'AA Gent richt pijlen op ex-speler Bayern München'

door
'AA Gent richt pijlen op ex-speler Bayern München'

Aanvallend liet AA Gent dit seizoen goede dingen zien, maar mogelijks zien de Buffalo's Tissoudali vertrekken. De Marokkaans international zal vervangen moeten worden als de Gentenaars opnieuw voor PO1 willen meedoen. Milos Pantovic (ex-Bayern) wordt genoemd als opvolger. 

La Gantoise was dit seizoen te veel afhankelijk van flitsen van Tissoudali en de aanvoer van flankspelers Samoise en Castro-Montes. De Gentse bestuurskamer zou voor deze posities op zoek gaan naar waardige vervangers. En liefst eentje die zowel aanvallend als op de flank zijn mannetje kan staan. Volgens Het Nieuwsblad zouden de Buffalo's met Milos Pantovic dat profiel gevonden hebben. 

Pantovic was dit seizoen actief bij Bochum in de 2.Bundesliga. De Serviër, geboren in München, kende zijn opleiding bij Bayern München en verkaste in 2018 transfervrij naar Bochum. Een doorbraak bij Der Rekordmeister zat er niet in. Bij Bochum kwam hij de laatste jaren wel aan de oppervlakte. Dit seizoen lukte Pantovic 8 doelpunten in 32 wedstrijden. Maar met 28 basisplaatsen en 30 invalbeurten de laatste twee jaar is de Serviër alles behalve een hoogvlieger in de Duitse tweede klasse. 

Louwagie en co zouden echter weinig risico nemen met de transfer van de vinnige Serviër. Zijn contract loopt komende zomer af en hij kan dus gratis de overstap maken naar de Arteveldestad.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Zou Pantovic een goede vervanger zijn voor Tissoudali?

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

17
17
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

55
55
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

31
31
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

141
141
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

26
26
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

47
47
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

233
233
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

201
201
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

123
123
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

78
78
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

91
91
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

271
271
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

218
218
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

351
351
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

276
276
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

419
419
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

269
269
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

685
685
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

259
259
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

181
181
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

185
185
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

100
100

Meer sportnieuws