'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

door
'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

RSC Anderlecht en Club Brugge missen een echte topspits en kunnen een 'killer' in de zestien meter gebruiken. De twee Belgische topclubs speuren rond in Italië. Daar hebben ze beiden een aanvaller op het oog.


Volgens Foot Mercato hebben Anderlecht en Club Brugge concrete interesse in de Franse aanvaller Gabriel Charpentier. De 22-jarige aanvaller komt uit voor Frosinone, dat hem huurde van Genoa, kende een goed seizoen in de Serie B met 10 goals en 2 assists in 21 wedstrijden. De Italiaanse club eist 5 miljoen euro en beide clubs zouden bereid zijn om dit bedrag op tafel te leggen. Voor Club Brugge is dit geen probleem, voor Anderlecht is dit het maximumbedrag dat het kan uitgeven voor een nieuwe aanvaller.

NOOD AAN SPITS

Het is nog afwachten of Charpentier een transfer naar de Belgische competitie wel ziet zitten. De spits zou graag aan de slag gaan in de Serie A, maar zal zeker luisteren naar andere voorstellen. Ook het Spaanse Real Valladolid kwam hem al bekijken in Italië. Charpentier ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Genoa en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. 

Club Brugge speelde dit seizoen zonder echt diepe spits, Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn toch meer aanvallende middenvelders/flankaanvallers. Bas Dost en Sargis Adamyan vertrekken dan weer. Bij Anderlecht gaan Joshua Zirkzee en Christian Kouamé er volgend seizoen wellicht niet meer zijn. Beide ploegen hebben dus nood aan aanvallend geweld.

LEES OOK: Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Zal hij naar België afzakken?

Meest recent

Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

4
4
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

10
10
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

157
157
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

111
111
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

82
82
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

113
113
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

355
355
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

60
60
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

87
87
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

63
63
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

542
542
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

122
122
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

220
220
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

190
190
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

59
59
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

446
446
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

444
444
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

110
110
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

263
263
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

584
584
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

744
744
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

163
163
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

330
330

Meer sportnieuws