Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

door
Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

Anderlecht plukte deze week Felice Mazzu weg als trainer bij Union, een keuze die heel wat stof deed opwaaien. Meteen doken geruchten op dat de nieuwe coach naast zijn staf ook spelers van bij zijn oude club kunnen meelokken. Daarbij viel al snel de naam van Casper Nielsen, maar in Engeland duikt nu een andere, eerder bizarre kandidaat op.


WalesOnline suggereert namelijk dat ook Matthew Sorinola in beeld is om Mazzu naar het Lotto Park te volgen. Dat zou hoogst opmerkelijk zijn, want de 21-jarige Engelsman was in het Dudenpark bankzitter. Hij kwam enkel aan de aftrap in de bekerwedstrijden tegen Lebbeke en KV Mechelen, terwijl hij in de competitie veertien keer mocht invallen. Hij scoorde daarbij één keer, een late winning goal tegen Zulte Waregem in september.

Anderlecht mag dan wel mogelijk een nieuwe linksachter moeten zoeken door het dreigende vertrek van Sergio Gomez, Sorinola lijkt toch niet meteen de kandidaat daarvoor te zijn. Hij verloor bij Union de concurrentiestrijd van Loïc Lapoussin en ondanks nog twee jaar contract lijkt de kans op een vertrek reëel. Ondanks zijn geringe speelminuten zou de ex-speler van MK Dons wel nog stevige interesse genieten.

CELTIC
In Engeland zouden Norwich City en Swansea City zijn situatie op de voet volgen en er is zelfs sprake van de Schotse kampioen Celtic. Geen van die clubs zou al concreet zijn, maar Sorinola lijkt zich dus geen zorgen te moeten maken over zijn situatie.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Zal Anderlecht nog bij Union shoppen?

Meest recent

Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

40
40
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

67
67
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

36
36
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

128
128
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

148
148
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

80
80
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

166
166
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

162
162
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

242
242
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

103
103
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

103
103
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

56
56
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

332
332
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

233
233
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

288
288
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

424
424
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

167
167
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

341
341
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1381
1381
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

120
120
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

57
57
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

121
121
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

718
718

Meer sportnieuws