'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

door
'Club Brugge stuurt AC Milan wandelen'

De miljoenen stromen straks wellicht weer binnen bij Club Brugge, waar Charles De Ketelaere en Noa Lang op weg lijken naar de uitgang. Beide goudhaantjes kunnen de jackpot opbrengen, al is het nog maar de vraag of de landskampioen wel staat te springen om langs de jackpot te passeren.


In het geval van Lang bestaat er weinig twijfel over zijn nakend afscheid. Zelf gaf de Nederlandse publieklieveling in gesprek met Het Laatste Nieuws recent nogmaals aan rijp te zijn voor een nieuwe uitdaging, al vertelde hij in één adem uit dankbaarheid voor Blauw-Zwart geen haast te hebben om zijn kastje leeg te maken. Verder bevestigde Lang dat AC Milan alvast een van de gegadigden is om hem eventueel over te nemen.

Wie weet wordt hij daar wel herenigd met zijn maatje De Ketelaere, op wie de Rossoneri eveneens een oogje hebben laten vallen. Samen zou het duo wel ruim 60 miljoen moeten kosten. La Gazetta dello Sport stelt zich echter de vraag of zulk een bod zelfs zou volstaan. Volgens de Italiaanse krant heeft Club namelijk andere plannen met De Ketelaere. De zesvoudig Rode Duivel blijft liefst nog een jaartje langer in Jan Breydel.

WK IN QATAR
Daar ziet men het immers niet zitten om in één klap beide smaakmakers te verliezen. Vermits Lang haast zeker vertrekt, zou Club dan ook alle aanbiedingen op De Ketelaere willen afblokken. Roberto Martinez zal het graag horen, want met het oog op het WK in Qatar vindt hij dat de polyvalente aanvaller best in Brugge blijft. De Ketelaere zelf haalt daar evenmin zijn neus voor op, al gaf hij wel aan open te staan voor een volgende stap. In dat geval zal er dus evenwel een niet te weigeren som op tafel moeten komen.

LEES OOK: Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Hoeveel is De Ketelaere volgens u waard?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

66
66
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

38
38
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

32
32
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

30
30
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

480
480
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

236
236
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

382
382
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

134
134
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

183
183
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

97
97
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

521
521
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

121
121
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws