Lukaku opnieuw genoemd in 'zaak Lewandowski'

158 stemmen
Lukaku opnieuw genoemd in 'zaak Lewandowski'

FC Barcelona wil uitpakken de komende transferperiode. De Blaugrana zou Robert Lewandowski (33) willen aantrekken als de nieuwe spits in Nou Camp, maar het is afwachten of die transfer erdoor komt. Bayern wil Lewandowski immers niet zomaar laten gaan.


De Pool heeft nog een contract midden 2023. De gesprekken over een verlenging werden echter stopgezet. De club die hem wil overnemen, zal dus een transfersom moeten betalen. Volgens Transfermarkt moet Lewa momenteel 50 miljoen euro kosten. Dat zou wel eens te veel kunnen zijn voor het noodlijdende Barcelona, dat financieel nog steeds op zijn tellen moet letten. Daar zijn ze zich van bewust in Catalonië en daarom zouden ze aan een alternatief denken.

Barça zou dan uitkomen bij onze landgenoot Romelu Lukaku als alternatief voor Lewandowski. Dat meldt Mundo Deportivo. De Spaanse topclub zou de Belg willen huren, omdat een definitieve transfer te duur zou uitvallen. Trainer Xavi zou de komst van Lukaku alvast zien zitten. Lukaku zelf wil ook andere oorden opzoeken, nadat hij bij Chelsea op een zijspoor beland is.

BAYERN

Opvallend: ook Bayern zou geïnteresseerd zijn in Lukaku, die zelf dan weer heel graag wil terugkeren naar zijn ex-club Internazionale. De Nerazzurri zouden de mogelijkheid bestuderen of Big Rom terug naar Milaan te halen, maar ook zij kampen met financiële beperkingen. Lukaku zelf zou alvast willen inleveren om terug te keren naar de club waar hij vorig jaar kampioen speelde. Zo lijkt Lukaku drie mogelijkheden te hebben om een transfer te maken. De komende mercato krijgen we ongetwijfeld meer duidelijk over zijn toekomst.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

🚀

Wie zal Lukaku strikken?

Meest recent

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

4
4
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

17
17
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

57
57
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

401
401
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

129
129
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

476
476
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

197
197
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

359
359
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

151
151
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

114
114
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

347
347
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

444
444
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

88
88
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

299
299
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

565
565
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

227
227
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

363
363
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

579
579
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

443
443
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

193
193
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

442
442

Meer sportnieuws