'Club Brugge vreest: Nielsen naar Anderlecht?'

1654
'Club Brugge vreest: Nielsen naar Anderlecht?'

Vincent Kompany out, Felice Mazzu in. Dat is wellicht het verloop op de bank van Anderlecht. Nog voor de nieuwe coach zijn kribbel heeft gezet, wordt daarom al druk gespeculeerd over wie hij mogelijk meeneemt van Union. Mazzu zou zich namelijk niet louter willen beperken tot zijn technische staf.


Ook een aantal spelers van de verrassende vicekampioen komen tenslotte nadrukkelijk in aanmerking om samen met hun trainer de korte verhuis van het Dudenpark naar het Lotto Park te maken. Sterkhouder op het middenveld Casper Nielsen voorop. Vorige week stuurde de makelaar van de 28-jarige Deen nog een foto de wereld in waarop hij een bezoek bracht aan Neerpede, waarna de bal aan het rollen ging.

Sindsdien wemelt het van de geruchten omtrent Nielsen, die kort daarvoor tevens in verband werd gebracht met Club Brugge - waar zijn zaakwaarnemer daags voordien eveneens de revue passeerde. Zo zou er ook de nodige interesse uit het buitenland bestaan, en circuleren er tegenstrijdige berichten over zijn prijskaartje. Volgens diverse bronnen zou een vijftal miljoen evenwel al voldoende zijn om hem los te weken.

CLUB OF RSCA?
Ondanks de beperkte middelen bij de Brusselse stadsgenoot geen onoverkomelijk som voor Paars-Wit, dat dan dus wel nog de strijd moet aanbinden met Club Brugge. Hoewel de landskampioen over de beste papieren leek te beschikken, wemelt het op sociale media momenteel echter van de geruchten dat Nielsen ervoor gekozen heeft om Mazzu te volgen naar Anderlecht. Of er ook een grond van waarheid zit in de talloze berichten valt uiteraard wel nog af te wachten. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Waar zou Nielsen het best passen?

Meest recent

Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

1
1
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

37
37
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

107
107
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

15
15
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

135
135
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

141
141
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

88
88
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

138
138
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

19
19
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

62
62
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

37
37
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

105
105
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

84
84
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

29
29
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

458
458
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

105
105
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

69
69
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

176
176
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

315
315
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

16
16

Meer sportnieuws