Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

door
Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

Anderlecht plukte deze week Felice Mazzu weg als trainer bij Union, een keuze die heel wat stof deed opwaaien. Meteen doken geruchten op dat de nieuwe coach naast zijn staf ook spelers van bij zijn oude club kunnen meelokken. Daarbij viel al snel de naam van Casper Nielsen, maar in Engeland duikt nu een andere, eerder bizarre kandidaat op.


WalesOnline suggereert namelijk dat ook Matthew Sorinola in beeld is om Mazzu naar het Lotto Park te volgen. Dat zou hoogst opmerkelijk zijn, want de 21-jarige Engelsman was in het Dudenpark bankzitter. Hij kwam enkel aan de aftrap in de bekerwedstrijden tegen Lebbeke en KV Mechelen, terwijl hij in de competitie veertien keer mocht invallen. Hij scoorde daarbij één keer, een late winning goal tegen Zulte Waregem in september.

Anderlecht mag dan wel mogelijk een nieuwe linksachter moeten zoeken door het dreigende vertrek van Sergio Gomez, Sorinola lijkt toch niet meteen de kandidaat daarvoor te zijn. Hij verloor bij Union de concurrentiestrijd van Loïc Lapoussin en ondanks nog twee jaar contract lijkt de kans op een vertrek reëel. Ondanks zijn geringe speelminuten zou de ex-speler van MK Dons wel nog stevige interesse genieten.

CELTIC
In Engeland zouden Norwich City en Swansea City zijn situatie op de voet volgen en er is zelfs sprake van de Schotse kampioen Celtic. Geen van die clubs zou al concreet zijn, maar Sorinola lijkt zich dus geen zorgen te moeten maken over zijn situatie.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Zal Anderlecht nog bij Union shoppen?

Meest recent

STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

25
25
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

28
28
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

70
70
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

74
74
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

58
58
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

77
77
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

338
338
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

77
77
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

253
253
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

366
366
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

307
307
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

204
204
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

309
309
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

140
140
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

96
96
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

97
97
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

67
67
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

280
280
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

276
276
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

109
109
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

516
516
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211

Meer sportnieuws