Ex-Rode Duivel duidelijk: "Milan doet koopje met CDK"

door
Ex-Rode Duivel duidelijk:

Club Brugge kroonde zich opnieuw tot kampioen. Blauw-Zwart lijkt zoals wel vaker voor een drukke transferzomer te staan. Daarbij zal er zeker hard gewerkt worden aan de dossiers van Noa Lang en Charles De Ketelaere.


De Nederlander lijkt zo goed als op weg naar de uitgang op Jan Breydel. De speler gaf zelf al aan dat hij deze zomer graag een stap hogerop zou zetten. Zelf kwam Lang bij Het Laatste Nieuws onlangs terug op de interesse van drie teams. Hij liet er Leeds United, Arsenal en AC Milan vallen. Vooral die laatste club werd de laatste weken genoemd als mogelijke bestemming van Lang, al valt het te bezien of Milan ook effectief tot actie zal overgaan.

Mogelijk zien ze bij Milan meer in dat andere Brugse goudhaantje, Charles De Ketelaere. De jongeling was dit seizoen een bepalende factor bij Blauw-Zwart en mocht al zijn derde titel vieren met de club van zijn hart. En dat op slechts 21-jarige leeftijd. Volgens ex-Rode Duivel Bruno Versavel zal Milan een goede zaak doen als het CDK haalt. "Ik weet niet of hij al klaar is voor een startersrol, volgens mij heeft hij een aanpassingsperiode van 6-7 maanden nodig. Maar als Milan hem neemt, zal het een koopje doen", klinkt het in een interview met Milan News.

PRIJS

Als het tot een transfer komt, zal Club Brugge ongetwijfeld boter bij de vis willen. CDK moest in januari nog 40 miljoen euro kosten, maar zijn vraagprijs zou ondertussen al een stukje gezakt zijn. Volgens journalist Sacha Tavolieri zal Blauw-Zwart genoegen nemen met 25-30 miljoen euro. Dat lijkt in de huidige markt geen buitensporige prijs. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Verkast CDK deze zomer naar Milan?

Meest recent

‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

3
3
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

89
89
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

35
35
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

45
45
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

175
175
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

43
43
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

65
65
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

118
118
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

30
30
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

150
150
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

194
194
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

70
70
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1024
1024
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

127
127
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

302
302
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

364
364
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

218
218
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

292
292
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

114
114
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

90
90
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

539
539
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

42
42
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

287
287
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

170
170

Meer sportnieuws