'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

293 stemmen
'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

AA Gent kan terugkijken op een geslaagd seizoen. De enige domper in de Arteveldestad was het mislopen van de Champions' Play-offs. Dat willen ze dit jaar vermijden in Oost-Vlaanderen. Ondertussen kan Hein Vanhaezebrouck uitkijken naar een nieuwe kracht.


Volgens Het Nieuwsblad wil Gent immers eerstdaags Milos Pantovic (25) voorstellen. De Duitser ziet zijn contract aflopen bij VfL Bochum en kan dus gratis de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bij Bochum stond hij al op de loonlijst sinds 1 juli 2018. Hij kwam er dit seizoen in 32 duels in actie, veelal als invaller. Daarin liet hij zich opmerken met 8 goals en 3 assists. De rechtsvoetige Pantovic is een middenvelder die ook soms op rechts geposteerd wordt.

Pantovic werd geboren in Duitsland, maar heeft ook de Servische nationaliteit. Voor dat land speelde hij speelde hij interlands voor de U20 en U21. Zijn jeugdopleiding kreeg hij bij de jeugd van Oberföhr en het grote Bayern München. Bij Der Rekordmeister schopte hij het tot in het tweede elftal. Hij mocht één keer opdraven van Pep Guardiola voor de hoofdmacht. Hij viel in in een competitiewedstrijd tegen Werder Bremen en kreeg één minuut toebedeeld.

DORSCH

Pantovic speelde bij Bayern nog samen met een oude Gent-bekende: Nicklas Dorsch. Die speelde van juli 2020 tot juli 2021 voor de Buffalo's. Daarna verkaste hij naar Augsburg voor 7 miljoen euro. Dorsch mocht 29 keer opdraven in de Bundesliga dit seizoen (goal 1). Pantovic kan dus misschien te raden gaan bij de ex-speler van Gent en zich informeren over een mogelijke transfer.

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Zou dat een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

55
55
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

237
237
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

356
356
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

228
228
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

272
272
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

17
17
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

120
120
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

43
43
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

69
69
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

107
107
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

56
56
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

84
84
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

65
65
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

366
366
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1045
1045
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

400
400
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

392
392
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

336
336
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

41
41
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

248
248
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

248
248
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

36
36
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41

Meer sportnieuws