'Genoa gaat miljoenentransfer afronden met OHL'

door
'Genoa gaat miljoenentransfer afronden met OHL'

Bij Oud-Heverlee Leuven gaan ze mogelijk één van hun grootste talenten verliezen. De club uit Eerste Klasse A mag zich weldra aan een bod uit Italië verwachten. Genoa zal zich waarschijnlijk gaan melden.


De club degradeerde uit de Serie A en wil komend seizoen zo snel mogelijk terug naar de hoogste klasse promoveren. De Amerikaanse eigenaars, die ook de plak zwaaien bij Standard, willen Mandela Keita weghalen bij OHL. De interesse zou volgens Het Nieuwsblad zelfs zeer concreet zijn en de kans is dus groot dat OHL een bod mag verwachten op de 19-jarige middenvelder.

Keita brak dit seizoen helemaal door aan Den Dreef en speelde er 28 wedstrijden. De defensieve middenvelder was er goed voor 0 goals en 2 assists. Keita ligt nog tot medio 2024 onder contract bij OHL en heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 2 miljoen euro. OHL zal wellicht minstens 5 à 6 miljoen euro willen voor de Belgische jeugdinternational.

VEEL INTERESSE

Keita is stilaan grof wild op de transfermarkt. De voorgaande weken werd zijn naam ook al aan tal van andere clubs gelinkt. Zo deden de namen van RSC Anderlecht, Club Brugge, Royal Antwerp FC, OGC Nice, Sheffield United en Torino de ronde, maar Genoa lijkt dus het meest concreet te zijn. Tot op heden deden er nog geen Belgische topclubs een voorstel op de jongeling. Het is dus nog koffiedik kijken of de speler, die door OHL in 2014 werd weggehaald bij de jeugd van KRC Genk, ook komend seizoen nog te bewonderen zal zijn in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Zal hij OHL verlaten?

Meest recent

Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

0
0
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

8
8
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

11
11
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

187
187
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

264
264
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

130
130
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

67
67
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

48
48
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

238
238
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

440
440
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

240
240
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

142
142
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

405
405
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

204
204
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

400
400
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

167
167
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

99
99
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

677
677
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

315
315
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

761
761
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

529
529
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

311
311
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

201
201

Meer sportnieuws