Vanavond kijken Liverpool en Real Madrid elkaar in de ogen voor de meest begeerde beker in het voetbal. Real Madrid bracht haar opstelling al naar buiten. Daar vinden we geen verrassingen en een Rode Duivel in de elf om Liverpool uit te dagen.
Een hoogdag voor vele Madrilenen en één Belg op het veld vanavond: Thibaut Courtois. Acht jaar na het verliezen van zijn eerste Champions League-finale met Atletico, heeft de Belgische doelman opnieuw kans op de beker met de grote oren tegen Liverpool in het Stade de France.
Carlo Ancelotti week bij het opstellen van zijn basiself niet af van zijn gewoontes. Courtois staat in doel, Eden Hazard zal de wedstrijd op de bank beginnen. Hetzelfde geld voor Rodrygo, de held van de halve finale. Ook Eduardo Camavinga zit niet in de basiself. Het is Federico Valverde die aan de wedstrijd zal beginnen naast het gebruikelijke middenveldtrio van Madrid, gevormd door Kroos, Modric en Casemiro.
📋✅ ¡Nuestro 𝐗𝐈 inicial para 𝐋𝐀 𝐅𝐈𝐍𝐀𝐋!
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) May 28, 2022
🆚 @LFC#APorLa14 | #UCLfinal pic.twitter.com/iigVLUMrGl