Nainggolan goudeerlijk over terugkeer naar Cagliari

door
Nainggolan goudeerlijk over terugkeer naar Cagliari

Het is voor Antwerp niet het seizoen geworden waar ze op gehoopt werden. De vroege uitschakeling in de beker en Europa League en de vierde plaats in de competitie zorgden ervoor dat Brian Priske na één jaar alweer moest opstappen en vervangen werd door Mark van Bommel. Eén van de taken van de nieuwe coach wordt om meer uit Radja Nainggolan te halen.


De ex-Rode Duivel werd vorige zomer met de nodige bombarie naar de Bosuil gehaald en tekende een lucratief contract, maar was toch niet zo dominant als verwacht werd. De voorbije weken werd er al gespeculeerd dat Il Ninja naar één jaar alweer zou kunnen vertrekken. In Italië wordt er gespeculeerd over een terugkeer naar Cagliari, de club van zijn hart die net naar de Serie B gezakt is. Nainggolan zou er een jonge ploeg weer naar het hoogste niveau moeten loodsen.

In gesprek met Radiolina is Nainggolan eerlijk over een mogelijke rentree. "Ik zou te voet terugkeren naar Cagliari", verklaart hij. "Maar ik voelde vorige zomer een serieus gebrek aan respect. Ik was bereid om veel in te leveren, maar dan nog kreeg ik het bericht dat ik te veel vroeg. Ik ben al 33 jaar, dus spelen in de Serie B zou voor mij geen probleem zijn. Maar waar is het respect? Of ik nog iets van het bestuur hoor? De directeur wel, maar Giulini (clubeigenaar, nvdr) heb ik nooit meer gehoord."

HART
Het lijkt erop dat Nainggolan dus gewoon bij Antwerp zal blijven, tenzij Cagliari alsnog overgenomen zou worden. Daarover wordt in de wandelgangen gespeculeerd. Maar met volle goesting lijkt dat toch ook niet te zijn. "Wat ik volgend seizoen doe? Mijn hart zegt één ding, maar de realiteit is helaas anders", klinkt het veelbetekenend. "Ik voel me wel prima hier in België en ik heb een contract dat ik moet respecteren."

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Moet Antwerp meewerken aan een terugkeer van Nainggolan?

Meest recent

Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

18
18
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

67
67
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

15
15
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

21
21
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

63
63
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

55
55
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

143
143
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

91
91
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

112
112
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

73
73
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

525
525
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

41
41
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

272
272
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

28
28
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

91
91
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

91
91
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

80
80
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

57
57
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

486
486
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

122
122
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

74
74
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

250
250
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

167
167
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

64
64

Meer sportnieuws