Hoefkens bezorgde CDK ferme tegenslag

373
Hoefkens bezorgde CDK ferme tegenslag

Carl Hoefkens is vandaag de hoofdcoach van Club Brugge, maar in 2018 startte hij oorspronkelijk startte als de verbindingsman tussen de jeugd en de A-kern. Hij had een groot aandeel in de ontbolstering van jonge talenten zoals Cisse Sandra en Charles De Ketelaere. Met zijn neus voor talentdetectie en -ontwikkeling speelt Carl Hoefkens een belangrijke rol bij Club Brugge.


Hij lag namelijk - samen met Rik De Mil - aan de basis van de doorbraak van Charles De Ketelaere, om maar één naam te noemen. “Of er wat jong talent zit aan te komen? Charles De Ketelaere”, voorspelde Carl Hoefkens zelfverzekerd aan de aanwezige journalisten toen Philippe Clement net werd voorgesteld als nieuwe hoofdcoach van Club Brugge.

Carl Hoefkens nam de youngster onder handen om zijn verdedigend werk te verbeteren. Voelen waar en wanneer hij druk moet zetten. Uiteindelijk bleek dat de laatste schakel die Charles De Ketelaere nodig had om het te schoppen tot een basisspeler bij Club Brugge. Dankzij Hoefkens dus. Maar zo’n proces gebeurt met vallen en opstaan. Sportief en mentaal. Ook daarin speelde Hoefkens een grote rol.

TEGENSLAG

Het was duidelijk dat Carl Hoefkens overtuigd was van het enorme potentieel van Charles De Ketelaere maar Pascal De Maesschalck, ex-jeugdcoördinator bij Club Brugge en nu bij AS Monaco, weet dat Hoefkens het de youngster niet gemakkelijk maakte. "Ik herinner me dat hij Charles in de Youth League eens bewust liet opwarmen, maar niet invallen. Hij wilde hem leren omgaan met tegenslagen. Terecht, want we verloren ooit goeie generaties omdat alles te vlot verliep”, aldus De Maesschalck in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Zal Hoefkens slagen als T1 van Club Brugge?

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

100
100
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

44
44
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

52
52
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

34
34
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

73
73
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

175
175
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

46
46
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

144
144
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

50
50
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

293
293
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

55
55
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

237
237
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

173
173
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

437
437
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

24
24
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

328
328
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

392
392
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

343
343
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

438
438
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

221
221
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

389
389
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

404
404
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

388
388
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

234
234
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

711
711

Meer sportnieuws