Anderlecht frustreert Jan Mulder over toptalent El Hadj

376
Anderlecht frustreert Jan Mulder over toptalent El Hadj

Anderlecht gaf de laatste jaren veel speelkansen aan de jeugd. Lichtjes gedwongen door de financiële perikelen, maar tevens de verdienste van een goede lichting die op de deur klopt. Voor Anouar Ait El Hadj stagneerde het dit seizoen. Jan Mulder uit openlijk zijn verontwaardiging over de beslissingen bij Anderlecht. 

Anouar Ait El Hadj speelde dit seizoen niet veel onder Vincent Kompany. De Belgisch Beloften international kwam in alle competities slechts tot 1117 minuten, onvoldoende speeltijd voor de man die vorig jaar nog als nieuwe draaischijf werd bestempeld. 

Voormalig Anderlecht-spits Jan Mulder begrijpt niet waarom El Hadj niet meer speelt. "Wat is er aan de hand met Ait El Hadj?", vraagt ​​hij zich af in Sport/Voetbalmagazine. "Vorig jaar was hij zo goed. Dan speelt hij een slechte wedstrijd en hup, hij moet uit de basiself. Als je in hem gelooft, moet je hem laten spelen. Geef hem vertrouwen", sneert Mulder naar het spelersbeleid van Anderlecht. 

KANSEN ONDER MAZZU?
De aanvallende middenvelder arriveerde in 2012 vanuit Gent op Neerpede. Vorig seizoen speelde El Hadj 28 competitiewedstrijden, 22 daarvan startte hij in de basis, waarin hij vier keer wist te scoren. Een schril contrast met afgelopen jaargang. De 20-jarige Brusselaar maakte dit seizoen twee doelpunten en gaf een assist in 27 competitiematchen, waarvan 8 als basisspeler en 19 keer als invaller. Afwachten of El Hadj volgend jaar meer speelkansen krijgt van nieuwe trainer Felice Mazzu.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Moet Anderlecht meer speelkansen geven aan El Hadj?

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

0
0
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

13
13
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

34
34
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

38
38
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

52
52
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

41
41
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

243
243
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

41
41
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

250
250
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

240
240
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

199
199
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

158
158
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

192
192
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

250
250
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

116
116
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

138
138
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

166
166
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

414
414
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

114
114

Meer sportnieuws