Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

door
Nieuwe topclub in de maak? Na Coutinho nog eens 30 miljoen

Dat er grote budgetten rond gaan in de Premier Leage is al langer geweten. Met de bedragen die Aston Villa al spendeerde aan hun ploeg voor volgend seizoen, lijkt een nieuwe topclub in de maak. Na Coutinho, Kamara (Marseille), komt nu ook Diego Carlos over van Sevilla voor 26 miljoen pond. 

Aston Villa heeft Sevilla-verdediger Diego Carlos weten vast te leggen. Sky Sports News weet dat de vergoeding £ 26 miljoen is en Carlos donderddag in Birmingham was om zijn persoonlijke voorwaarden af ​​te ronden. Ook Newcastle probeerde de Braziliaan in januari vast te leggen, maar weigerde de £ 38 miljoen te betalen die Sevilla op dat moment vroeg. 

Diego Carlos zal Villa's derde aanwinst van de zomer worden, nadat eerder al Philippe Coutinho werd overgenomen van FC Barcelona en maandag middenvelder Boubacar Kamara een vijfjarig contract tekende. Voor Coutinho telde The Villans rond de 30 miljoen euro neer. Met Kamara deden ze een transfervrij koopje, want hij was al vier jaar de defensieve sterkhouder op het middenveld van L'OM. Om de verdeging te versterken zou Villa in gesprek zijn met verdediger James Tarkwoski, wiens contract bij Burnley eind juni afloopt. 

NIEUWE TOPCLUB
De tijd dat Aston Villa spelers als Engels, Nakamba, Wesley Moraes (allen ex-Club Brugge) of Trezeguet (ex-Anderlecht) onder contract legde, lijkt ver verleden tijd. Onder bewind van Steven Gerrard heeft de Birminghamse club stappen gezet en lijkt zich naast de grote zes in Engeland te willen nestelen. Dezelfde ambitite die Newcastle United koestert. Met de transfers van Coutinho, Kamara en Diego Carlos haalt Villa spelers die ook op de radar van Tottenham, Arsenal of West Ham stonden. Het nummer 14 van dit jaar lijkt vastberaden om zich volgend jaar in de eerste tabelhelft van de Premier League te settelen.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Steven Gerrard gaat volgend jaar verrassen met Aston Villa in de PL

Meest recent

'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

1
1
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

10
10
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

47
47
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

85
85
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

153
153
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

156
156
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

182
182
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

143
143
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

304
304
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

170
170
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

51
51
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

538
538
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

206
206
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

434
434
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

265
265
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

334
334
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

85
85
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

67
67
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

209
209
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

182
182
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

18
18
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

56
56
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

144
144
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

247
247
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

59
59

Meer sportnieuws