Beerschot kiest extra lange voorbereiding voor 1B

door
Beerschot kiest extra lange voorbereiding voor 1B

Er zijn nog heel wat vraagtekens voor het nieuwe seizoen bij Beerschot. De Ratten keren na een rampzalig seizoen na twee jaar op het hoogste niveau terug naar 1B, maar het is nog niet duidelijk met welk elftal ze daar zullen strijden. Nieuwkomers streken tot dusver nog niet neer op het Kiel, terwijl al heel wat sterkhouders aankondigden dat ze (willen) vertrekken.


Met de Oostenrijker Andreas Wieland werd er wel al een nieuwe trainer gevonden en nu is ook duidelijk hoe de voorbereiding op het nieuwe seizoen eruit zal zien. Gazet van Antwerpen weet dat Beerschot daarvoor van 18 tot 24 juli op stage gaat in het Nederlandse Garderen en dat er gekozen wordt voor maar liefst acht oefenwedstrijden.

Na een opwarmertje op 29 juni tegen Kontich volgt op 2 juli al meteen een eerste serieuze test tegen landskampioen Club Brugge. Daarna wordt er ook nog geoefend tegen OHL (6 juli), Westerlo (16 juli), Hoboken (16 juli), Sparta Rotterdam (23 juli), FC Eindhoven (30 juli) en Dessel (6 augustus). Ondanks het grote aantal wedstrijden krijgen de spelers dus wel voldoende rust tussenin.

COMPETITIESTART
Dat komt omdat Beerschot voor een lange voorbereiding kiest. Hun seizoen eindigde immers al begin april en op die manier willen ze dus zeker in het ritme zijn voor de start van de nieuwe competitie in 1B. Die is gepland een week na de laatste oefenmatch. Tussendoor hebben ze bij Beerschot echter nog heel wat werk met het samenstellen van een elftal voor het seizoen.

LEES OOK: 'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Zal Beerschot klaar zijn voor de start van het seizoen?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

104
104
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

60
60
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

31
31
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

75
75
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

46
46
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

245
245
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

51
51
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

187
187
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

66
66
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

407
407
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

233
233
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

83
83
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

108
108
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

339
339
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

177
177
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

208
208
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

949
949
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws