'Kersvers Rode Duivel Onana maakt meteen toptransfer'

door
'Kersvers Rode Duivel Onana maakt meteen toptransfer'

Maandag verzamelen de Rode Duivels in Tubeke verzamelen om de Nations League voor te bereiden. Roberto Martinez selecteerde maar liefst 32 spelers en daarbij mogen zich ook twee nieuwkomers melden. Na hun sterke prestaties bij de Jonge Duivels en hun clubs mogen Loïs Openda en Amadou Onana zich voor de eerste keer bij de selectie voegen.


Die laatste blijft zo pijlsnel opgang maken. De 20-jarige middenvelder maakte immers pas twee jaar geleden zijn profdebuut bij Hamburg en versierde vorige zomer meteen een fraaie transfer naar Lille. Daar deed Onana ervaring op in de Champions League, maar de Noord-Franse club kende met een elfde plaats in de Ligue 1 wel een tegenvallend seizoen.

Daardoor grijpt Lille naast Europees voetbal en dus zal het spelers moeten verkopen. Jonathan David, Sven Botman en Renato Sanches zijn allemaal gegeerd, maar volgens Foot Mercato kan ook Onana alweer vertrekken. Het bestuur van Lille zou bij een goed bod bereid zijn mee te werken aan een transfer en er zou alvast interesse zijn van Arsenal, West Ham en AS Monaco.

CLEMENT
De Premier League lonkt dus, waar Onana bij Arsenal een concurrent zou kunnen worden voor Albert Sambi Lokonga. Maar ook een verlengd verblijf in Frankrijk behoort tot de mogelijkheden. Dat uitgerekend Monaco aan zijn mouw trekt, hoeft niet te verbazen. De Monegasken zien met Aurelien Tchouameni meer dan waarschijnlijk hun verdedigende middenvelder vertrekken en Philippe Clement probeerde Onana vorige zomer al naar Club Brugge te halen.

Is Onana al klaar voor een nieuwe transfer?

Meest recent

'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

0
0
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

65
65
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

176
176
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

84
84
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

127
127
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

90
90
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

392
392
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

424
424
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

325
325
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

153
153
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

196
196
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

177
177
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

381
381
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

517
517
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

117
117
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

72
72
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

234
234
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1799
1799
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

307
307
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

179
179
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

50
50

Meer sportnieuws