'Club Brugge en Genk dachten aan WK-tegenstander Rode Duivels'

door
'Club Brugge en Genk dachten aan WK-tegenstander Rode Duivels'

De voorbije dagen kwam er een heuse trainerscarrousel op gang bij de Belgische topclubs. Maar liefst vier clubs uit de G5 wisselden van trainer: Club Brugge zag Alfred Schreuder naar Ajax vertrekken; terwijl ze bij Antwerp, Anderlecht en KRC Genk afscheid namen van respectievelijk Brian Priske, Vincent Kompany en Bernd Storck. Drie van de vier hebben inmiddels wel een nieuwe coach gevonden.


Enkel bij Anderlecht is het nog wachten, maar deze week stelden ze bij Club Brugge al Carl Hoefkens voor, bij Antwerp Mark van Bommel en zaterdag nog bij KRC Genk Wouter Vrancken. Lang heeft de zoektocht in de meeste gevallen dus niet geduurd en het lijstje met alternatieven moest dus niet bovengehaald worden. Daarop prijkte bij Club en Genk wel een opvallende naam.

De Daily Mail meldt immers dat beide Belgische toppers dachten aan John Herdman. De 46-jarige Engelsman is op het komende WK een tegenstander van de Rode Duivels als bondscoach van Canada. Beide teams kennen hem wellicht door de Canadese internationals in hun rangen: Tajon Buchanan bij Club Brugge en in Genk liep voor Nieuwjaar Iké Ugbo rond.

ENGELAND
Herdman komt dus echter niet naar België, maar daarover moet hij niet treuren. Hij geniet immers nog interesse van Birmingham, dat dit seizoen slechts 20ste eindigde in de Championship. Het valt echter wel af te wachten of hij daarvoor Canada in de kou zal laten staan, want hij kan er een unieke prestatie neerzetten. Herdman was immers de eerste coach ooit die een land zowel voor het WK bij de mannen als bij de vrouwen wist te plaatsen, want hij was eerder ook bondscoach van de Canadese vrouwenploeg.

LEES OOK: 'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

Was hij een goede optie geweest?

Meest recent

Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

3
3
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

12
12
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

51
51
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

35
35
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

9
9
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

122
122
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

146
146
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

37
37
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

90
90
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

299
299
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

48
48
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

217
217
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

195
195
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

75
75
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

193
193
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

99
99
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

74
74
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

126
126
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

390
390
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48

Meer sportnieuws