Nainggolan goudeerlijk over terugkeer naar Cagliari

722
Nainggolan goudeerlijk over terugkeer naar Cagliari

Het is voor Antwerp niet het seizoen geworden waar ze op gehoopt werden. De vroege uitschakeling in de beker en Europa League en de vierde plaats in de competitie zorgden ervoor dat Brian Priske na één jaar alweer moest opstappen en vervangen werd door Mark van Bommel. Eén van de taken van de nieuwe coach wordt om meer uit Radja Nainggolan te halen.


De ex-Rode Duivel werd vorige zomer met de nodige bombarie naar de Bosuil gehaald en tekende een lucratief contract, maar was toch niet zo dominant als verwacht werd. De voorbije weken werd er al gespeculeerd dat Il Ninja naar één jaar alweer zou kunnen vertrekken. In Italië wordt er gespeculeerd over een terugkeer naar Cagliari, de club van zijn hart die net naar de Serie B gezakt is. Nainggolan zou er een jonge ploeg weer naar het hoogste niveau moeten loodsen.

In gesprek met Radiolina is Nainggolan eerlijk over een mogelijke rentree. "Ik zou te voet terugkeren naar Cagliari", verklaart hij. "Maar ik voelde vorige zomer een serieus gebrek aan respect. Ik was bereid om veel in te leveren, maar dan nog kreeg ik het bericht dat ik te veel vroeg. Ik ben al 33 jaar, dus spelen in de Serie B zou voor mij geen probleem zijn. Maar waar is het respect? Of ik nog iets van het bestuur hoor? De directeur wel, maar Giulini (clubeigenaar, nvdr) heb ik nooit meer gehoord."

HART
Het lijkt erop dat Nainggolan dus gewoon bij Antwerp zal blijven, tenzij Cagliari alsnog overgenomen zou worden. Daarover wordt in de wandelgangen gespeculeerd. Maar met volle goesting lijkt dat toch ook niet te zijn. "Wat ik volgend seizoen doe? Mijn hart zegt één ding, maar de realiteit is helaas anders", klinkt het veelbetekenend. "Ik voel me wel prima hier in België en ik heb een contract dat ik moet respecteren."

LEES OOK: Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Moet Antwerp meewerken aan een terugkeer van Nainggolan?

Meest recent

Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

17
17
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

15
15
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

75
75
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

10
10
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

37
37
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

17
17
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

124
124
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

36
36
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

55
55
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

21
21
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

61
61
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

65
65
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

47
47
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

145
145
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

259
259
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

98
98
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

323
323
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

197
197
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

158
158
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

65
65
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

68
68
'Real broedt op nieuwe Mourinho-transfer: 70 miljoen'

Real Madrid kan dit seizoen goede resultaten voorleggen, maar afgelopen dinsdag tegen Internazionale ...

162
162
Pittige waarschuwing Burgess: "Als ik hem zonder shirt zie ..."

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

255
255
Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

351
351
Uytterhoeven opnieuw redder in nood? Van Gucht grijpt in

Mark Uytterhoeven heeft in zijn lange carrière al heel wat levens gered. Als geroemd ...

84
84

Meer sportnieuws