Antwerp-fans verrassen met keuze Speler van het Seizoen

door
Antwerp-fans verrassen met keuze Speler van het Seizoen

Antwerp kende een moeizaam seizoen waarin zowel op als naast veld veel gebeurde. In haast elke wedstrijd kon het op een sterke doelman Butez rekenen, die werd dan ook uitgeroepen tot Speler van het Jaar. 

Niet de man die voor de meeste goals zorgde, maar wel diegene die de meeste tegen hield, werd uitverkoren tot dé man van het seizoen. Een opvallende beslissing dat het moeizame spel van de Great Old dit seizoen typeert. Met Michael Frey leverde Antwerp de bijna topschutter van de competitie met 24 goals. Toch ligt de Zwitser niet in de allerhoogste lade van de Antwerp-fans. Die eer is weggelegd voor Jean Butez die in zijn derde seizoen op de Bosuil boven zichzelf uitsteeg. 

De Fransman was zeer beslissend tussen de Antwerpse palen gedurende het seizoen, daarom is de titel van Speler van het Seizoen dik verdiend. Een mooie erkenning voor de Fransman van de Antwerpse supporters. De Franse doelman koestert de titel enorm zei hij in een lang interview dat de Grote Old deelde op haar YouTube-kanaal. Mogelijks was het ook zijn afscheidsinterview. 

Na drie jaar Antwerp lijkt de goalie toe aan een volgende stap en de Great Old lijkt hem graag om te zetten in kapitaal. Op de Bosuil wordt al naar een vervanger gespeurd en heeft men met Kovacevic een concrete piste. Collega-doelman Ortwin De Wolf zei in het filmpje: "En nog veel succes in je verdere carrière", waarmee de doublure misschien op een vertrek doelt.

 

LEES OOK: Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

Moet Butez voor de volgende stap in zijn carrière gaan?

Meest recent

Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

15
15
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

19
19
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

357
357
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

279
279
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

246
246
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

36
36
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

128
128
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

195
195
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

323
323
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

233
233
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

71
71
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

323
323
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

153
153
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

417
417
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

258
258
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

497
497
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

195
195
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

405
405
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

98
98
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

77
77
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

572
572
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

935
935
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

119
119

Meer sportnieuws