'Liverpool betaalt 45 miljoen voor ex-speler Club Brugge'

293 stemmen
'Liverpool betaalt 45 miljoen voor ex-speler Club Brugge'

Liverpool likt nog altijd zijn wonden van afgelopen weekend. De Reds liepen toen tegen een nederlaag aan tegen Real Madrid. Vinicius scoorde de enige treffer van de wedstrijd, maar dé grote boeman was Thibaut Courtois. Onze landgenoot pakte uit met de ene na de andere fabuleuze redding. Liverpool is ondertussen al volop bezig met het komende seizoen.


De nummer twee uit de Premier League zou wel eens kunnen uitpakken op de transfermarkt. De club zou volgens verschillende media serieus lonken naar Arnaut Danjuma (Villarreal en ex-Club Brugge). Jürgen Klopp en co zouden zo'n 45 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander. Danjuma heeft er een schitterend seizoen opzitten. In 34 duels scoorde hij 16 keer en gaf hij 5 assists. Hij was een belangrijke kracht bij Villarreal, dat het tot in de halve finales van de Champions League schopte.

Dajuma zelf is zich bewust van de interesse van Liverpool, maar weet nog niet waar zijn toekomst ligt. "Ik ben er altijd zo eerlijk mogelijk over: ik heb zelf nooit tijdens het seizoen contact gehad met clubs of iets dergelijks. Ik weet altijd pas na het seizoen van mijn situatie af, ik wil er helemaal niet mee bezig zijn tijdens het seizoen. Maar ik ben wel op de hoogte gebracht dat Liverpool mij op de voet volgde", vertelt hij aan Ziggo Sports.

BLAUW-ZWART

Danjuma speelde van juli 2018 tot augustus 2019 voor Club Brugge. Bournemouth kwam hem weghalen in Jan Breydel. De Engelse club had daar toen meer dan 16 miljoen euro voor over. Over het Kanaal toonde Danjuma zijn klasse en dat leverde hem een transfer op naar Villarreal. Nu wenkt de absolute top in Europa.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Zou hij een goede speler zijn voor Liverpool?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

30
30
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

157
157
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

464
464
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

97
97
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

324
324
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

499
499
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

613
613
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

226
226
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

81
81
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

463
463
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws