Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

door
Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

Anderlecht plukte deze week Felice Mazzu weg als trainer bij Union, een keuze die heel wat stof deed opwaaien. Meteen doken geruchten op dat de nieuwe coach naast zijn staf ook spelers van bij zijn oude club kunnen meelokken. Daarbij viel al snel de naam van Casper Nielsen, maar in Engeland duikt nu een andere, eerder bizarre kandidaat op.


WalesOnline suggereert namelijk dat ook Matthew Sorinola in beeld is om Mazzu naar het Lotto Park te volgen. Dat zou hoogst opmerkelijk zijn, want de 21-jarige Engelsman was in het Dudenpark bankzitter. Hij kwam enkel aan de aftrap in de bekerwedstrijden tegen Lebbeke en KV Mechelen, terwijl hij in de competitie veertien keer mocht invallen. Hij scoorde daarbij één keer, een late winning goal tegen Zulte Waregem in september.

Anderlecht mag dan wel mogelijk een nieuwe linksachter moeten zoeken door het dreigende vertrek van Sergio Gomez, Sorinola lijkt toch niet meteen de kandidaat daarvoor te zijn. Hij verloor bij Union de concurrentiestrijd van Loïc Lapoussin en ondanks nog twee jaar contract lijkt de kans op een vertrek reëel. Ondanks zijn geringe speelminuten zou de ex-speler van MK Dons wel nog stevige interesse genieten.

CELTIC
In Engeland zouden Norwich City en Swansea City zijn situatie op de voet volgen en er is zelfs sprake van de Schotse kampioen Celtic. Geen van die clubs zou al concreet zijn, maar Sorinola lijkt zich dus geen zorgen te moeten maken over zijn situatie.

LEES OOK: JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Zal Anderlecht nog bij Union shoppen?

Meest recent

"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

5
5
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

37
37
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

59
59
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

59
59
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

35
35
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

576
576
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

35
35
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

66
66
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

166
166
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

94
94
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

46
46
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

64
64
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

115
115
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

168
168
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

328
328
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

337
337
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

141
141
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

176
176
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

487
487
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46

Meer sportnieuws