'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

door
'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

Hoewel de signalen al een tijdje in de lucht hingen, kwam de aanstelling van Carl Hoefkens als nieuwe T1 bij Club Brugge voor velen toch enigszins als een verrassing. Blauw-Zwart ging echter niet over één nacht ijs alvorens de assistent te promoveren, zo weet Het Nieuwsblad.


De krant stelt onder meer dat Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe de afgelopen maanden aandachtig hun oor te luisteren legden in de kleedkamer, waar diverse sterkhouders hun steun zouden hebben uitgesproken. Hoefkens, de voorbije jaren reeds aan de slag in Westkapelle als assistent van achtereenvolgens Philippe Clement en Alfred Schreuder, ligt naar verluidt dan ook goed in de groep. Zo houdt hij er een prima band met zowel de ervaren spelers als pakweg Noa Lang op na.

Ook speelde Hoefkens als voormalig jeugdcoach een belangrijke rol in de ontwikkeling van onder andere Charles De Ketelaere, en staat hij vandaag nog steeds nauw in contact met de producten van eigen kweek in de A-kern. Een significant voordeel, want Club wil de komende jaren alsmaar meer inzetten op de jeugd. De landskampioen rekent dus op Hoefkens om talenten als Cisse Sandra, Lynnt Audoor en Noah Mbamba te begeleiden tijdens de volgende stap in hun carrière.

MBAMBA
Wat die laatste betreft hoopt Club nog volgens Het Nieuwsblad trouwens dat de keuze voor Hoefkens hem kan overtuigen om in Jan Breydel te blijven. De 17-jarige middenvelder stak onder Clement de neus aan het venster, maar verdween onder Schreuder nadien naar het achterplan en overweegt daarom een vertrek. Bovendien loopt zijn huidige contract binnen een jaar af. Wie weet volstaan de nieuwe perspectieven onder Hoefkens wel om binnenkort alsnog bij te tekenen.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Gelooft u nog in Mbamba?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

122
122
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

143
143
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

71
71
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

203
203
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

63
63
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

91
91
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

96
96
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

239
239
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

77
77
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

55
55
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

60
60
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

70
70
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

53
53
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

517
517
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

148
148
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

394
394
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

547
547
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

614
614
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

345
345
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

313
313
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

332
332

Meer sportnieuws