Anderlecht frustreert Jan Mulder over toptalent El Hadj

376 stemmen
Anderlecht frustreert Jan Mulder over toptalent El Hadj

Anderlecht gaf de laatste jaren veel speelkansen aan de jeugd. Lichtjes gedwongen door de financiële perikelen, maar tevens de verdienste van een goede lichting die op de deur klopt. Voor Anouar Ait El Hadj stagneerde het dit seizoen. Jan Mulder uit openlijk zijn verontwaardiging over de beslissingen bij Anderlecht. 

Anouar Ait El Hadj speelde dit seizoen niet veel onder Vincent Kompany. De Belgisch Beloften international kwam in alle competities slechts tot 1117 minuten, onvoldoende speeltijd voor de man die vorig jaar nog als nieuwe draaischijf werd bestempeld. 

Voormalig Anderlecht-spits Jan Mulder begrijpt niet waarom El Hadj niet meer speelt. "Wat is er aan de hand met Ait El Hadj?", vraagt ​​hij zich af in Sport/Voetbalmagazine. "Vorig jaar was hij zo goed. Dan speelt hij een slechte wedstrijd en hup, hij moet uit de basiself. Als je in hem gelooft, moet je hem laten spelen. Geef hem vertrouwen", sneert Mulder naar het spelersbeleid van Anderlecht. 

KANSEN ONDER MAZZU?
De aanvallende middenvelder arriveerde in 2012 vanuit Gent op Neerpede. Vorig seizoen speelde El Hadj 28 competitiewedstrijden, 22 daarvan startte hij in de basis, waarin hij vier keer wist te scoren. Een schril contrast met afgelopen jaargang. De 20-jarige Brusselaar maakte dit seizoen twee doelpunten en gaf een assist in 27 competitiematchen, waarvan 8 als basisspeler en 19 keer als invaller. Afwachten of El Hadj volgend jaar meer speelkansen krijgt van nieuwe trainer Felice Mazzu.

LEES OOK: Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

Moet Anderlecht meer speelkansen geven aan El Hadj?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

41
41
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

63
63
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

127
127
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

232
232
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

413
413
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

367
367
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

299
299
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

123
123
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

102
102
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

720
720
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

216
216

Meer sportnieuws