'Ajax richt pijlen op halve Belg voor verdediging'

door
'Ajax richt pijlen op halve Belg voor verdediging'

Niet alleen in eigen land loopt er heel wat talent met Belgische wortels rond, maar ook ergens anders in Europa. Ajax weet dat ook en zou zijn pijlen richten op een Luikenaar die actief is in de Ligue 1.


De Amsterdammers zouden volgens verschillende Franse media interesse hebben in Adrien Truffert (20). De linksachter brak in het seizoen 2020-2021 door bij Stade Rennes, waar hij de ploegmaat is van Jérémy Doku. Truffert speelde dit seizoen 41 duels voor zijn club. Daarin scoorde hij 3 keer en gaf hij ook 3 assists. De in Luik geboren Truffert heeft nog een contract tot midden 2025 bij de Bretoense club.

Zelf lijkt de speler momenteel niet echt te zinspelen op een transfer. "Voor mij is een transfer nu geen noodzaak", vertelde hij aan Stade Rennais Online. Truffert zou naar verluidt ook op het lijstje staan van Premier League-club Everton. Zo lijkt hij meerderde mooie opties te hebben voor de toekomst. Maar voorlopig blijft hij dus nog even bij Rennes.

FRANSMAN

Truffert werd in België geboren, maar heeft de Belgische én de Franse nationaliteit. Roberto Martínez probeerde Truffert ooit naar de Rode Duivels te lokken. De speler ging daar niet op in en koos voor de Franse beloften. "Ik was zeer geflatteerd door de interesse van België, maar op dit moment focus ik me op de Franse nationale beloften en mijn prestaties bij mijn club", was hij daarover duidelijk. Al liet hij de deur wel op een kier staan. "Later zal ik me die vraag wel stellen, want nu wil ik enkel denken aan mijn selectie bij de beloften", aldus Truffert.

LEES OOK: Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Welke club moet hij kiezen?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

17
17
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

40
40
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

22
22
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

42
42
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

44
44
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

108
108
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

81
81
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

67
67
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

85
85
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

47
47
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

230
230
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

266
266
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

125
125
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

78
78
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

42
42
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

302
302
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

87
87
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

344
344
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

202
202
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

113
113
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

443
443
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

190
190

Meer sportnieuws