Hein doet boekje open over Tissoudali & Valencia

door
Hein doet boekje open over Tissoudali & Valencia

Na een valse start sloot AA Gent het seizoen af met een stevige eindspurt, en dus heerst er in de Ghelamco Arena weer optimisme het met hoog op volgend seizoen. Hein Vanhaezebrouck blijft alvast aan boord, nu nog de spelersgroep onder handen nemen.


Vooraleer zijn kribbel onder een nieuw contract te zetten, eiste de succescoach alvast de nodige garanties op sportief vlak. Eén daarvan lijkt het behoud van Tarik Tissoudali te zijn, die zijn eigen aflopende verbintenis voorlopig weigert te verlengen. Hoewel hij de nodige interesse van Valencia geniet, is een transfer deze zomer echter uitgesloten. Dat benadrukte Michel Louwagie de voorbije dagen meermaals. "Hij is niet te koop", klonk het onder meer.

GEEN BOD VAN VALENCIA

AA Gent verkiest dus liever het risico om haar smaakmaker volgend jaar gratis te verliezen boven nu snel nog ietwat te cashen. Hein Vanhaezebrouck tempert de belangstelling van Valencia in Tarik Tissoudali. In Het Nieuwsblad stelt de coach dat er momenteel geen concreet voorstel is voor de Marokkaanse smaakmaker, ondanks dat er geruchten heersen over Valencia. Vanhaezebrouck vindt wel dat AA Gent appreciatie moet tonen voor hem en zijn contract moet opwaarderen.

Tarik Tissoudali heeft alvast een fraaie individuele prijs overgehouden aan zijn sterke seizoen bij AA Gent. De aanvaller werd namelijk bekroond met de 'Ebbenhouten Schoen', de prijs voor beste profvoetballer in België van Afrikaanse origine. Hij haalde het voor uittredend winnaar Paul Onuachu (KRC Genk) en Joshua Zirkzee (RSC Anderlecht).

LEES OOK: Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Speelt Tissoudali volgend seizoen bij AA Gent?

Meest recent

Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

1
1
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

10
10
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

60
60
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

89
89
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

186
186
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

312
312
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

138
138
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

131
131
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

119
119
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

120
120
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

382
382
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

255
255
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

885
885
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

562
562
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

57
57
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

488
488
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

147
147
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

153
153
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

298
298
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

137
137
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

78
78
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

267
267
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

138
138
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

193
193
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

281
281

Meer sportnieuws