'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

293
'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

AA Gent kan terugkijken op een geslaagd seizoen. De enige domper in de Arteveldestad was het mislopen van de Champions' Play-offs. Dat willen ze dit jaar vermijden in Oost-Vlaanderen. Ondertussen kan Hein Vanhaezebrouck uitkijken naar een nieuwe kracht.


Volgens Het Nieuwsblad wil Gent immers eerstdaags Milos Pantovic (25) voorstellen. De Duitser ziet zijn contract aflopen bij VfL Bochum en kan dus gratis de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bij Bochum stond hij al op de loonlijst sinds 1 juli 2018. Hij kwam er dit seizoen in 32 duels in actie, veelal als invaller. Daarin liet hij zich opmerken met 8 goals en 3 assists. De rechtsvoetige Pantovic is een middenvelder die ook soms op rechts geposteerd wordt.

Pantovic werd geboren in Duitsland, maar heeft ook de Servische nationaliteit. Voor dat land speelde hij speelde hij interlands voor de U20 en U21. Zijn jeugdopleiding kreeg hij bij de jeugd van Oberföhr en het grote Bayern München. Bij Der Rekordmeister schopte hij het tot in het tweede elftal. Hij mocht één keer opdraven van Pep Guardiola voor de hoofdmacht. Hij viel in in een competitiewedstrijd tegen Werder Bremen en kreeg één minuut toebedeeld.

DORSCH

Pantovic speelde bij Bayern nog samen met een oude Gent-bekende: Nicklas Dorsch. Die speelde van juli 2020 tot juli 2021 voor de Buffalo's. Daarna verkaste hij naar Augsburg voor 7 miljoen euro. Dorsch mocht 29 keer opdraven in de Bundesliga dit seizoen (goal 1). Pantovic kan dus misschien te raden gaan bij de ex-speler van Gent en zich informeren over een mogelijke transfer.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Zou dat een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

0
0
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

1
1
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

21
21
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

11
11
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

67
67
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

61
61
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

37
37
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

40
40
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

180
180
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

111
111
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

83
83
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

86
86
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

319
319
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

61
61
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

330
330
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

184
184
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

116
116
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws