Lukaku opnieuw genoemd in 'zaak Lewandowski'

door
Lukaku opnieuw genoemd in 'zaak Lewandowski'

FC Barcelona wil uitpakken de komende transferperiode. De Blaugrana zou Robert Lewandowski (33) willen aantrekken als de nieuwe spits in Nou Camp, maar het is afwachten of die transfer erdoor komt. Bayern wil Lewandowski immers niet zomaar laten gaan.


De Pool heeft nog een contract midden 2023. De gesprekken over een verlenging werden echter stopgezet. De club die hem wil overnemen, zal dus een transfersom moeten betalen. Volgens Transfermarkt moet Lewa momenteel 50 miljoen euro kosten. Dat zou wel eens te veel kunnen zijn voor het noodlijdende Barcelona, dat financieel nog steeds op zijn tellen moet letten. Daar zijn ze zich van bewust in Catalonië en daarom zouden ze aan een alternatief denken.

Barça zou dan uitkomen bij onze landgenoot Romelu Lukaku als alternatief voor Lewandowski. Dat meldt Mundo Deportivo. De Spaanse topclub zou de Belg willen huren, omdat een definitieve transfer te duur zou uitvallen. Trainer Xavi zou de komst van Lukaku alvast zien zitten. Lukaku zelf wil ook andere oorden opzoeken, nadat hij bij Chelsea op een zijspoor beland is.

BAYERN

Opvallend: ook Bayern zou geïnteresseerd zijn in Lukaku, die zelf dan weer heel graag wil terugkeren naar zijn ex-club Internazionale. De Nerazzurri zouden de mogelijkheid bestuderen of Big Rom terug naar Milaan te halen, maar ook zij kampen met financiële beperkingen. Lukaku zelf zou alvast willen inleveren om terug te keren naar de club waar hij vorig jaar kampioen speelde. Zo lijkt Lukaku drie mogelijkheden te hebben om een transfer te maken. De komende mercato krijgen we ongetwijfeld meer duidelijk over zijn toekomst.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Wie zal Lukaku strikken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

31
31
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

123
123
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

57
57
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

69
69
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

229
229
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

147
147
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

193
193
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

386
386
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

220
220
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

558
558
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

216
216
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

211
211
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

193
193
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

153
153
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

628
628
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

392
392
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

275
275

Meer sportnieuws