'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

door
'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

RSC Anderlecht en Club Brugge missen een echte topspits en kunnen een 'killer' in de zestien meter gebruiken. De twee Belgische topclubs speuren rond in Italië. Daar hebben ze beiden een aanvaller op het oog.


Volgens Foot Mercato hebben Anderlecht en Club Brugge concrete interesse in de Franse aanvaller Gabriel Charpentier. De 22-jarige aanvaller komt uit voor Frosinone, dat hem huurde van Genoa, kende een goed seizoen in de Serie B met 10 goals en 2 assists in 21 wedstrijden. De Italiaanse club eist 5 miljoen euro en beide clubs zouden bereid zijn om dit bedrag op tafel te leggen. Voor Club Brugge is dit geen probleem, voor Anderlecht is dit het maximumbedrag dat het kan uitgeven voor een nieuwe aanvaller.

NOOD AAN SPITS

Het is nog afwachten of Charpentier een transfer naar de Belgische competitie wel ziet zitten. De spits zou graag aan de slag gaan in de Serie A, maar zal zeker luisteren naar andere voorstellen. Ook het Spaanse Real Valladolid kwam hem al bekijken in Italië. Charpentier ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Genoa en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. 

Club Brugge speelde dit seizoen zonder echt diepe spits, Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn toch meer aanvallende middenvelders/flankaanvallers. Bas Dost en Sargis Adamyan vertrekken dan weer. Bij Anderlecht gaan Joshua Zirkzee en Christian Kouamé er volgend seizoen wellicht niet meer zijn. Beide ploegen hebben dus nood aan aanvallend geweld.

LEES OOK: Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Zal hij naar België afzakken?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

217
217
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

181
181
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

104
104
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

49
49
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

155
155
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

295
295
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

269
269
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

109
109
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

112
112
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

227
227
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

271
271
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

555
555
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

363
363
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

447
447
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

138
138
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

643
643
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

644
644
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

425
425
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2266
2266
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

153
153

Meer sportnieuws