Argentijnse ster kondigt afscheid aan als international

door
Argentijnse ster kondigt afscheid aan als international

In het najaar is het uitkijken naar het WK in Qatar. Een van de grote voetballanden die dan afzakken naar het Midden-Oosten, is Argentinië. La Albiceleste aast al sinds 1986 op een nieuwe wereldtitel. In 2014 waren ze er dichtbij, maar het was toen uiteindelijk Duitsland dat aan het langste eind trok in Brazilië.


In Qatar krijgen de Argentijnen een nieuwe kans. Daarvoor kan het land opnieuw rekenen op heel wat ronkende namen, zoals Lionel Messi, Lautaro Martínez en Ángel di Maria. Die laatstgenoemde nadert wel het einde van zijn carrière als international. Dat gaf hij aan op een persconferentie voor de vriendschappelijke wedstrijd tegen Italië op Wembley. Na het WK in Qatar zit de interlandcarrière van Di Maria erop.

"Na het WK is het mooi geweest. Er zijn inmiddels genoeg spelers die het niveau hebben en steeds beter worden. Bovendien zou het een beetje egoïstisch zijn om na zoveel jaren en na alles wat ik heb gewonnen nog door te gaan", liet hij optekenen. Di Maria speelde tot nog toe 121 keer voor de Argentijnse nationale ploeg. Hij scoorde daarin 24 doelpunten.

REAL MADRID

Di Maria begon zijn profcarrière in eigen land, bij Rosario Central. Daar werd hij opgemerkt door Benfica. De Portugese topclub kocht hem voor 8 miljoen euro. In Lissabon groeide hij uit tot een van de grote smaakmakers en een transfer naar de absolute top kon niet uitblijven. In 2010 had Real Madrid 33 miljoen euro veil voor Di Maria. In Madrid kende hij de grootste successen in zijn carrière. Hij won er onder meer de Champions League en een Spaanse titel. Daarna ging het naar Manchester United en Paris Saint-Germain, waarmee hij ook al talloze titels mocht vieren.

LEES OOK: Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

Neemt hij afscheid met de wereldtitel?

Meest recent

Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

10
10
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

32
32
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

65
65
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

23
23
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

21
21
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

22
22
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

214
214
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

306
306
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

139
139
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

74
74
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

50
50
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

250
250
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

464
464
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

248
248
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

150
150
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

422
422
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

211
211
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

420
420
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

172
172
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

103
103
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

694
694
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

317
317
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

771
771

Meer sportnieuws