Real Madrid plukt sterkhouder Chelsea gratis weg

door
Real Madrid plukt sterkhouder Chelsea gratis weg

Bij Real Madrid baalden ze de voorbije weken wel stevig na het mislopen van Kylian Mbappé, maar die ontgoocheling lijkt snel weg te ebben. Sinds de Franse ster zijn contract bij PSG alsnog verlengde, haalde Real al zijn veertiende Champions League binnen en ook op de transfermarkt schiet het nu in actie. Terwijl de komst van Aurelien Tchouameni (AS Monaco) aanstaande lijkt, werd de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen al binnengehaald.


Real kondigde donderdagmiddag immers aan dat het een akkoord bereikt heeft met Antonio Rüdiger. De verdediger komt transfervrij over van Chelsea en tekent een contract voor vier seizoenen in het Bernabeu. Hij zal wel pas op 20 juni voorgesteld worden aan de pers, want eerst heeft hij nog verplichtingen met de Duitse nationale ploeg.

Het zat er al een hele tijd aan te komen dat de 29-jarige Rüdiger zijn contract bij Chelsea niet zou verlengen. Heel wat Europese grootmachten trokken aan zijn mouw, maar het is dus Real dat uiteindelijk de strijd wint. Bij de Koninklijke zal hij de concurrentie aan moeten gaan met Eder Militão en David Alaba voor een basisplaats in het hart van de defensie.

OPMARS
Rüdiger maakte in zijn carrière een gestage opmars. Hij speelde in de jeugd voor Dortmund, maar brak door bij VfB Stuttgart, waar hij na drie jaar in het A-elftal weggehaald werd door AS Roma. Na twee jaar in Italië telde Chelsea in 2017 zo'n 35 miljoen euro neer. Daar groeide hij de voorbije jaren alsmaar meer uit tot een sterkhouder. Op zijn palmares staan een FA Cup, Europa League en Champions League met de Blues, terwijl hij met Duitsland (50 caps) ook een Confederations Cup won.


LEES OOK: Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

Goede transfer van Real?

Meest recent

Coëfficiënt keldert na rampweek: Belgische clubs vrezen

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

0
0
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

7
7
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

23
23
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

20
20
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

154
154
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

120
120
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

118
118
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

140
140
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

87
87
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

229
229
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

264
264
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

736
736
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

41
41
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

294
294
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

70
70
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1049
1049
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

373
373
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

134
134
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

160
160
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

381
381
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

56
56
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

154
154
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2099
2099
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

610
610
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

637
637

Meer sportnieuws