'Kompany wil OHL beroven van middenvelder'

door
'Kompany wil OHL beroven van middenvelder'

Vincent Kompany is niet langer de coach van RSC Anderlecht. Beide partijen gingen afgelopen woensdag in onderling overleg uit elkaar. De ex-Rode Duivel lijkt nu volgens binnen- en buitenlandse bronnen zo goed als op weg naar het Engelse Burnley.


Zo komt er veel vroeger dan verwacht een einde aan de samenwerking met RSCA. Kompany landde drie jaar geleden eerst als speler-trainer in het Lotto Park en ging later aan de slag als trainer. Maar aan dat avontuur kwam vorige week dus een einde. Het monument van Manchester City lijkt het Kanaal over te steken en aan de slag te gaan in de Championship bij Burnley. Kompany zou ook al broeden op de nodige transferplannen bij de Engelse club.

Zo werden de namen van Taylor Harwood-Bellis (Man City, ex-RSCA), Josh Cullen (RSCA) en Makhtar Gueye (KVO) al gelinkt aan Burnley. Kompany zou zo een waar transferoffensief plannen in de JPL. In de Engelse pers valt echter ook de naam van Mandela Keita (OH Leuven). De jonge Belgische middenvelder van slechts 19 kan zo al vroeg in zijn carrière een transfer versieren naar Engeland. Vraag is of dat wel een goede stap is op dit moment in zijn loopbaan, en of hij veel aan de bak zal komen bij Burnley.

JEUGDPRODUCT

Keita is een jeugdproduct van OHL dat al op jonge leeftijd overkwam van KRC Genk. Hij knokte zich richting de eerste ploeg en kreeg dit seizoen veel speeltijd. Zo kwam Keita in de JPL tot 25 duels (1 assist). Keita is ook Belgisch belofte-international. Hij kwam al twee keer in actie in het team van Jacky Mathijssen.

LEES OOK: Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Wat moet Keita doen?

Meest recent

Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

0
0
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

1
1
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

294
294
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

144
144
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

49
49
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

31
31
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

90
90
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

144
144
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

70
70
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

229
229
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

124
124
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

213
213
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

256
256
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

187
187
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

55
55
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

349
349
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

202
202
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

286
286
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

513
513
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199

Meer sportnieuws