Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

door
Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

Dennis Praet keerde vorige zomer in allerheil terug naar Italië. Bij Leicester leek zijn liedje uitgezongen en een terugkeer zijn naar geliefde Italië leek de beste oplossing. Op dit moment oogt zijn toekomst hoog onzeker. 

Na drie vette seizoenen bij Sampdoria leek Dennis Praet klaar voor de ultieme topcompetite, de Premier League. Leicester legde 22 miljoen euro op tafel, maar helaas kwam de speler nooit echt van de grond bij de Foxes. Veel blessureleed en een trainer (Brendan Rodgers) die de voorkeur gaf aan andere spelers, zorgden voor een beperkte hoeveelheid speelminuten. Torino wilde Praet maar wat graag inlijven, maar de aankoopoptie van 15 miljoen euro voor een speler die de helft van de matchen moest missen door blessures is simpelweg te riskant voor de tweede club uit Turijn. 

Bij het Italiaanse Area Napoli gaf zijn zaakwaarnemer Martin Riha te kennen dat het nu wachten is op een signaal uit Leicester. Al was Praets makelaar daar eerlijk in: het huwelijk tussen Leicester en Praet is voorbij. Volgens Riha wil Leicester zoveel mogelijk geld verdienen. En Torino heeft een beperkt budget. "In het verleden hebben we contact gehad met Napoli, maar nu kan ik eerlijk gezegd niet zeggen wat er in de toekomst van Dennis gaat gebeuren," aldus de belangenbehartiger van Praet. 

Praet en zijn makelaar zijn nog niet radeloos, maar de tijd dringt wel. "In juni zou alles kunnen versnellen, omdat Dennis wil weten waar hij aan de voorbereiding moet beginnen: het is een heel belangrijke stap om een ​​oplossing te vinden voor volgend seizoen", steunde Riha. "Maar nogmaals, we weten niet wat de Engelse club wil doen en we willen graag weten wat we kunnen verwachten voor het nieuwe seizoen", besloot hij."

LEES OOK: Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

Dennis Praet kan het best in de Italiaanse competite blijven

Meest recent

'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

39
39
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

78
78
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

143
143
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

306
306
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

52
52
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

93
93
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

307
307
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

57
57
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

95
95
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

251
251
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

254
254
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

833
833
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

113
113
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

281
281
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

488
488
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

536
536
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

751
751
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

263
263
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

650
650
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

444
444
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

66
66
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

146
146
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

234
234
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

51
51

Meer sportnieuws