'Perisic heeft toptransfer bijna beet'

door
'Perisic heeft toptransfer bijna beet'

Internazionale is er niet in geslaagd om Ivan Perisic te behouden. De Kroaat beschikte over een aflopend contract, maar maakte enige tijd geleden zijn vertrekwens bekend. Sindsdien wordt de voormalige JPL-speler nadrukkelijk in verband gebracht met een overgang richting de Premier League, en dat lijkt nu ook bijzonder dichtbij te zijn. 


Volgens Fabrizio Romano heeft Ivan Perisic zijn nieuwe club beet. De Kroaat zou vorige zaterdag bij Tottenham gesignaleerd zijn, waar hij zijn handtekening zette onder een tweejarig contract. Sindsdien bleef het even stil rond de aanvaller. Toch is er geen vuiltje aan de lucht volgens Romano. "Alles is rond tussen Perisic en Tottenham. Het is gewoon nog wachten op een officiële aankondiging. Perisic is alvast een nieuwe Tottenham-speler", klinkt het bij de transfergoeroe. 

Ivan Perisic staat zo op 33-jarige leeftijd nog voor een bijzonder knappe stap in zijn carrière. De voormalige Bruggeling speelde sinds 2020 voor Internazionale, waar hij dit seizoen één van dé lichtpunten was op de linksback. Of de 'omgevormde' aanvaller ook bij Tottenham zal gebruikt worden als verdediger, blijft wel nog de vraag. 

Van Roeselare naar CL-winst

Ivan Perisic zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij het bescheiden Sochaux. Op 20-jarige leeftijd verraste Perisic met een overstap van de Ligue I richting de Jupiler Pro League. Bij KSV Roeselare ontpopte de Kroaat zich tot een sterkhouder, wat hem dan weer de overgang richting Club Brugge opleverde. Na een ijzersterke periode bij Blauw-Zwart droeg Perisic nog het shirt van Dortmund, Wolfsburg, Bayern München en Internazionale. Bij de Duitse Rekordmeister kroonde de Kroaat zich ook tot CL-winnaar. 

Zal Perisic ook in de Premier League schitteren?

Meest recent

Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

8
8
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

21
21
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

56
56
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

31
31
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

56
56
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

47
47
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

82
82
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

75
75
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

124
124
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

579
579
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

234
234
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

106
106
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

93
93
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

86
86
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

243
243
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

125
125
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

178
178
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

99
99
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

284
284
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

250
250
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

314
314
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

419
419

Meer sportnieuws