Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

door
Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

Dat er grote budgetten rond gaan in de Premier Leage is al langer geweten. Met de bedragen die Aston Villa al spendeerde aan hun ploeg voor volgend seizoen, lijkt een nieuwe topclub in de maak. Na Coutinho, Kamara (Marseille), komt nu ook Diego Carlos over van Sevilla voor 26 miljoen pond. 

Aston Villa heeft Sevilla-verdediger Diego Carlos weten vast te leggen. Sky Sports News weet dat de vergoeding £ 26 miljoen is en Carlos donderddag in Birmingham was om zijn persoonlijke voorwaarden af ​​te ronden. Ook Newcastle probeerde de Braziliaan in januari vast te leggen, maar weigerde de £ 38 miljoen te betalen die Sevilla op dat moment vroeg. 

Diego Carlos zal Villa's derde aanwinst van de zomer worden, nadat eerder al Philippe Coutinho werd overgenomen van FC Barcelona en maandag middenvelder Boubacar Kamara een vijfjarig contract tekende. Voor Coutinho telde The Villans rond de 30 miljoen euro neer. Met Kamara deden ze een transfervrij koopje, want hij was al vier jaar de defensieve sterkhouder op het middenveld van L'OM. Om de verdeging te versterken zou Villa in gesprek zijn met verdediger James Tarkwoski, wiens contract bij Burnley eind juni afloopt. 

NIEUWE TOPCLUB
De tijd dat Aston Villa spelers als Engels, Nakamba, Wesley Moraes (allen ex-Club Brugge) of Trezeguet (ex-Anderlecht) onder contract legde, lijkt ver verleden tijd. Onder bewind van Steven Gerrard heeft de Birminghamse club stappen gezet en lijkt zich naast de grote zes in Engeland te willen nestelen. Dezelfde ambitite die Newcastle United koestert. Met de transfers van Coutinho, Kamara en Diego Carlos haalt Villa spelers die ook op de radar van Tottenham, Arsenal of West Ham stonden. Het nummer 14 van dit jaar lijkt vastberaden om zich volgend jaar in de eerste tabelhelft van de Premier League te settelen.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Steven Gerrard gaat volgend jaar verrassen met Aston Villa in de PL

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

157
157
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

119
119
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

63
63
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

187
187
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

664
664
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

435
435
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

247
247
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

891
891
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws