TM: 3 smaakmakers uit play-offs zien waarde sterk stijgen

door
TM: 3 smaakmakers uit play-offs zien waarde sterk stijgen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er helemaal op nadat vorig weekend het doek viel over de play-offs. Dat betekent dat de transfermarkt helemaal op gang kan komen. Bij Transfermarkt hebben ze daarom alvast een update doorgevoerd van de marktwaardes van de spelers die in die play-offs nog in actie kwamen, met enkele opvallende winnaars.


Zo blijkt de speler die de grootste stijging in waarde kende zowaar bij KV Mechelen te spelen. Vinicius Souza maakte dit seizoen indruk en lijkt een miljoenentransfer te gaan maken, met interesse van onder meer Club Brugge, Genk en PSV. Zijn waarde wordt daarom verveelvoudigd van 1,3 miljoen euro naar 4,5 miljoen euro, meer dan het drievoudige van zijn oorspronkelijke waarde.

Daarnaast profiteren vooral spelers van Club en Anderlecht van de play-offs. Bij de landskampioen wordt vooral Andreas Skov Olsen beloond voor zijn belangrijke rol in het veroveren van de titel. De flankspeler gaat daardoor met 2 miljoen vooruit tot een waarde van 12 miljoen euro. Club lijkt in de toekomst dus een zeer mooie winst te kunnen gaan maken op de Deense winteraanwinst.

AMUZU
Bij Anderlecht waren het dan weer vooral Francis Amuzu en Marco Kana die zich wisten te manifesteren en daardoor miljoenenwinst maken. Amuzu scoorde maar liefst vier keer en daardoor pronkt hij voortaan met een waarde van 5,5 miljoen euro. Kana ziet door het heroveren van een basisplaats dan weer zijn waarde verdubbelen naar 4 miljoen.


LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

Terechte stijgingen?

Meest recent

'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

44
44
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

8
8
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

34
34
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

8
8
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

84
84
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

56
56
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

238
238
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

224
224
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

197
197
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

104
104
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

275
275
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

245
245
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

198
198
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

84
84
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

521
521
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

376
376
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

627
627
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

402
402
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

131
131
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

481
481
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

282
282
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121

Meer sportnieuws