'City zet twee verdedigers in de etalage'

door
'City zet twee verdedigers in de etalage'

Manchester City kroonde zich dit seizoen opnieuw tot kampioen van Engeland. De Citizens hielden in een dol slot van de competitie nog net Liverpool achter zich. De club haalde voor volgend seizoen al Erling Haaland aan boord. Die moet voor veel goals gaan zorgen. Achterin zouden twee pionnen mogen beschikken.


De krant The Times weet dat City bereid is om afscheid te nemen van Nathan Aké (27) en Oleksandr Zinchenko (25). De Nederlander zou mogen beschikken bij een goed bod van een geïnteresseerde club. Aké werd in augustus 2020 weggeplukt bij Bournemouth en speelde in totaal 40 duels voor City. Dit seizoen zat hij vaker dan hem lief was op de bank en kreeg hij maar sporadisch een basisplek van Pep Guardiola. Aké heeft nog een contract tot midden 2025 en moet 25 miljoen euro kosten volgens Transfermarkt.

Ook Zinchenko mag dus vertrekken. De Oekraïense linksachter ligt nog vast tot midden 2024, maar lijkt die overeenkomst niet te gaan uitdoen. Ook hij zou volgens Transfermarkt 25 miljoen moeten kosten. Zinchenko werd in 2016 weggekocht bij de Russiche club FK Ufa. Hij werd later uitgeleend aan PSV. Dit seizoen kwam Zinchencko in totaal 28 keer in actie in Manchester.

NIEUWE LINKSBACK

City zou niet bij de pakken blijven zitten en al een nieuwe linksachter op het oog hebben. Marc Cucurella (23) zou de overstap moeten maken van Brighton & Hove Albion. Het voormalige jeugdproduct van FC Barcelona moet momenteel 20 miljoen euro kosten (Transfermarkt). En prikje voor een club als City. De komende mercato zal mogelijk uitsluitsel brengen over de transfer.

LEES OOK: Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Wie moet City toch houden?

Meest recent

'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

11
11
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

167
167
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

149
149
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

46
46
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

43
43
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

554
554
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

130
130
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

329
329
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

286
286
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

53
53
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

175
175
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

65
65
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

140
140
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

151
151
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

254
254
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

353
353
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

185
185
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

258
258
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

354
354
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

121
121
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

452
452
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

245
245

Meer sportnieuws