'Anderlecht beeft: tweede PL-club voor Gomez'

door
'Anderlecht beeft: tweede PL-club voor Gomez'

Anderlecht staat alweer voor een drukke transferzomer. Na het vertrek van Vincent Kompany moet het ook nog een leegloop in zijn spelerskern vrezen. Bij huurlingen Christian Kouamé en Joshua Zirkzee beschikt het niet over een aankoopoptie, terwijl daarnaast ook een aantal smaakmakers gegeerd zijn. De naam van Hendrik Van Crombrugge valt bij PSV en ook de strijd om Sergio Gomez lijkt los te barsten.


Anderlecht hoopte zijn Spaanse goudhaantje nog een jaar aan boord te kunnen houden doordat hij in de zomer onder het mes moet, maar dat lijkt alsmaar meer ijdele hoop te zijn. De blessure van de 21-jarige lijkt geïnteresseerde clubs niet meteen af te schikken en vooral vanuit de Premier League wordt er alsmaar harder aan zijn mouw getrokken. Na eerder al Everton meldt er zich nu een tweede Engelse club.

Volgens het doorgaans goed ingevoerde The Athletic staat Gomez immers ook op het verlanglijstje van Aston Villa. Steven Gerrard wil volgend seizoen een jonge doublure voor Lucas Digne op de linksachter en wou aanvankelijk Aaron Hickey, maar de Schot van Bologna blijkt te duur. Daardoor komt Gomez in beeld, al bestudeert Villa ook nog enkele andere profielen. Daarbij ook Calvin Bassey, met wie Gerrard nog werkte bij Rangers.

KOMPANY
Het lijkt zo weer een pak moeilijker voor Anderlecht om Gomez nog te houden, in wiens dossier het vertrek van Vincent Kompany weleens een belangrijke rol zou kunnen gaan spelen. Het was immers de ex-trainer die hem vorige zomer overtuigde om de overstap van Borussia Dortmund te maken en na diens vertrek zou de Spaanse belofteninternational weleens meer naar een vertrek kunnen neigen. Anderlecht zou zich in dat geval wel kunnen troosten met een mooie winst, want het betaalde een jaar geleden 2,25 miljoen euro en lijkt nu minstens 10 miljoen te kunnen gaan vangen.


LEES OOK: 'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Zal hij Anderlecht verlaten?

Meest recent

UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

10
10
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

131
131
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

89
89
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

953
953
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

428
428
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

21
21
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

78
78
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

140
140
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

88
88
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

226
226
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

128
128
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

91
91
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

303
303
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

599
599
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

340
340
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

123
123
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

265
265
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

117
117
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

82
82
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47

Meer sportnieuws