'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

door
'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

Hoewel de signalen al een tijdje in de lucht hingen, kwam de aanstelling van Carl Hoefkens als nieuwe T1 bij Club Brugge voor velen toch enigszins als een verrassing. Blauw-Zwart ging echter niet over één nacht ijs alvorens de assistent te promoveren, zo weet Het Nieuwsblad.


De krant stelt onder meer dat Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe de afgelopen maanden aandachtig hun oor te luisteren legden in de kleedkamer, waar diverse sterkhouders hun steun zouden hebben uitgesproken. Hoefkens, de voorbije jaren reeds aan de slag in Westkapelle als assistent van achtereenvolgens Philippe Clement en Alfred Schreuder, ligt naar verluidt dan ook goed in de groep. Zo houdt hij er een prima band met zowel de ervaren spelers als pakweg Noa Lang op na.

Ook speelde Hoefkens als voormalig jeugdcoach een belangrijke rol in de ontwikkeling van onder andere Charles De Ketelaere, en staat hij vandaag nog steeds nauw in contact met de producten van eigen kweek in de A-kern. Een significant voordeel, want Club wil de komende jaren alsmaar meer inzetten op de jeugd. De landskampioen rekent dus op Hoefkens om talenten als Cisse Sandra, Lynnt Audoor en Noah Mbamba te begeleiden tijdens de volgende stap in hun carrière.

MBAMBA
Wat die laatste betreft hoopt Club nog volgens Het Nieuwsblad trouwens dat de keuze voor Hoefkens hem kan overtuigen om in Jan Breydel te blijven. De 17-jarige middenvelder stak onder Clement de neus aan het venster, maar verdween onder Schreuder nadien naar het achterplan en overweegt daarom een vertrek. Bovendien loopt zijn huidige contract binnen een jaar af. Wie weet volstaan de nieuwe perspectieven onder Hoefkens wel om binnenkort alsnog bij te tekenen.

LEES OOK: Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Gelooft u nog in Mbamba?

Meest recent

KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

89
89
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

19
19
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

297
297
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

25
25
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

20
20
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

275
275
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

123
123
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

21
21
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

111
111
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

63
63
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

616
616
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

48
48
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

240
240
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

364
364
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

293
293
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

155
155
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

440
440
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

252
252
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

77
77
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

359
359
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

439
439
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

279
279
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37

Meer sportnieuws