'Club Brugge en Genk dachten aan WK-tegenstander Rode Duivels'

82 stemmen
'Club Brugge en Genk dachten aan WK-tegenstander Rode Duivels'

De voorbije dagen kwam er een heuse trainerscarrousel op gang bij de Belgische topclubs. Maar liefst vier clubs uit de G5 wisselden van trainer: Club Brugge zag Alfred Schreuder naar Ajax vertrekken; terwijl ze bij Antwerp, Anderlecht en KRC Genk afscheid namen van respectievelijk Brian Priske, Vincent Kompany en Bernd Storck. Drie van de vier hebben inmiddels wel een nieuwe coach gevonden.


Enkel bij Anderlecht is het nog wachten, maar deze week stelden ze bij Club Brugge al Carl Hoefkens voor, bij Antwerp Mark van Bommel en zaterdag nog bij KRC Genk Wouter Vrancken. Lang heeft de zoektocht in de meeste gevallen dus niet geduurd en het lijstje met alternatieven moest dus niet bovengehaald worden. Daarop prijkte bij Club en Genk wel een opvallende naam.

De Daily Mail meldt immers dat beide Belgische toppers dachten aan John Herdman. De 46-jarige Engelsman is op het komende WK een tegenstander van de Rode Duivels als bondscoach van Canada. Beide teams kennen hem wellicht door de Canadese internationals in hun rangen: Tajon Buchanan bij Club Brugge en in Genk liep voor Nieuwjaar Iké Ugbo rond.

ENGELAND
Herdman komt dus echter niet naar België, maar daarover moet hij niet treuren. Hij geniet immers nog interesse van Birmingham, dat dit seizoen slechts 20ste eindigde in de Championship. Het valt echter wel af te wachten of hij daarvoor Canada in de kou zal laten staan, want hij kan er een unieke prestatie neerzetten. Herdman was immers de eerste coach ooit die een land zowel voor het WK bij de mannen als bij de vrouwen wist te plaatsen, want hij was eerder ook bondscoach van de Canadese vrouwenploeg.

LEES OOK: KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

Was hij een goede optie geweest?

Meest recent

KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

7
7
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

118
118
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

53
53
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

63
63
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

301
301
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

118
118
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

479
479
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

466
466
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

117
117
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

658
658
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

429
429
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

108
108
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

41
41
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

620
620
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

709
709
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

196
196
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

753
753
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

77
77
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

93
93
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

188
188
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

100
100
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

116
116
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

283
283
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

502
502
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

104
104

Meer sportnieuws