Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

405 stemmen
Bizar gerucht: 'Mazzu neemt bankzitter Union mee naar Anderlecht'

Anderlecht plukte deze week Felice Mazzu weg als trainer bij Union, een keuze die heel wat stof deed opwaaien. Meteen doken geruchten op dat de nieuwe coach naast zijn staf ook spelers van bij zijn oude club kunnen meelokken. Daarbij viel al snel de naam van Casper Nielsen, maar in Engeland duikt nu een andere, eerder bizarre kandidaat op.


WalesOnline suggereert namelijk dat ook Matthew Sorinola in beeld is om Mazzu naar het Lotto Park te volgen. Dat zou hoogst opmerkelijk zijn, want de 21-jarige Engelsman was in het Dudenpark bankzitter. Hij kwam enkel aan de aftrap in de bekerwedstrijden tegen Lebbeke en KV Mechelen, terwijl hij in de competitie veertien keer mocht invallen. Hij scoorde daarbij één keer, een late winning goal tegen Zulte Waregem in september.

Anderlecht mag dan wel mogelijk een nieuwe linksachter moeten zoeken door het dreigende vertrek van Sergio Gomez, Sorinola lijkt toch niet meteen de kandidaat daarvoor te zijn. Hij verloor bij Union de concurrentiestrijd van Loïc Lapoussin en ondanks nog twee jaar contract lijkt de kans op een vertrek reëel. Ondanks zijn geringe speelminuten zou de ex-speler van MK Dons wel nog stevige interesse genieten.

CELTIC
In Engeland zouden Norwich City en Swansea City zijn situatie op de voet volgen en er is zelfs sprake van de Schotse kampioen Celtic. Geen van die clubs zou al concreet zijn, maar Sorinola lijkt zich dus geen zorgen te moeten maken over zijn situatie.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Zal Anderlecht nog bij Union shoppen?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

30
30
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

26
26
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

151
151
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

120
120
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

35
35
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

329
329
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

417
417
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

106
106
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

318
318
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

672
672
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

504
504
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

146
146
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1081
1081
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

175
175
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

655
655
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

245
245
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

507
507
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

250
250
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

276
276
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1251
1251
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

635
635

Meer sportnieuws