Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

door
Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

Dat er grote budgetten rond gaan in de Premier Leage is al langer geweten. Met de bedragen die Aston Villa al spendeerde aan hun ploeg voor volgend seizoen, lijkt een nieuwe topclub in de maak. Na Coutinho, Kamara (Marseille), komt nu ook Diego Carlos over van Sevilla voor 26 miljoen pond. 

Aston Villa heeft Sevilla-verdediger Diego Carlos weten vast te leggen. Sky Sports News weet dat de vergoeding £ 26 miljoen is en Carlos donderddag in Birmingham was om zijn persoonlijke voorwaarden af ​​te ronden. Ook Newcastle probeerde de Braziliaan in januari vast te leggen, maar weigerde de £ 38 miljoen te betalen die Sevilla op dat moment vroeg. 

Diego Carlos zal Villa's derde aanwinst van de zomer worden, nadat eerder al Philippe Coutinho werd overgenomen van FC Barcelona en maandag middenvelder Boubacar Kamara een vijfjarig contract tekende. Voor Coutinho telde The Villans rond de 30 miljoen euro neer. Met Kamara deden ze een transfervrij koopje, want hij was al vier jaar de defensieve sterkhouder op het middenveld van L'OM. Om de verdeging te versterken zou Villa in gesprek zijn met verdediger James Tarkwoski, wiens contract bij Burnley eind juni afloopt. 

NIEUWE TOPCLUB
De tijd dat Aston Villa spelers als Engels, Nakamba, Wesley Moraes (allen ex-Club Brugge) of Trezeguet (ex-Anderlecht) onder contract legde, lijkt ver verleden tijd. Onder bewind van Steven Gerrard heeft de Birminghamse club stappen gezet en lijkt zich naast de grote zes in Engeland te willen nestelen. Dezelfde ambitite die Newcastle United koestert. Met de transfers van Coutinho, Kamara en Diego Carlos haalt Villa spelers die ook op de radar van Tottenham, Arsenal of West Ham stonden. Het nummer 14 van dit jaar lijkt vastberaden om zich volgend jaar in de eerste tabelhelft van de Premier League te settelen.

LEES OOK: 'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Steven Gerrard gaat volgend jaar verrassen met Aston Villa in de PL

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

53
53
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

27
27
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

163
163
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

200
200
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

363
363
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

268
268
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

216
216
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

414
414
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws