'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

door
'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

AA Gent kan terugkijken op een geslaagd seizoen. De enige domper in de Arteveldestad was het mislopen van de Champions' Play-offs. Dat willen ze dit jaar vermijden in Oost-Vlaanderen. Ondertussen kan Hein Vanhaezebrouck uitkijken naar een nieuwe kracht.


Volgens Het Nieuwsblad wil Gent immers eerstdaags Milos Pantovic (25) voorstellen. De Duitser ziet zijn contract aflopen bij VfL Bochum en kan dus gratis de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bij Bochum stond hij al op de loonlijst sinds 1 juli 2018. Hij kwam er dit seizoen in 32 duels in actie, veelal als invaller. Daarin liet hij zich opmerken met 8 goals en 3 assists. De rechtsvoetige Pantovic is een middenvelder die ook soms op rechts geposteerd wordt.

Pantovic werd geboren in Duitsland, maar heeft ook de Servische nationaliteit. Voor dat land speelde hij speelde hij interlands voor de U20 en U21. Zijn jeugdopleiding kreeg hij bij de jeugd van Oberföhr en het grote Bayern München. Bij Der Rekordmeister schopte hij het tot in het tweede elftal. Hij mocht één keer opdraven van Pep Guardiola voor de hoofdmacht. Hij viel in in een competitiewedstrijd tegen Werder Bremen en kreeg één minuut toebedeeld.

DORSCH

Pantovic speelde bij Bayern nog samen met een oude Gent-bekende: Nicklas Dorsch. Die speelde van juli 2020 tot juli 2021 voor de Buffalo's. Daarna verkaste hij naar Augsburg voor 7 miljoen euro. Dorsch mocht 29 keer opdraven in de Bundesliga dit seizoen (goal 1). Pantovic kan dus misschien te raden gaan bij de ex-speler van Gent en zich informeren over een mogelijke transfer.

LEES OOK: De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Zou dat een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

18
18
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

26
26
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

38
38
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

120
120
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

64
64
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

107
107
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

383
383
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

127
127
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

85
85
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

263
263
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

355
355
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

262
262
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

246
246
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

49
49
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

156
156
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

84
84
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

121
121
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

80
80
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

61
61
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

130
130
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

65
65
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

151
151
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

72
72
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

249
249
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

558
558

Meer sportnieuws