Ex-Rode Duivel duidelijk: "Milan doet koopje met CDK"

door
Ex-Rode Duivel duidelijk:

Club Brugge kroonde zich opnieuw tot kampioen. Blauw-Zwart lijkt zoals wel vaker voor een drukke transferzomer te staan. Daarbij zal er zeker hard gewerkt worden aan de dossiers van Noa Lang en Charles De Ketelaere.


De Nederlander lijkt zo goed als op weg naar de uitgang op Jan Breydel. De speler gaf zelf al aan dat hij deze zomer graag een stap hogerop zou zetten. Zelf kwam Lang bij Het Laatste Nieuws onlangs terug op de interesse van drie teams. Hij liet er Leeds United, Arsenal en AC Milan vallen. Vooral die laatste club werd de laatste weken genoemd als mogelijke bestemming van Lang, al valt het te bezien of Milan ook effectief tot actie zal overgaan.

Mogelijk zien ze bij Milan meer in dat andere Brugse goudhaantje, Charles De Ketelaere. De jongeling was dit seizoen een bepalende factor bij Blauw-Zwart en mocht al zijn derde titel vieren met de club van zijn hart. En dat op slechts 21-jarige leeftijd. Volgens ex-Rode Duivel Bruno Versavel zal Milan een goede zaak doen als het CDK haalt. "Ik weet niet of hij al klaar is voor een startersrol, volgens mij heeft hij een aanpassingsperiode van 6-7 maanden nodig. Maar als Milan hem neemt, zal het een koopje doen", klinkt het in een interview met Milan News.

PRIJS

Als het tot een transfer komt, zal Club Brugge ongetwijfeld boter bij de vis willen. CDK moest in januari nog 40 miljoen euro kosten, maar zijn vraagprijs zou ondertussen al een stukje gezakt zijn. Volgens journalist Sacha Tavolieri zal Blauw-Zwart genoegen nemen met 25-30 miljoen euro. Dat lijkt in de huidige markt geen buitensporige prijs. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Verkast CDK deze zomer naar Milan?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

82
82
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

33
33
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

43
43
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

191
191
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

212
212
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

189
189
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

288
288
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

180
180
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

184
184
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

994
994
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

84
84
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

119
119
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

357
357
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

498
498
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

202
202
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

273
273
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

444
444
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

731
731

Meer sportnieuws