'Liverpool betaalt 45 miljoen voor ex-speler Club Brugge'

door
'Liverpool betaalt 45 miljoen voor ex-speler Club Brugge'

Liverpool likt nog altijd zijn wonden van afgelopen weekend. De Reds liepen toen tegen een nederlaag aan tegen Real Madrid. Vinicius scoorde de enige treffer van de wedstrijd, maar dé grote boeman was Thibaut Courtois. Onze landgenoot pakte uit met de ene na de andere fabuleuze redding. Liverpool is ondertussen al volop bezig met het komende seizoen.


De nummer twee uit de Premier League zou wel eens kunnen uitpakken op de transfermarkt. De club zou volgens verschillende media serieus lonken naar Arnaut Danjuma (Villarreal en ex-Club Brugge). Jürgen Klopp en co zouden zo'n 45 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander. Danjuma heeft er een schitterend seizoen opzitten. In 34 duels scoorde hij 16 keer en gaf hij 5 assists. Hij was een belangrijke kracht bij Villarreal, dat het tot in de halve finales van de Champions League schopte.

Dajuma zelf is zich bewust van de interesse van Liverpool, maar weet nog niet waar zijn toekomst ligt. "Ik ben er altijd zo eerlijk mogelijk over: ik heb zelf nooit tijdens het seizoen contact gehad met clubs of iets dergelijks. Ik weet altijd pas na het seizoen van mijn situatie af, ik wil er helemaal niet mee bezig zijn tijdens het seizoen. Maar ik ben wel op de hoogte gebracht dat Liverpool mij op de voet volgde", vertelt hij aan Ziggo Sports.

BLAUW-ZWART

Danjuma speelde van juli 2018 tot augustus 2019 voor Club Brugge. Bournemouth kwam hem weghalen in Jan Breydel. De Engelse club had daar toen meer dan 16 miljoen euro voor over. Over het Kanaal toonde Danjuma zijn klasse en dat leverde hem een transfer op naar Villarreal. Nu wenkt de absolute top in Europa.

LEES OOK: 'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

Zou hij een goede speler zijn voor Liverpool?

Meest recent

Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

0
0
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

39
39
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

37
37
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

320
320
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

34
34
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

38
38
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

42
42
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

206
206
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

192
192
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

299
299
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

445
445
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

229
229
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

309
309
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

189
189
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

90
90
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

145
145
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

160
160
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

144
144
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

31
31
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

179
179
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

151
151
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

339
339
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

313
313
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

212
212
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

227
227

Meer sportnieuws