Ex-Rode Duivel duidelijk: "Milan doet koopje met CDK"

door
Ex-Rode Duivel duidelijk:

Club Brugge kroonde zich opnieuw tot kampioen. Blauw-Zwart lijkt zoals wel vaker voor een drukke transferzomer te staan. Daarbij zal er zeker hard gewerkt worden aan de dossiers van Noa Lang en Charles De Ketelaere.


De Nederlander lijkt zo goed als op weg naar de uitgang op Jan Breydel. De speler gaf zelf al aan dat hij deze zomer graag een stap hogerop zou zetten. Zelf kwam Lang bij Het Laatste Nieuws onlangs terug op de interesse van drie teams. Hij liet er Leeds United, Arsenal en AC Milan vallen. Vooral die laatste club werd de laatste weken genoemd als mogelijke bestemming van Lang, al valt het te bezien of Milan ook effectief tot actie zal overgaan.

Mogelijk zien ze bij Milan meer in dat andere Brugse goudhaantje, Charles De Ketelaere. De jongeling was dit seizoen een bepalende factor bij Blauw-Zwart en mocht al zijn derde titel vieren met de club van zijn hart. En dat op slechts 21-jarige leeftijd. Volgens ex-Rode Duivel Bruno Versavel zal Milan een goede zaak doen als het CDK haalt. "Ik weet niet of hij al klaar is voor een startersrol, volgens mij heeft hij een aanpassingsperiode van 6-7 maanden nodig. Maar als Milan hem neemt, zal het een koopje doen", klinkt het in een interview met Milan News.

PRIJS

Als het tot een transfer komt, zal Club Brugge ongetwijfeld boter bij de vis willen. CDK moest in januari nog 40 miljoen euro kosten, maar zijn vraagprijs zou ondertussen al een stukje gezakt zijn. Volgens journalist Sacha Tavolieri zal Blauw-Zwart genoegen nemen met 25-30 miljoen euro. Dat lijkt in de huidige markt geen buitensporige prijs. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Verkast CDK deze zomer naar Milan?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

31
31
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

28
28
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

154
154
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

154
154
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

188
188
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

251
251
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

110
110
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

393
393
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

215
215
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

84
84
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

326
326
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

326
326
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

128
128
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

253
253
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

196
196
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

255
255
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

146
146
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

457
457
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

178
178
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

280
280

Meer sportnieuws