'Perisic heeft toptransfer bijna beet'

door
'Perisic heeft toptransfer bijna beet'

Internazionale is er niet in geslaagd om Ivan Perisic te behouden. De Kroaat beschikte over een aflopend contract, maar maakte enige tijd geleden zijn vertrekwens bekend. Sindsdien wordt de voormalige JPL-speler nadrukkelijk in verband gebracht met een overgang richting de Premier League, en dat lijkt nu ook bijzonder dichtbij te zijn. 


Volgens Fabrizio Romano heeft Ivan Perisic zijn nieuwe club beet. De Kroaat zou vorige zaterdag bij Tottenham gesignaleerd zijn, waar hij zijn handtekening zette onder een tweejarig contract. Sindsdien bleef het even stil rond de aanvaller. Toch is er geen vuiltje aan de lucht volgens Romano. "Alles is rond tussen Perisic en Tottenham. Het is gewoon nog wachten op een officiële aankondiging. Perisic is alvast een nieuwe Tottenham-speler", klinkt het bij de transfergoeroe. 

Ivan Perisic staat zo op 33-jarige leeftijd nog voor een bijzonder knappe stap in zijn carrière. De voormalige Bruggeling speelde sinds 2020 voor Internazionale, waar hij dit seizoen één van dé lichtpunten was op de linksback. Of de 'omgevormde' aanvaller ook bij Tottenham zal gebruikt worden als verdediger, blijft wel nog de vraag. 

Van Roeselare naar CL-winst

Ivan Perisic zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij het bescheiden Sochaux. Op 20-jarige leeftijd verraste Perisic met een overstap van de Ligue I richting de Jupiler Pro League. Bij KSV Roeselare ontpopte de Kroaat zich tot een sterkhouder, wat hem dan weer de overgang richting Club Brugge opleverde. Na een ijzersterke periode bij Blauw-Zwart droeg Perisic nog het shirt van Dortmund, Wolfsburg, Bayern München en Internazionale. Bij de Duitse Rekordmeister kroonde de Kroaat zich ook tot CL-winnaar. 

LEES OOK: Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Zal Perisic ook in de Premier League schitteren?

Meest recent

Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

18
18
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

40
40
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

40
40
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

146
146
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

160
160
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

94
94
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

572
572
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

296
296
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

158
158
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

91
91
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

142
142
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

173
173
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

201
201
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

216
216
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

163
163
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

694
694
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

106
106
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

199
199
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

162
162
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

112
112
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

606
606
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

476
476

Meer sportnieuws