Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

170 stemmen
Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

Dat er grote budgetten rond gaan in de Premier Leage is al langer geweten. Met de bedragen die Aston Villa al spendeerde aan hun ploeg voor volgend seizoen, lijkt een nieuwe topclub in de maak. Na Coutinho, Kamara (Marseille), komt nu ook Diego Carlos over van Sevilla voor 26 miljoen pond. 

Aston Villa heeft Sevilla-verdediger Diego Carlos weten vast te leggen. Sky Sports News weet dat de vergoeding £ 26 miljoen is en Carlos donderddag in Birmingham was om zijn persoonlijke voorwaarden af ​​te ronden. Ook Newcastle probeerde de Braziliaan in januari vast te leggen, maar weigerde de £ 38 miljoen te betalen die Sevilla op dat moment vroeg. 

Diego Carlos zal Villa's derde aanwinst van de zomer worden, nadat eerder al Philippe Coutinho werd overgenomen van FC Barcelona en maandag middenvelder Boubacar Kamara een vijfjarig contract tekende. Voor Coutinho telde The Villans rond de 30 miljoen euro neer. Met Kamara deden ze een transfervrij koopje, want hij was al vier jaar de defensieve sterkhouder op het middenveld van L'OM. Om de verdeging te versterken zou Villa in gesprek zijn met verdediger James Tarkwoski, wiens contract bij Burnley eind juni afloopt. 

NIEUWE TOPCLUB
De tijd dat Aston Villa spelers als Engels, Nakamba, Wesley Moraes (allen ex-Club Brugge) of Trezeguet (ex-Anderlecht) onder contract legde, lijkt ver verleden tijd. Onder bewind van Steven Gerrard heeft de Birminghamse club stappen gezet en lijkt zich naast de grote zes in Engeland te willen nestelen. Dezelfde ambitite die Newcastle United koestert. Met de transfers van Coutinho, Kamara en Diego Carlos haalt Villa spelers die ook op de radar van Tottenham, Arsenal of West Ham stonden. Het nummer 14 van dit jaar lijkt vastberaden om zich volgend jaar in de eerste tabelhelft van de Premier League te settelen.

LEES OOK: Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

Steven Gerrard gaat volgend jaar verrassen met Aston Villa in de PL

Meest recent

Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

12
12
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

82
82
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

182
182
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

229
229
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

155
155
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

177
177
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

108
108
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

116
116
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

252
252
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

240
240
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

101
101
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

39
39
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

83
83
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

549
549
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

193
193
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

443
443
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

513
513
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

178
178
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

95
95
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

243
243
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

145
145
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

89
89
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

338
338
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

258
258
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

110
110

Meer sportnieuws