'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

383 stemmen
'Hoefkens moet toptalent bij Club Brugge houden'

Hoewel de signalen al een tijdje in de lucht hingen, kwam de aanstelling van Carl Hoefkens als nieuwe T1 bij Club Brugge voor velen toch enigszins als een verrassing. Blauw-Zwart ging echter niet over één nacht ijs alvorens de assistent te promoveren, zo weet Het Nieuwsblad.


De krant stelt onder meer dat Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe de afgelopen maanden aandachtig hun oor te luisteren legden in de kleedkamer, waar diverse sterkhouders hun steun zouden hebben uitgesproken. Hoefkens, de voorbije jaren reeds aan de slag in Westkapelle als assistent van achtereenvolgens Philippe Clement en Alfred Schreuder, ligt naar verluidt dan ook goed in de groep. Zo houdt hij er een prima band met zowel de ervaren spelers als pakweg Noa Lang op na.

Ook speelde Hoefkens als voormalig jeugdcoach een belangrijke rol in de ontwikkeling van onder andere Charles De Ketelaere, en staat hij vandaag nog steeds nauw in contact met de producten van eigen kweek in de A-kern. Een significant voordeel, want Club wil de komende jaren alsmaar meer inzetten op de jeugd. De landskampioen rekent dus op Hoefkens om talenten als Cisse Sandra, Lynnt Audoor en Noah Mbamba te begeleiden tijdens de volgende stap in hun carrière.

MBAMBA
Wat die laatste betreft hoopt Club nog volgens Het Nieuwsblad trouwens dat de keuze voor Hoefkens hem kan overtuigen om in Jan Breydel te blijven. De 17-jarige middenvelder stak onder Clement de neus aan het venster, maar verdween onder Schreuder nadien naar het achterplan en overweegt daarom een vertrek. Bovendien loopt zijn huidige contract binnen een jaar af. Wie weet volstaan de nieuwe perspectieven onder Hoefkens wel om binnenkort alsnog bij te tekenen.

LEES OOK: 'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Gelooft u nog in Mbamba?

Meest recent

Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

11
11
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

154
154
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

44
44
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

25
25
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

34
34
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

85
85
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

111
111
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

41
41
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

125
125
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

318
318
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

208
208
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

505
505
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

128
128
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

114
114
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

104
104
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

395
395
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

705
705
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

97
97
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

273
273
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

445
445
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

316
316
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

179
179
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

355
355
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

416
416
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

187
187

Meer sportnieuws