'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

door
'Club Brugge en RSCA plannen bod van 5 miljoen op spits'

RSC Anderlecht en Club Brugge missen een echte topspits en kunnen een 'killer' in de zestien meter gebruiken. De twee Belgische topclubs speuren rond in Italië. Daar hebben ze beiden een aanvaller op het oog.


Volgens Foot Mercato hebben Anderlecht en Club Brugge concrete interesse in de Franse aanvaller Gabriel Charpentier. De 22-jarige aanvaller komt uit voor Frosinone, dat hem huurde van Genoa, kende een goed seizoen in de Serie B met 10 goals en 2 assists in 21 wedstrijden. De Italiaanse club eist 5 miljoen euro en beide clubs zouden bereid zijn om dit bedrag op tafel te leggen. Voor Club Brugge is dit geen probleem, voor Anderlecht is dit het maximumbedrag dat het kan uitgeven voor een nieuwe aanvaller.

NOOD AAN SPITS

Het is nog afwachten of Charpentier een transfer naar de Belgische competitie wel ziet zitten. De spits zou graag aan de slag gaan in de Serie A, maar zal zeker luisteren naar andere voorstellen. Ook het Spaanse Real Valladolid kwam hem al bekijken in Italië. Charpentier ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Genoa en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. 

Club Brugge speelde dit seizoen zonder echt diepe spits, Charles De Ketelaere en Noa Lang zijn toch meer aanvallende middenvelders/flankaanvallers. Bas Dost en Sargis Adamyan vertrekken dan weer. Bij Anderlecht gaan Joshua Zirkzee en Christian Kouamé er volgend seizoen wellicht niet meer zijn. Beide ploegen hebben dus nood aan aanvallend geweld.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Zal hij naar België afzakken?

Meest recent

Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

0
0
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

8
8
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

62
62
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

20
20
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

97
97
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

204
204
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

90
90
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

67
67
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

378
378
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

63
63
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

313
313
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

179
179
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

306
306
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

422
422
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

258
258
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

214
214
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

300
300
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

374
374
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

372
372
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

319
319
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

482
482
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

683
683
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

256
256
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

48
48
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

73
73

Meer sportnieuws