'Club Brugge voegt nog een ex-speler toe aan staf Hoefkens'

door
'Club Brugge voegt nog een ex-speler toe aan staf Hoefkens'

Club Brugge pakte woensdagmiddag toch uit met een grote verrassing door Carl Hoefkens aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer. De 43-jarige trad de voorbije maanden wel alsmaar meer op het voorplan als assistent van Alfred Schreuder, maar gezien zijn totale gebrek aan ervaring als hoofdcoach hadden toch weinigen verwacht dat hij meteen voor de leeuwen gegooid zou worden.


Anderzijds past de aanstelling van Hoefkens wel in een trend van de laatste jaren, waarbij Club als trainer kiest voor ex-spelers die een relatief kort parcours als hoofdcoach gereden hebben. Denk maar aan Ivan Leko en Philippe Clement. Bovendien wordt Hoefkens ook in zijn staf omringd door mensen die het Blauw-Zwarte huis goed kennen.

Met Paul Okon krijgt hij nog een voormalig boegbeeld naast zich en Het Nieuwsblad weet dat er nog een ex-speler aan de staf toegevoegd wordt. Club moest immers ook een nieuwe keeperstrainer zoeken, want Carlo l'Ami vertrok in het zog van Schreuder. De keuze om hem te vervangen zou uiteindelijk gevallen zijn op Peter Mollez, die doorgeschoven wordt van Club NXT.

JEUGDPRODUCT
De 38-jarige genoot zijn jeugdopleiding destijds bij Club, maar brak er echter nooit door in de A-kern. Hij zou later wel nog in eerste klasse spelen met Cercle Brugge, AA Gent en KV Kortrijk. In 2019 keerde hij terug bij Club om aan de slag te gaan als keeperstrainer van de jeugd en beloften. 

LEES OOK: Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

Goede keuze van Club?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

31
31
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

32
32
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

193
193
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

19
19
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

80
80
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

115
115
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

124
124
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

70
70
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

105
105
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

129
129
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

316
316
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

54
54
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

342
342
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1111
1111
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

78
78
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

170
170
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

240
240
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

693
693
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

731
731
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

432
432
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

589
589
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

182
182
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

604
604

Meer sportnieuws