Lang mag Engelse club vergeten na transfer van 30 miljoen

door
Lang mag Engelse club vergeten na transfer van 30 miljoen

Leeds kwam vandaag met transfernieuws naar buiten dat Noa Lang allerminst graag zou horen. The Whites halen bij Red Bull Salzburg de Amerikaan Brenden Aaronson op. De jonge flankspeler tekende zopas voor vijf jaar bij het nummer 17 van afgelopen jaargang in de Premier League. 

Leeds probeerde Aaronson al in de transferperiode van januari vast te leggen, toen ook de naam van Noa Lang werd genoemd. De Amerikaanse international Aaronson is in de eerste plaats een aanvallende middenvelder, maar hij kan ook in andere rollen uit de voeten, een veelzijdig profiel dat hoofdcoach Jesse Marsch zeker zal interesseren. De coach kent het Reb Bull-concern uiterst goed, gezien hij al coach was van de New York Red Bulls, RB Salzburg en RB Leipzig. 

Sky Sports News meent te weten dat de 21-jarige Amerikaan voor € 29 miljoen de overstap maakt naar de Premier League. Aaronson arriveerde nog maar pas op Europese bodem. In januari 2021 kwam de middenvelder over van Philadelphia Union naar Red Bull Salzburg, waarbij hij in contact kwam met Marsch, die op dat moment de leiding had over de Oostenrijkse bulls. 

NJET VOOR LANG
Aaronson speelde afgelopen seizoen 41 wedstrijden in alle competities voor Salzburg, gaf 10 assists en scoorde zes doelpunten, waarmee hij de club hielp de Oostenrijkse Bundesliga en de Oostenrijkse beker te winnen. Mooie adelbrieven die de leegte op de Leedse flank vullen. Een aderlating voor Noa Lang, wiens naam ook bij Leeds werd genoemd. De Nederlander ziet zo een ideale club in de Premier League van lijst met potentiële bestemmingen wegvallen.

LEES OOK: Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Had Leeds United een mooie vervolgclub geweest voor Noa Lang?

Meest recent

Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

40
40
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

9
9
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

150
150
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

182
182
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

38
38
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

276
276
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

122
122
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

259
259
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

342
342
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

373
373
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

166
166
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

80
80
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

280
280
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

104
104
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

530
530
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

186
186
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

216
216
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

137
137
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

109
109
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

216
216
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

373
373

Meer sportnieuws