

14
14
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

149
149
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

484
484
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

210
210
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

263
263
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

45
45
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

97
97
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

134
134
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

56
56
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

111
111
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

168
168
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

128
128
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

83
83
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

433
433
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

83
83
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

331
331
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

317
317
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

108
108
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

163
163
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

127
127
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

163
163

Meer sportnieuws