Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

41 stemmen
Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

Dennis Praet keerde vorige zomer in allerheil terug naar Italië. Bij Leicester leek zijn liedje uitgezongen en een terugkeer zijn naar geliefde Italië leek de beste oplossing. Op dit moment oogt zijn toekomst hoog onzeker. 

Na drie vette seizoenen bij Sampdoria leek Dennis Praet klaar voor de ultieme topcompetite, de Premier League. Leicester legde 22 miljoen euro op tafel, maar helaas kwam de speler nooit echt van de grond bij de Foxes. Veel blessureleed en een trainer (Brendan Rodgers) die de voorkeur gaf aan andere spelers, zorgden voor een beperkte hoeveelheid speelminuten. Torino wilde Praet maar wat graag inlijven, maar de aankoopoptie van 15 miljoen euro voor een speler die de helft van de matchen moest missen door blessures is simpelweg te riskant voor de tweede club uit Turijn. 

Bij het Italiaanse Area Napoli gaf zijn zaakwaarnemer Martin Riha te kennen dat het nu wachten is op een signaal uit Leicester. Al was Praets makelaar daar eerlijk in: het huwelijk tussen Leicester en Praet is voorbij. Volgens Riha wil Leicester zoveel mogelijk geld verdienen. En Torino heeft een beperkt budget. "In het verleden hebben we contact gehad met Napoli, maar nu kan ik eerlijk gezegd niet zeggen wat er in de toekomst van Dennis gaat gebeuren," aldus de belangenbehartiger van Praet. 

Praet en zijn makelaar zijn nog niet radeloos, maar de tijd dringt wel. "In juni zou alles kunnen versnellen, omdat Dennis wil weten waar hij aan de voorbereiding moet beginnen: het is een heel belangrijke stap om een ​​oplossing te vinden voor volgend seizoen", steunde Riha. "Maar nogmaals, we weten niet wat de Engelse club wil doen en we willen graag weten wat we kunnen verwachten voor het nieuwe seizoen", besloot hij."

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Dennis Praet kan het best in de Italiaanse competite blijven

Meest recent

Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

65
65
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

158
158
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

85
85
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

182
182
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

588
588
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

368
368
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

122
122
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

677
677
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

216
216
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

146
146
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

230
230
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

151
151
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

54
54
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

78
78
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

156
156
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

130
130
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

564
564
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

190
190
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

377
377
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

72
72
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1102
1102
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

517
517
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

37
37

Meer sportnieuws