Antwerp-fans verrassen met keuze Speler van het Seizoen

door
Antwerp-fans verrassen met keuze Speler van het Seizoen

Antwerp kende een moeizaam seizoen waarin zowel op als naast veld veel gebeurde. In haast elke wedstrijd kon het op een sterke doelman Butez rekenen, die werd dan ook uitgeroepen tot Speler van het Jaar. 

Niet de man die voor de meeste goals zorgde, maar wel diegene die de meeste tegen hield, werd uitverkoren tot dé man van het seizoen. Een opvallende beslissing dat het moeizame spel van de Great Old dit seizoen typeert. Met Michael Frey leverde Antwerp de bijna topschutter van de competitie met 24 goals. Toch ligt de Zwitser niet in de allerhoogste lade van de Antwerp-fans. Die eer is weggelegd voor Jean Butez die in zijn derde seizoen op de Bosuil boven zichzelf uitsteeg. 

De Fransman was zeer beslissend tussen de Antwerpse palen gedurende het seizoen, daarom is de titel van Speler van het Seizoen dik verdiend. Een mooie erkenning voor de Fransman van de Antwerpse supporters. De Franse doelman koestert de titel enorm zei hij in een lang interview dat de Grote Old deelde op haar YouTube-kanaal. Mogelijks was het ook zijn afscheidsinterview. 

Na drie jaar Antwerp lijkt de goalie toe aan een volgende stap en de Great Old lijkt hem graag om te zetten in kapitaal. Op de Bosuil wordt al naar een vervanger gespeurd en heeft men met Kovacevic een concrete piste. Collega-doelman Ortwin De Wolf zei in het filmpje: "En nog veel succes in je verdere carrière", waarmee de doublure misschien op een vertrek doelt.

 

LEES OOK: Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Moet Butez voor de volgende stap in zijn carrière gaan?

Meest recent

Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

41
41
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

59
59
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

59
59
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

155
155
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

84
84
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

57
57
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

124
124
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

101
101
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

380
380
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

486
486
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

255
255
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

254
254
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

295
295
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1191
1191
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

338
338
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

185
185
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

174
174
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

178
178
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

150
150
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

293
293
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

165
165
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

124
124
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

449
449
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

1063
1063

Meer sportnieuws