TM: 3 smaakmakers uit play-offs zien waarde sterk stijgen

114 stemmen
TM: 3 smaakmakers uit play-offs zien waarde sterk stijgen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er helemaal op nadat vorig weekend het doek viel over de play-offs. Dat betekent dat de transfermarkt helemaal op gang kan komen. Bij Transfermarkt hebben ze daarom alvast een update doorgevoerd van de marktwaardes van de spelers die in die play-offs nog in actie kwamen, met enkele opvallende winnaars.


Zo blijkt de speler die de grootste stijging in waarde kende zowaar bij KV Mechelen te spelen. Vinicius Souza maakte dit seizoen indruk en lijkt een miljoenentransfer te gaan maken, met interesse van onder meer Club Brugge, Genk en PSV. Zijn waarde wordt daarom verveelvoudigd van 1,3 miljoen euro naar 4,5 miljoen euro, meer dan het drievoudige van zijn oorspronkelijke waarde.

Daarnaast profiteren vooral spelers van Club en Anderlecht van de play-offs. Bij de landskampioen wordt vooral Andreas Skov Olsen beloond voor zijn belangrijke rol in het veroveren van de titel. De flankspeler gaat daardoor met 2 miljoen vooruit tot een waarde van 12 miljoen euro. Club lijkt in de toekomst dus een zeer mooie winst te kunnen gaan maken op de Deense winteraanwinst.

AMUZU
Bij Anderlecht waren het dan weer vooral Francis Amuzu en Marco Kana die zich wisten te manifesteren en daardoor miljoenenwinst maken. Amuzu scoorde maar liefst vier keer en daardoor pronkt hij voortaan met een waarde van 5,5 miljoen euro. Kana ziet door het heroveren van een basisplaats dan weer zijn waarde verdubbelen naar 4 miljoen.


LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Terechte stijgingen?

Meest recent

'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

10
10
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

65
65
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

105
105
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

190
190
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

96
96
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

90
90
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

308
308
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

115
115
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

118
118
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

477
477
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

690
690
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

75
75
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

186
186
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

213
213
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

52
52
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

565
565
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

122
122
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

187
187
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

243
243
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

181
181
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

243
243
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

429
429
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

158
158
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

841
841

Meer sportnieuws