'Club Brugge voegt nog een ex-speler toe aan staf Hoefkens'

328 stemmen
'Club Brugge voegt nog een ex-speler toe aan staf Hoefkens'

Club Brugge pakte woensdagmiddag toch uit met een grote verrassing door Carl Hoefkens aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer. De 43-jarige trad de voorbije maanden wel alsmaar meer op het voorplan als assistent van Alfred Schreuder, maar gezien zijn totale gebrek aan ervaring als hoofdcoach hadden toch weinigen verwacht dat hij meteen voor de leeuwen gegooid zou worden.


Anderzijds past de aanstelling van Hoefkens wel in een trend van de laatste jaren, waarbij Club als trainer kiest voor ex-spelers die een relatief kort parcours als hoofdcoach gereden hebben. Denk maar aan Ivan Leko en Philippe Clement. Bovendien wordt Hoefkens ook in zijn staf omringd door mensen die het Blauw-Zwarte huis goed kennen.

Met Paul Okon krijgt hij nog een voormalig boegbeeld naast zich en Het Nieuwsblad weet dat er nog een ex-speler aan de staf toegevoegd wordt. Club moest immers ook een nieuwe keeperstrainer zoeken, want Carlo l'Ami vertrok in het zog van Schreuder. De keuze om hem te vervangen zou uiteindelijk gevallen zijn op Peter Mollez, die doorgeschoven wordt van Club NXT.

JEUGDPRODUCT
De 38-jarige genoot zijn jeugdopleiding destijds bij Club, maar brak er echter nooit door in de A-kern. Hij zou later wel nog in eerste klasse spelen met Cercle Brugge, AA Gent en KV Kortrijk. In 2019 keerde hij terug bij Club om aan de slag te gaan als keeperstrainer van de jeugd en beloften. 

LEES OOK: Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Goede keuze van Club?

Meest recent

Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

33
33
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

42
42
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

210
210
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

326
326
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

186
186
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

328
328
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

414
414
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

491
491
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

214
214
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

77
77
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

228
228
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

285
285
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

136
136
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

381
381
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

150
150
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

231
231
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

628
628
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

117
117
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

318
318
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

206
206
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

171
171
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

127
127
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

205
205
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

504
504

Meer sportnieuws