Ex-Rode Duivel duidelijk: "Milan doet koopje met CDK"

401 stemmen
Ex-Rode Duivel duidelijk:

Club Brugge kroonde zich opnieuw tot kampioen. Blauw-Zwart lijkt zoals wel vaker voor een drukke transferzomer te staan. Daarbij zal er zeker hard gewerkt worden aan de dossiers van Noa Lang en Charles De Ketelaere.


De Nederlander lijkt zo goed als op weg naar de uitgang op Jan Breydel. De speler gaf zelf al aan dat hij deze zomer graag een stap hogerop zou zetten. Zelf kwam Lang bij Het Laatste Nieuws onlangs terug op de interesse van drie teams. Hij liet er Leeds United, Arsenal en AC Milan vallen. Vooral die laatste club werd de laatste weken genoemd als mogelijke bestemming van Lang, al valt het te bezien of Milan ook effectief tot actie zal overgaan.

Mogelijk zien ze bij Milan meer in dat andere Brugse goudhaantje, Charles De Ketelaere. De jongeling was dit seizoen een bepalende factor bij Blauw-Zwart en mocht al zijn derde titel vieren met de club van zijn hart. En dat op slechts 21-jarige leeftijd. Volgens ex-Rode Duivel Bruno Versavel zal Milan een goede zaak doen als het CDK haalt. "Ik weet niet of hij al klaar is voor een startersrol, volgens mij heeft hij een aanpassingsperiode van 6-7 maanden nodig. Maar als Milan hem neemt, zal het een koopje doen", klinkt het in een interview met Milan News.

PRIJS

Als het tot een transfer komt, zal Club Brugge ongetwijfeld boter bij de vis willen. CDK moest in januari nog 40 miljoen euro kosten, maar zijn vraagprijs zou ondertussen al een stukje gezakt zijn. Volgens journalist Sacha Tavolieri zal Blauw-Zwart genoegen nemen met 25-30 miljoen euro. Dat lijkt in de huidige markt geen buitensporige prijs. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Verkast CDK deze zomer naar Milan?

Meest recent

'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

46
46
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

28
28
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

38
38
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

423
423
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

54
54
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

57
57
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

51
51
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

111
111
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

102
102
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

102
102
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

87
87
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

124
124
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

41
41
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

103
103
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

194
194
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

252
252
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

589
589
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

69
69
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

190
190
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

540
540
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

913
913
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

130
130
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

396
396
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

186
186

Meer sportnieuws