Real Madrid plukt sterkhouder Chelsea gratis weg

131 stemmen
Real Madrid plukt sterkhouder Chelsea gratis weg

Bij Real Madrid baalden ze de voorbije weken wel stevig na het mislopen van Kylian Mbappé, maar die ontgoocheling lijkt snel weg te ebben. Sinds de Franse ster zijn contract bij PSG alsnog verlengde, haalde Real al zijn veertiende Champions League binnen en ook op de transfermarkt schiet het nu in actie. Terwijl de komst van Aurelien Tchouameni (AS Monaco) aanstaande lijkt, werd de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen al binnengehaald.


Real kondigde donderdagmiddag immers aan dat het een akkoord bereikt heeft met Antonio Rüdiger. De verdediger komt transfervrij over van Chelsea en tekent een contract voor vier seizoenen in het Bernabeu. Hij zal wel pas op 20 juni voorgesteld worden aan de pers, want eerst heeft hij nog verplichtingen met de Duitse nationale ploeg.

Het zat er al een hele tijd aan te komen dat de 29-jarige Rüdiger zijn contract bij Chelsea niet zou verlengen. Heel wat Europese grootmachten trokken aan zijn mouw, maar het is dus Real dat uiteindelijk de strijd wint. Bij de Koninklijke zal hij de concurrentie aan moeten gaan met Eder Militão en David Alaba voor een basisplaats in het hart van de defensie.

OPMARS
Rüdiger maakte in zijn carrière een gestage opmars. Hij speelde in de jeugd voor Dortmund, maar brak door bij VfB Stuttgart, waar hij na drie jaar in het A-elftal weggehaald werd door AS Roma. Na twee jaar in Italië telde Chelsea in 2017 zo'n 35 miljoen euro neer. Daar groeide hij de voorbije jaren alsmaar meer uit tot een sterkhouder. Op zijn palmares staan een FA Cup, Europa League en Champions League met de Blues, terwijl hij met Duitsland (50 caps) ook een Confederations Cup won.


LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid
101

Goede transfer van Real?

Meest recent

Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

18
18
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

121
121
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

87
87
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

109
109
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

37
37
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

241
241
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

376
376
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

257
257
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

336
336
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

43
43
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

150
150
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

59
59
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

253
253
Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

345
345
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

340
340
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

52
52
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

506
506
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

321
321
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

269
269
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

223
223
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

65
65
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

423
423
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

20
20
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

252
252
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

101
101

Meer sportnieuws