'Anderlecht beeft: tweede PL-club voor Gomez'

door
'Anderlecht beeft: tweede PL-club voor Gomez'

Anderlecht staat alweer voor een drukke transferzomer. Na het vertrek van Vincent Kompany moet het ook nog een leegloop in zijn spelerskern vrezen. Bij huurlingen Christian Kouamé en Joshua Zirkzee beschikt het niet over een aankoopoptie, terwijl daarnaast ook een aantal smaakmakers gegeerd zijn. De naam van Hendrik Van Crombrugge valt bij PSV en ook de strijd om Sergio Gomez lijkt los te barsten.


Anderlecht hoopte zijn Spaanse goudhaantje nog een jaar aan boord te kunnen houden doordat hij in de zomer onder het mes moet, maar dat lijkt alsmaar meer ijdele hoop te zijn. De blessure van de 21-jarige lijkt geïnteresseerde clubs niet meteen af te schikken en vooral vanuit de Premier League wordt er alsmaar harder aan zijn mouw getrokken. Na eerder al Everton meldt er zich nu een tweede Engelse club.

Volgens het doorgaans goed ingevoerde The Athletic staat Gomez immers ook op het verlanglijstje van Aston Villa. Steven Gerrard wil volgend seizoen een jonge doublure voor Lucas Digne op de linksachter en wou aanvankelijk Aaron Hickey, maar de Schot van Bologna blijkt te duur. Daardoor komt Gomez in beeld, al bestudeert Villa ook nog enkele andere profielen. Daarbij ook Calvin Bassey, met wie Gerrard nog werkte bij Rangers.

KOMPANY
Het lijkt zo weer een pak moeilijker voor Anderlecht om Gomez nog te houden, in wiens dossier het vertrek van Vincent Kompany weleens een belangrijke rol zou kunnen gaan spelen. Het was immers de ex-trainer die hem vorige zomer overtuigde om de overstap van Borussia Dortmund te maken en na diens vertrek zou de Spaanse belofteninternational weleens meer naar een vertrek kunnen neigen. Anderlecht zou zich in dat geval wel kunnen troosten met een mooie winst, want het betaalde een jaar geleden 2,25 miljoen euro en lijkt nu minstens 10 miljoen te kunnen gaan vangen.


LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Zal hij Anderlecht verlaten?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

45
45
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

32
32
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

52
52
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

61
61
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

51
51
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

91
91
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

104
104
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

278
278
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

110
110
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

289
289
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

403
403
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

422
422
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws