Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

door
Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

Dennis Praet keerde vorige zomer in allerheil terug naar Italië. Bij Leicester leek zijn liedje uitgezongen en een terugkeer zijn naar geliefde Italië leek de beste oplossing. Op dit moment oogt zijn toekomst hoog onzeker. 

Na drie vette seizoenen bij Sampdoria leek Dennis Praet klaar voor de ultieme topcompetite, de Premier League. Leicester legde 22 miljoen euro op tafel, maar helaas kwam de speler nooit echt van de grond bij de Foxes. Veel blessureleed en een trainer (Brendan Rodgers) die de voorkeur gaf aan andere spelers, zorgden voor een beperkte hoeveelheid speelminuten. Torino wilde Praet maar wat graag inlijven, maar de aankoopoptie van 15 miljoen euro voor een speler die de helft van de matchen moest missen door blessures is simpelweg te riskant voor de tweede club uit Turijn. 

Bij het Italiaanse Area Napoli gaf zijn zaakwaarnemer Martin Riha te kennen dat het nu wachten is op een signaal uit Leicester. Al was Praets makelaar daar eerlijk in: het huwelijk tussen Leicester en Praet is voorbij. Volgens Riha wil Leicester zoveel mogelijk geld verdienen. En Torino heeft een beperkt budget. "In het verleden hebben we contact gehad met Napoli, maar nu kan ik eerlijk gezegd niet zeggen wat er in de toekomst van Dennis gaat gebeuren," aldus de belangenbehartiger van Praet. 

Praet en zijn makelaar zijn nog niet radeloos, maar de tijd dringt wel. "In juni zou alles kunnen versnellen, omdat Dennis wil weten waar hij aan de voorbereiding moet beginnen: het is een heel belangrijke stap om een ​​oplossing te vinden voor volgend seizoen", steunde Riha. "Maar nogmaals, we weten niet wat de Engelse club wil doen en we willen graag weten wat we kunnen verwachten voor het nieuwe seizoen", besloot hij."

LEES OOK: Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Dennis Praet kan het best in de Italiaanse competite blijven

Meest recent

Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

28
28
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

291
291
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

73
73
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

27
27
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

242
242
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

82
82
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

486
486
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

431
431
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

351
351
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

52
52
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

949
949
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

252
252
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

432
432
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

76
76
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1124
1124
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

113
113
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

210
210
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

339
339
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

431
431
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

359
359
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

82
82
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

976
976
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

99
99

Meer sportnieuws