'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

door
'AA Gent pakt uit met ex-speler Bayern'

AA Gent kan terugkijken op een geslaagd seizoen. De enige domper in de Arteveldestad was het mislopen van de Champions' Play-offs. Dat willen ze dit jaar vermijden in Oost-Vlaanderen. Ondertussen kan Hein Vanhaezebrouck uitkijken naar een nieuwe kracht.


Volgens Het Nieuwsblad wil Gent immers eerstdaags Milos Pantovic (25) voorstellen. De Duitser ziet zijn contract aflopen bij VfL Bochum en kan dus gratis de overstap maken naar de Ghelamco Arena. Bij Bochum stond hij al op de loonlijst sinds 1 juli 2018. Hij kwam er dit seizoen in 32 duels in actie, veelal als invaller. Daarin liet hij zich opmerken met 8 goals en 3 assists. De rechtsvoetige Pantovic is een middenvelder die ook soms op rechts geposteerd wordt.

Pantovic werd geboren in Duitsland, maar heeft ook de Servische nationaliteit. Voor dat land speelde hij speelde hij interlands voor de U20 en U21. Zijn jeugdopleiding kreeg hij bij de jeugd van Oberföhr en het grote Bayern München. Bij Der Rekordmeister schopte hij het tot in het tweede elftal. Hij mocht één keer opdraven van Pep Guardiola voor de hoofdmacht. Hij viel in in een competitiewedstrijd tegen Werder Bremen en kreeg één minuut toebedeeld.

DORSCH

Pantovic speelde bij Bayern nog samen met een oude Gent-bekende: Nicklas Dorsch. Die speelde van juli 2020 tot juli 2021 voor de Buffalo's. Daarna verkaste hij naar Augsburg voor 7 miljoen euro. Dorsch mocht 29 keer opdraven in de Bundesliga dit seizoen (goal 1). Pantovic kan dus misschien te raden gaan bij de ex-speler van Gent en zich informeren over een mogelijke transfer.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Zou dat een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Nederland in shock: Hoefkens legt gigantisch schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

1
1
‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

11
11
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

58
58
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

185
185
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

64
64
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

215
215
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

222
222
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

282
282
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

183
183
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

491
491
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

534
534
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

232
232
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

82
82
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

81
81
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

120
120
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

366
366
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

58
58
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

487
487
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

405
405
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

88
88
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93

Meer sportnieuws