'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

door
'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

RSC Anderlecht en Club Brugge missen een echte topspits en kunnen een 'killer' in de zestien meter gebruiken. De twee Belgische topclubs speuren rond in Italië. Daar hebben ze beiden een aanvaller op het oog.


Volgens Foot Mercato hebben Anderlecht en Club Brugge concrete interesse in de Franse aanvaller Gabriel Charpentier. De 22-jarige aanvaller komt uit voor Frosinone, dat hem huurde van Genoa, kende een goed seizoen in de Serie B met 10 goals en 2 assists in 21 wedstrijden. De Italiaanse club eist 5 miljoen euro en beide clubs zouden bereid zijn om dit bedrag op tafel te leggen. Voor Club Brugge is dit geen probleem, voor Anderlecht is dit het maximumbedrag dat het kan uitgeven voor een nieuwe aanvaller.

NOOD AAN SPITS

Het is nog afwachten of Charpentier een transfer naar de Belgische competitie wel ziet zitten. De spits zou graag aan de slag gaan in de Serie A, maar zal zeker luisteren naar andere voorstellen. Ook het Spaanse Real Valladolid kwam hem al bekijken in Italië. Charpentier ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Genoa en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. 

Club Brugge speelde dit seizoen zonder echt diepe spits, Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn toch meer aanvallende middenvelders/flankaanvallers. Bas Dost en Sargis Adamyan vertrekken dan weer. Bij Anderlecht gaan Joshua Zirkzee en Christian Kouamé er volgend seizoen wellicht niet meer zijn. Beide ploegen hebben dus nood aan aanvallend geweld.

LEES OOK: Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Zal hij naar België afzakken?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

66
66
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

26
26
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

36
36
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

155
155
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

203
203
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

174
174
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

272
272
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

175
175
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

976
976
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

117
117
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

348
348
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

147
147
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

492
492
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

439
439
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

722
722

Meer sportnieuws