Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

door
Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

Dat er grote budgetten rond gaan in de Premier Leage is al langer geweten. Met de bedragen die Aston Villa al spendeerde aan hun ploeg voor volgend seizoen, lijkt een nieuwe topclub in de maak. Na Coutinho, Kamara (Marseille), komt nu ook Diego Carlos over van Sevilla voor 26 miljoen pond. 

Aston Villa heeft Sevilla-verdediger Diego Carlos weten vast te leggen. Sky Sports News weet dat de vergoeding £ 26 miljoen is en Carlos donderddag in Birmingham was om zijn persoonlijke voorwaarden af ​​te ronden. Ook Newcastle probeerde de Braziliaan in januari vast te leggen, maar weigerde de £ 38 miljoen te betalen die Sevilla op dat moment vroeg. 

Diego Carlos zal Villa's derde aanwinst van de zomer worden, nadat eerder al Philippe Coutinho werd overgenomen van FC Barcelona en maandag middenvelder Boubacar Kamara een vijfjarig contract tekende. Voor Coutinho telde The Villans rond de 30 miljoen euro neer. Met Kamara deden ze een transfervrij koopje, want hij was al vier jaar de defensieve sterkhouder op het middenveld van L'OM. Om de verdeging te versterken zou Villa in gesprek zijn met verdediger James Tarkwoski, wiens contract bij Burnley eind juni afloopt. 

NIEUWE TOPCLUB
De tijd dat Aston Villa spelers als Engels, Nakamba, Wesley Moraes (allen ex-Club Brugge) of Trezeguet (ex-Anderlecht) onder contract legde, lijkt ver verleden tijd. Onder bewind van Steven Gerrard heeft de Birminghamse club stappen gezet en lijkt zich naast de grote zes in Engeland te willen nestelen. Dezelfde ambitite die Newcastle United koestert. Met de transfers van Coutinho, Kamara en Diego Carlos haalt Villa spelers die ook op de radar van Tottenham, Arsenal of West Ham stonden. Het nummer 14 van dit jaar lijkt vastberaden om zich volgend jaar in de eerste tabelhelft van de Premier League te settelen.

LEES OOK: ‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Steven Gerrard gaat volgend jaar verrassen met Aston Villa in de PL

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

29
29
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

26
26
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

105
105
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

45
45
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

125
125
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

144
144
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

79
79
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

303
303
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

459
459
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

90
90
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

27
27
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

485
485
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

120
120
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

172
172
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

276
276
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

34
34
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

74
74
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2515
2515
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

586
586
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

280
280
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

719
719

Meer sportnieuws