Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

door
Leicester laat Dennis Praet in ongewisse over toekomst

Dennis Praet keerde vorige zomer in allerheil terug naar Italië. Bij Leicester leek zijn liedje uitgezongen en een terugkeer zijn naar geliefde Italië leek de beste oplossing. Op dit moment oogt zijn toekomst hoog onzeker. 

Na drie vette seizoenen bij Sampdoria leek Dennis Praet klaar voor de ultieme topcompetite, de Premier League. Leicester legde 22 miljoen euro op tafel, maar helaas kwam de speler nooit echt van de grond bij de Foxes. Veel blessureleed en een trainer (Brendan Rodgers) die de voorkeur gaf aan andere spelers, zorgden voor een beperkte hoeveelheid speelminuten. Torino wilde Praet maar wat graag inlijven, maar de aankoopoptie van 15 miljoen euro voor een speler die de helft van de matchen moest missen door blessures is simpelweg te riskant voor de tweede club uit Turijn. 

Bij het Italiaanse Area Napoli gaf zijn zaakwaarnemer Martin Riha te kennen dat het nu wachten is op een signaal uit Leicester. Al was Praets makelaar daar eerlijk in: het huwelijk tussen Leicester en Praet is voorbij. Volgens Riha wil Leicester zoveel mogelijk geld verdienen. En Torino heeft een beperkt budget. "In het verleden hebben we contact gehad met Napoli, maar nu kan ik eerlijk gezegd niet zeggen wat er in de toekomst van Dennis gaat gebeuren," aldus de belangenbehartiger van Praet. 

Praet en zijn makelaar zijn nog niet radeloos, maar de tijd dringt wel. "In juni zou alles kunnen versnellen, omdat Dennis wil weten waar hij aan de voorbereiding moet beginnen: het is een heel belangrijke stap om een ​​oplossing te vinden voor volgend seizoen", steunde Riha. "Maar nogmaals, we weten niet wat de Engelse club wil doen en we willen graag weten wat we kunnen verwachten voor het nieuwe seizoen", besloot hij."

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Dennis Praet kan het best in de Italiaanse competite blijven

Meest recent

Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

75
75
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

140
140
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

91
91
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

67
67
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

165
165
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

81
81
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

352
352
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

150
150
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

126
126
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

28
28
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

146
146
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

322
322
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

84
84
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

324
324
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

62
62
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

786
786
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

470
470
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

74
74
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

572
572
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

266
266
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

458
458
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

740
740
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

619
619
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

232
232
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

98
98

Meer sportnieuws