'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

383 stemmen
'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

Hoewel de signalen al een tijdje in de lucht hingen, kwam de aanstelling van Carl Hoefkens als nieuwe T1 bij Club Brugge voor velen toch enigszins als een verrassing. Blauw-Zwart ging echter niet over één nacht ijs alvorens de assistent te promoveren, zo weet Het Nieuwsblad.


De krant stelt onder meer dat Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe de afgelopen maanden aandachtig hun oor te luisteren legden in de kleedkamer, waar diverse sterkhouders hun steun zouden hebben uitgesproken. Hoefkens, de voorbije jaren reeds aan de slag in Westkapelle als assistent van achtereenvolgens Philippe Clement en Alfred Schreuder, ligt naar verluidt dan ook goed in de groep. Zo houdt hij er een prima band met zowel de ervaren spelers als pakweg Noa Lang op na.

Ook speelde Hoefkens als voormalig jeugdcoach een belangrijke rol in de ontwikkeling van onder andere Charles De Ketelaere, en staat hij vandaag nog steeds nauw in contact met de producten van eigen kweek in de A-kern. Een significant voordeel, want Club wil de komende jaren alsmaar meer inzetten op de jeugd. De landskampioen rekent dus op Hoefkens om talenten als Cisse Sandra, Lynnt Audoor en Noah Mbamba te begeleiden tijdens de volgende stap in hun carrière.

MBAMBA
Wat die laatste betreft hoopt Club nog volgens Het Nieuwsblad trouwens dat de keuze voor Hoefkens hem kan overtuigen om in Jan Breydel te blijven. De 17-jarige middenvelder stak onder Clement de neus aan het venster, maar verdween onder Schreuder nadien naar het achterplan en overweegt daarom een vertrek. Bovendien loopt zijn huidige contract binnen een jaar af. Wie weet volstaan de nieuwe perspectieven onder Hoefkens wel om binnenkort alsnog bij te tekenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Gelooft u nog in Mbamba?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

54
54
Kerkhofs legt uit waarom Courtois en Hasselt op niets uitliepen

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

12
12
RSCA-speler plots opgeroepen voor Marokko: niemand zag het aankomen

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

37
37
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

35
35
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

76
76
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

57
57
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

281
281
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

256
256
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

172
172
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

212
212
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

57
57
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

270
270
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

161
161
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

491
491
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

119
119
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

98
98
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

391
391
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

141
141
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

800
800
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

240
240
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

137
137
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

222
222
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

255
255
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1763
1763
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

835
835

Meer sportnieuws