Vandenhaute komt met emotioneel Kompany-statement

door
Vandenhaute komt met emotioneel Kompany-statement

Wat er deze week steeds meer zat aan te komen, is vandaag ook waarheid geworden: Vincent Kompany verlaat RSC Anderlecht. Dat maakte de recordkampioen vandaag bekend. Beide partijen gaan naar eigen zeggen in onderling overleg uit elkaar. Anderlecht-voorzitter Wouter Vandenhaute heeft ondertussen al gereageerd op het vertrek van Kompany.


Dat deed hij voor de micro's van VTM Nieuws en Sporza. "Na lange en goeie gesprekken met Vincent zijn we tot de conclusie gekomen om de samenwerking te beëindigen. Voor Anderlecht is dat een heel emotioneel moment", vertelde Vandenhaute. "Het is jammer dat Vincent vertrekt en dat onze wegen scheiden. We zullen er alles aan doen om de weg naar de top voort te zetten", klonk het nog, waarna hij Kompany nog veel succes wenste en een grote toekomst voorspelde als trainer.

Het is nu uitkijken waar Kompany zal landen als coach. Het Engelse Burnley wordt al een hele tijd naar voren geschoven als mogelijk bestemming. Kompany zou al gesproken hebben met de club. Hij zal dan wel aan de slag moeten gaan in de Championship. Het is de vraag of dat strookt met de torenhoge ambities van de ex-Rode Duivel. Bij VfL Wolfsburg is zijn naam alvast van tafel. Die club stelde met Niko Kovac onlangs al een nieuwe trainer voor. Vanuit Duitsland weerklinkt nu ook Borussia Mönchengladbach.

WAT MET RSCA?

Anderlecht zal ook zelf op zoek moeten gaan naar een nieuwe coach. Volgens de Belgische media stak Paars-Wit ondertussen al zijn licht op bij Felice Mazzu. Die zou na een mooi seizoen bij Union SG dus een toptransfer kunnen versieren. MSV Foot laat echter ook de naam van Edward Still vallen. Die kende een meer dan degelijk seizoen met Sporting Charleroi en was eerder al aan de slag als assistent bij onder meer Club Brugge

LEES OOK: Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Zal Kompany naar Burnley gaan?

Meest recent

Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

24
24
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

44
44
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

19
19
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

63
63
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

48
48
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

162
162
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

318
318
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

196
196
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

193
193
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

151
151
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

290
290
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

262
262
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

117
117
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

345
345
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

84
84
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

296
296
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

117
117
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

196
196
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

224
224
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

516
516
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

88
88
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws