Antwerp-fans verrassen met keuze Speler van het Seizoen

238 stemmen
Antwerp-fans verrassen met keuze Speler van het Seizoen

Antwerp kende een moeizaam seizoen waarin zowel op als naast veld veel gebeurde. In haast elke wedstrijd kon het op een sterke doelman Butez rekenen, die werd dan ook uitgeroepen tot Speler van het Jaar. 

Niet de man die voor de meeste goals zorgde, maar wel diegene die de meeste tegen hield, werd uitverkoren tot dé man van het seizoen. Een opvallende beslissing dat het moeizame spel van de Great Old dit seizoen typeert. Met Michael Frey leverde Antwerp de bijna topschutter van de competitie met 24 goals. Toch ligt de Zwitser niet in de allerhoogste lade van de Antwerp-fans. Die eer is weggelegd voor Jean Butez die in zijn derde seizoen op de Bosuil boven zichzelf uitsteeg. 

De Fransman was zeer beslissend tussen de Antwerpse palen gedurende het seizoen, daarom is de titel van Speler van het Seizoen dik verdiend. Een mooie erkenning voor de Fransman van de Antwerpse supporters. De Franse doelman koestert de titel enorm zei hij in een lang interview dat de Grote Old deelde op haar YouTube-kanaal. Mogelijks was het ook zijn afscheidsinterview. 

Na drie jaar Antwerp lijkt de goalie toe aan een volgende stap en de Great Old lijkt hem graag om te zetten in kapitaal. Op de Bosuil wordt al naar een vervanger gespeurd en heeft men met Kovacevic een concrete piste. Collega-doelman Ortwin De Wolf zei in het filmpje: "En nog veel succes in je verdere carrière", waarmee de doublure misschien op een vertrek doelt.

 

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

🚀

Moet Butez voor de volgende stap in zijn carrière gaan?

Meest recent

Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

29
29
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

19
19
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

61
61
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

21
21
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

98
98
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

133
133
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

145
145
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

99
99
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

103
103
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

97
97
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

116
116
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

213
213
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

42
42
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

154
154
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

338
338
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

387
387
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

366
366
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

117
117

Meer sportnieuws