'Liverpool betaalt 45 miljoen voor ex-speler Club Brugge'

door
'Liverpool betaalt 45 miljoen voor ex-speler Club Brugge'

Liverpool likt nog altijd zijn wonden van afgelopen weekend. De Reds liepen toen tegen een nederlaag aan tegen Real Madrid. Vinicius scoorde de enige treffer van de wedstrijd, maar dé grote boeman was Thibaut Courtois. Onze landgenoot pakte uit met de ene na de andere fabuleuze redding. Liverpool is ondertussen al volop bezig met het komende seizoen.


De nummer twee uit de Premier League zou wel eens kunnen uitpakken op de transfermarkt. De club zou volgens verschillende media serieus lonken naar Arnaut Danjuma (Villarreal en ex-Club Brugge). Jürgen Klopp en co zouden zo'n 45 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander. Danjuma heeft er een schitterend seizoen opzitten. In 34 duels scoorde hij 16 keer en gaf hij 5 assists. Hij was een belangrijke kracht bij Villarreal, dat het tot in de halve finales van de Champions League schopte.

Dajuma zelf is zich bewust van de interesse van Liverpool, maar weet nog niet waar zijn toekomst ligt. "Ik ben er altijd zo eerlijk mogelijk over: ik heb zelf nooit tijdens het seizoen contact gehad met clubs of iets dergelijks. Ik weet altijd pas na het seizoen van mijn situatie af, ik wil er helemaal niet mee bezig zijn tijdens het seizoen. Maar ik ben wel op de hoogte gebracht dat Liverpool mij op de voet volgde", vertelt hij aan Ziggo Sports.

BLAUW-ZWART

Danjuma speelde van juli 2018 tot augustus 2019 voor Club Brugge. Bournemouth kwam hem weghalen in Jan Breydel. De Engelse club had daar toen meer dan 16 miljoen euro voor over. Over het Kanaal toonde Danjuma zijn klasse en dat leverde hem een transfer op naar Villarreal. Nu wenkt de absolute top in Europa.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Zou hij een goede speler zijn voor Liverpool?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

165
165
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

40
40
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

103
103
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

94
94
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

191
191
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

170
170
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

68
68
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

140
140
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

107
107
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

304
304
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

260
260
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

146
146
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

516
516
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

402
402
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1378
1378
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

714
714
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

256
256
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

395
395
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

180
180
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

352
352

Meer sportnieuws