Hein doet boekje open over Tissoudali & Valencia

388 stemmen
Hein doet boekje open over Tissoudali & Valencia

Na een valse start sloot AA Gent het seizoen af met een stevige eindspurt, en dus heerst er in de Ghelamco Arena weer optimisme het met hoog op volgend seizoen. Hein Vanhaezebrouck blijft alvast aan boord, nu nog de spelersgroep onder handen nemen.


Vooraleer zijn kribbel onder een nieuw contract te zetten, eiste de succescoach alvast de nodige garanties op sportief vlak. Eén daarvan lijkt het behoud van Tarik Tissoudali te zijn, die zijn eigen aflopende verbintenis voorlopig weigert te verlengen. Hoewel hij de nodige interesse van Valencia geniet, is een transfer deze zomer echter uitgesloten. Dat benadrukte Michel Louwagie de voorbije dagen meermaals. "Hij is niet te koop", klonk het onder meer.

GEEN BOD VAN VALENCIA

AA Gent verkiest dus liever het risico om haar smaakmaker volgend jaar gratis te verliezen boven nu snel nog ietwat te cashen. Hein Vanhaezebrouck tempert de belangstelling van Valencia in Tarik Tissoudali. In Het Nieuwsblad stelt de coach dat er momenteel geen concreet voorstel is voor de Marokkaanse smaakmaker, ondanks dat er geruchten heersen over Valencia. Vanhaezebrouck vindt wel dat AA Gent appreciatie moet tonen voor hem en zijn contract moet opwaarderen.

Tarik Tissoudali heeft alvast een fraaie individuele prijs overgehouden aan zijn sterke seizoen bij AA Gent. De aanvaller werd namelijk bekroond met de 'Ebbenhouten Schoen', de prijs voor beste profvoetballer in België van Afrikaanse origine. Hij haalde het voor uittredend winnaar Paul Onuachu (KRC Genk) en Joshua Zirkzee (RSC Anderlecht).

LEES OOK: Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Speelt Tissoudali volgend seizoen bij AA Gent?

Meest recent

Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

9
9
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

41
41
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

395
395
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

169
169
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

132
132
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

157
157
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

117
117
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

47
47
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

57
57
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

145
145
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

503
503
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

92
92
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

175
175
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

350
350
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1024
1024
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

999
999
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

171
171
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

466
466

Meer sportnieuws