Ex-Rode Duivel duidelijk: "Milan doet koopje met CDK"

door
Ex-Rode Duivel duidelijk:

Club Brugge kroonde zich opnieuw tot kampioen. Blauw-Zwart lijkt zoals wel vaker voor een drukke transferzomer te staan. Daarbij zal er zeker hard gewerkt worden aan de dossiers van Noa Lang en Charles De Ketelaere.


De Nederlander lijkt zo goed als op weg naar de uitgang op Jan Breydel. De speler gaf zelf al aan dat hij deze zomer graag een stap hogerop zou zetten. Zelf kwam Lang bij Het Laatste Nieuws onlangs terug op de interesse van drie teams. Hij liet er Leeds United, Arsenal en AC Milan vallen. Vooral die laatste club werd de laatste weken genoemd als mogelijke bestemming van Lang, al valt het te bezien of Milan ook effectief tot actie zal overgaan.

Mogelijk zien ze bij Milan meer in dat andere Brugse goudhaantje, Charles De Ketelaere. De jongeling was dit seizoen een bepalende factor bij Blauw-Zwart en mocht al zijn derde titel vieren met de club van zijn hart. En dat op slechts 21-jarige leeftijd. Volgens ex-Rode Duivel Bruno Versavel zal Milan een goede zaak doen als het CDK haalt. "Ik weet niet of hij al klaar is voor een startersrol, volgens mij heeft hij een aanpassingsperiode van 6-7 maanden nodig. Maar als Milan hem neemt, zal het een koopje doen", klinkt het in een interview met Milan News.

PRIJS

Als het tot een transfer komt, zal Club Brugge ongetwijfeld boter bij de vis willen. CDK moest in januari nog 40 miljoen euro kosten, maar zijn vraagprijs zou ondertussen al een stukje gezakt zijn. Volgens journalist Sacha Tavolieri zal Blauw-Zwart genoegen nemen met 25-30 miljoen euro. Dat lijkt in de huidige markt geen buitensporige prijs. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Verkast CDK deze zomer naar Milan?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

6
6
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

44
44
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

40
40
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

138
138
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

54
54
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

307
307
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

114
114
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

746
746
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

161
161
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

669
669
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

68
68
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

176
176
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

580
580
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

567
567
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws