Hein doet boekje open over Tissoudali & Valencia

388
Hein doet boekje open over Tissoudali & Valencia

Na een valse start sloot AA Gent het seizoen af met een stevige eindspurt, en dus heerst er in de Ghelamco Arena weer optimisme het met hoog op volgend seizoen. Hein Vanhaezebrouck blijft alvast aan boord, nu nog de spelersgroep onder handen nemen.


Vooraleer zijn kribbel onder een nieuw contract te zetten, eiste de succescoach alvast de nodige garanties op sportief vlak. Eén daarvan lijkt het behoud van Tarik Tissoudali te zijn, die zijn eigen aflopende verbintenis voorlopig weigert te verlengen. Hoewel hij de nodige interesse van Valencia geniet, is een transfer deze zomer echter uitgesloten. Dat benadrukte Michel Louwagie de voorbije dagen meermaals. "Hij is niet te koop", klonk het onder meer.

GEEN BOD VAN VALENCIA

AA Gent verkiest dus liever het risico om haar smaakmaker volgend jaar gratis te verliezen boven nu snel nog ietwat te cashen. Hein Vanhaezebrouck tempert de belangstelling van Valencia in Tarik Tissoudali. In Het Nieuwsblad stelt de coach dat er momenteel geen concreet voorstel is voor de Marokkaanse smaakmaker, ondanks dat er geruchten heersen over Valencia. Vanhaezebrouck vindt wel dat AA Gent appreciatie moet tonen voor hem en zijn contract moet opwaarderen.

Tarik Tissoudali heeft alvast een fraaie individuele prijs overgehouden aan zijn sterke seizoen bij AA Gent. De aanvaller werd namelijk bekroond met de 'Ebbenhouten Schoen', de prijs voor beste profvoetballer in België van Afrikaanse origine. Hij haalde het voor uittredend winnaar Paul Onuachu (KRC Genk) en Joshua Zirkzee (RSC Anderlecht).

LEES OOK: Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Speelt Tissoudali volgend seizoen bij AA Gent?

Meest recent

Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

0
0
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

2
2
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

58
58
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

210
210
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

39
39
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

63
63
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

127
127
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

81
81
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

48
48
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

77
77
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

102
102
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

173
173
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

389
389
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

154
154
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

174
174
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

416
416
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

99
99
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

454
454
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193

Meer sportnieuws