'Club Brugge blijft gaan: Zweeds toptalent in aantocht'

door
'Club Brugge blijft gaan: Zweeds toptalent in aantocht'

Club Brugge kroonde zich een tweetal weken terug tot landskampioen. De Bruggelingen willen volgend seizoen een grotere rol van betekenis in Europa spelen, waardoor er heel wat inkomende transfers kunnen verwacht worden. Met Bjorn Meijer werd alvast een eerste zomeraanwinst vastgelegd. Nummer twee (Ferran Jutgla) en drie (Williot Swedberg) zitten reeds in de pijplijn. 


Volgens het doorgaans uitstekend geïnformeerde Expressen zit Club Brugge momenteel rond de tafel met Hammarby. Met de Zweedse club hoopt onze landskampioen een akkoord te bereiken omtrent Williot Swedberg. De 18-jarige middenvelder werd in het verleden reeds in verband gebracht met Blauw-Zwart, maar Hammarby weigerde tot nu toe om zijn goudhaantje te verkopen. Volgens de Zweedse bron verlopen de onderhandelingen inmiddels uitstekend, en zou er een akkoord verwacht worden voor een bedrag van ongeveer vijf miljoen euro. 

Of Swedberg een avontuur in onze Jupiler Pro League ziet zitten, blijft nog maar de vraag. De Zweed heeft naast de aanbieding van Club Brugge ook een bod op zak van het Spaanse Celta de Vigo. Swedberg lijkt dus de keuze te gaan hebben tussen een avontuur in Spanje, of een avontuur in de Champions League. Mannaert en co weten alvast wat hen te wachten staat tijdens de ongetwijfeld zware onderhandelingen. 

Toptalent met neus voor doelpunten

Williot Swedberg maakte vorig seizoen op 17-jarige leeftijd zijn debuut bij de hoofdmacht van Hammarby. Sindsdien zette de jonge Zweed enorme stappen, en ontpopte hij zich dit seizoen zelfs tot één van de absolute sterkhouders van de Zweedse eersteklasser. Met vijf doelpunten in tien wedstrijden is Swedberg reeds in topvorm, en lijkt niets hem een stap hogerop nog in de weg te staan. Heeft Club zijn gedroomde vervanger voor Ruud Vormer bijna beet? 

LEES OOK: 'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Moet Club Brugge vol gaan voor een talent als Swedberg?

Meest recent

Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

47
47
Hayen voert druk op: hij verwacht meer van deze drie spelers

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

9
9
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

41
41
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

45
45
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

59
59
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

203
203
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

101
101
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

75
75
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

59
59
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

417
417
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

197
197
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

22
22
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

533
533
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

345
345
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

356
356
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

83
83
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

287
287
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

412
412
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

105
105
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

255
255
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

101
101
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

473
473
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

72
72
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

575
575
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1384
1384

Meer sportnieuws