'Club Brugge blijft gaan: Zweeds toptalent in aantocht'

door
'Club Brugge blijft gaan: Zweeds toptalent in aantocht'

Club Brugge kroonde zich een tweetal weken terug tot landskampioen. De Bruggelingen willen volgend seizoen een grotere rol van betekenis in Europa spelen, waardoor er heel wat inkomende transfers kunnen verwacht worden. Met Bjorn Meijer werd alvast een eerste zomeraanwinst vastgelegd. Nummer twee (Ferran Jutgla) en drie (Williot Swedberg) zitten reeds in de pijplijn. 


Volgens het doorgaans uitstekend geïnformeerde Expressen zit Club Brugge momenteel rond de tafel met Hammarby. Met de Zweedse club hoopt onze landskampioen een akkoord te bereiken omtrent Williot Swedberg. De 18-jarige middenvelder werd in het verleden reeds in verband gebracht met Blauw-Zwart, maar Hammarby weigerde tot nu toe om zijn goudhaantje te verkopen. Volgens de Zweedse bron verlopen de onderhandelingen inmiddels uitstekend, en zou er een akkoord verwacht worden voor een bedrag van ongeveer vijf miljoen euro. 

Of Swedberg een avontuur in onze Jupiler Pro League ziet zitten, blijft nog maar de vraag. De Zweed heeft naast de aanbieding van Club Brugge ook een bod op zak van het Spaanse Celta de Vigo. Swedberg lijkt dus de keuze te gaan hebben tussen een avontuur in Spanje, of een avontuur in de Champions League. Mannaert en co weten alvast wat hen te wachten staat tijdens de ongetwijfeld zware onderhandelingen. 

Toptalent met neus voor doelpunten

Williot Swedberg maakte vorig seizoen op 17-jarige leeftijd zijn debuut bij de hoofdmacht van Hammarby. Sindsdien zette de jonge Zweed enorme stappen, en ontpopte hij zich dit seizoen zelfs tot één van de absolute sterkhouders van de Zweedse eersteklasser. Met vijf doelpunten in tien wedstrijden is Swedberg reeds in topvorm, en lijkt niets hem een stap hogerop nog in de weg te staan. Heeft Club zijn gedroomde vervanger voor Ruud Vormer bijna beet? 

LEES OOK: ‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Moet Club Brugge vol gaan voor een talent als Swedberg?

Meest recent

AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

13
13
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

180
180
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

62
62
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

49
49
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

94
94
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

89
89
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

159
159
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

329
329
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

148
148
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

274
274
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

69
69
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

275
275
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

246
246
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

200
200
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

73
73
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

123
123
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

87
87
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

501
501
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

49
49
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

72
72
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

250
250
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

83
83
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

79
79
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

446
446
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

267
267

Meer sportnieuws