Anderlecht frustreert Jan Mulder over toptalent El Hadj

door
Anderlecht frustreert Jan Mulder over toptalent El Hadj

Anderlecht gaf de laatste jaren veel speelkansen aan de jeugd. Lichtjes gedwongen door de financiële perikelen, maar tevens de verdienste van een goede lichting die op de deur klopt. Voor Anouar Ait El Hadj stagneerde het dit seizoen. Jan Mulder uit openlijk zijn verontwaardiging over de beslissingen bij Anderlecht. 

Anouar Ait El Hadj speelde dit seizoen niet veel onder Vincent Kompany. De Belgisch Beloften international kwam in alle competities slechts tot 1117 minuten, onvoldoende speeltijd voor de man die vorig jaar nog als nieuwe draaischijf werd bestempeld. 

Voormalig Anderlecht-spits Jan Mulder begrijpt niet waarom El Hadj niet meer speelt. "Wat is er aan de hand met Ait El Hadj?", vraagt ​​hij zich af in Sport/Voetbalmagazine. "Vorig jaar was hij zo goed. Dan speelt hij een slechte wedstrijd en hup, hij moet uit de basiself. Als je in hem gelooft, moet je hem laten spelen. Geef hem vertrouwen", sneert Mulder naar het spelersbeleid van Anderlecht. 

KANSEN ONDER MAZZU?
De aanvallende middenvelder arriveerde in 2012 vanuit Gent op Neerpede. Vorig seizoen speelde El Hadj 28 competitiewedstrijden, 22 daarvan startte hij in de basis, waarin hij vier keer wist te scoren. Een schril contrast met afgelopen jaargang. De 20-jarige Brusselaar maakte dit seizoen twee doelpunten en gaf een assist in 27 competitiematchen, waarvan 8 als basisspeler en 19 keer als invaller. Afwachten of El Hadj volgend jaar meer speelkansen krijgt van nieuwe trainer Felice Mazzu.

LEES OOK: Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Moet Anderlecht meer speelkansen geven aan El Hadj?

Meest recent

Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

19
19
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

21
21
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

62
62
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

60
60
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

22
22
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

86
86
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

159
159
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

214
214
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

110
110
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

24
24
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

352
352
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

67
67
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

180
180
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

105
105
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

75
75
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

71
71
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

98
98
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

93
93
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

161
161
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

172
172
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

91
91
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

265
265
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

75
75
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

91
91
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

574
574

Meer sportnieuws