'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

door
'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

Hoewel de signalen al een tijdje in de lucht hingen, kwam de aanstelling van Carl Hoefkens als nieuwe T1 bij Club Brugge voor velen toch enigszins als een verrassing. Blauw-Zwart ging echter niet over één nacht ijs alvorens de assistent te promoveren, zo weet Het Nieuwsblad.


De krant stelt onder meer dat Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe de afgelopen maanden aandachtig hun oor te luisteren legden in de kleedkamer, waar diverse sterkhouders hun steun zouden hebben uitgesproken. Hoefkens, de voorbije jaren reeds aan de slag in Westkapelle als assistent van achtereenvolgens Philippe Clement en Alfred Schreuder, ligt naar verluidt dan ook goed in de groep. Zo houdt hij er een prima band met zowel de ervaren spelers als pakweg Noa Lang op na.

Ook speelde Hoefkens als voormalig jeugdcoach een belangrijke rol in de ontwikkeling van onder andere Charles De Ketelaere, en staat hij vandaag nog steeds nauw in contact met de producten van eigen kweek in de A-kern. Een significant voordeel, want Club wil de komende jaren alsmaar meer inzetten op de jeugd. De landskampioen rekent dus op Hoefkens om talenten als Cisse Sandra, Lynnt Audoor en Noah Mbamba te begeleiden tijdens de volgende stap in hun carrière.

MBAMBA
Wat die laatste betreft hoopt Club nog volgens Het Nieuwsblad trouwens dat de keuze voor Hoefkens hem kan overtuigen om in Jan Breydel te blijven. De 17-jarige middenvelder stak onder Clement de neus aan het venster, maar verdween onder Schreuder nadien naar het achterplan en overweegt daarom een vertrek. Bovendien loopt zijn huidige contract binnen een jaar af. Wie weet volstaan de nieuwe perspectieven onder Hoefkens wel om binnenkort alsnog bij te tekenen.

LEES OOK: Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Gelooft u nog in Mbamba?

Meest recent

Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

3
3
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

29
29
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

35
35
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

177
177
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

24
24
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

325
325
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

353
353
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

68
68
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

277
277
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

237
237
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

171
171
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

281
281
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

137
137
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

351
351
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

246
246
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

405
405
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

186
186
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

156
156

Meer sportnieuws