Zenuwachtige Morata gaat onzekere transferzomer in

door
Zenuwachtige Morata gaat onzekere transferzomer in

Alvaro Morata leek op jonge leeftijd de Spaanse goalgetter aller tijden te worden, maar doorbreken bij Real Madrid lukte niet. Een echte killer kunnen we hem niet noemen, want in zijn tien seizoenen als prof bleef de spits telkens rond de tien goals hangen. En dat zet hem nu in een zenuwachtige positie. 

De Spaanse spits keert terug naar Atlético na de beslissing van Juventus om de koopoptie niet te lichten. Hij streek in de zomer van 2020 neer in Turijn op uitleenbasis van Atlético Madrid met een aankoopoptie van 35 miljoen euro. Dat bedrag is veel te hoog voor de Oude Dame en gesprekken met Atléti omtrent een prijsverlaging draaide op niets uit. Vanaf 1 juli is de Spanjaard dus opnieuw lid van Atlético Madrid en dat zet hem in een zeer onzekere situatie weet Fichajes

Aangezien Diego Simeone niet zo'n fan is van Morata moet er opnieuw een oplossing worden gezocht. Nog maar eens, de afgelopen jaren passeerde Morata al bij Real Madrid, Juventus, Chelsea, Atlético Madrid en opnieuw Juventus. Bij deze topclubs kon hij geen succesvolle indruk nalaten, afwachten dus of een volgende topclub het met hem nog eens aandurft. 

LONDON CALLING
Een terugkeer naar één van zijn vorige clubs lijkt geen optie te zijn. En ook van de Italiaanse top zal er geen bod komen. Morata speelde nog niet in Frankrijk, wat hem ook nog kan interesseren. Of een terugkeer naar Londen zou ook niet slecht zijn voor zijn carrière. Weliswaar niet voor een club uit de top vier, maar Arsenal lijkt één van de weinige uitwegen te bieden. 

The Gunners zouden de situatie van Morata al een tijdje in de gaten houden. De voorlinie van Arsenal kan wel een injectie gebruiken door het vertrek van Aubameyang en de waarschijnlijke vertrekkende Alexandre Lacazette (einde contract). Zodoende is het Emirates Stadium vandaag de meest waarschijnlijke bestemming voor de Spaanse aanvaller.

LEES OOK: 'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Alvaro Morata is net niet goed genoeg voor de Europese top

Meest recent

Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

0
0
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

18
18
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

99
99
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

110
110
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

223
223
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

41
41
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

238
238
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

318
318
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

76
76
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

522
522
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

343
343
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

156
156
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

311
311
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

401
401
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

180
180
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

259
259
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

106
106
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

483
483
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

337
337
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

141
141
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

212
212
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

860
860
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

307
307
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

171
171
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

322
322

Meer sportnieuws