Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

112
Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

Zaterdag staat in Parijs de hoogmis van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan werken Real Madrid en Liverpool in het Stade de France de finale van de Champions League af. Het wordt ongetwijfeld een nagelbijter van hoog niveau, met mogelijk een onverwachte heldenrol voor een Rode Duivel. Divock Origi is bij Liverpool geblesseerd en van Thibaut Courtois zijn ze inmiddels bij Real al heroïsche prestaties gewoon.


Maar volgens Mundo Deportivo zou Eden Hazard weleens de verrassing van de avond kunnen worden. De aanvoerder van de Rode Duivels is sinds enkele weken weer helemaal fit nadat hij in maart opnieuw geopereerd werd aan de geteisterde enkel. Deze keer werd echter het plaatje weggehaald en daardoor voelt Hazard zich weer een pak vrijer in zijn vel.

Daarmee is een belangrijke voorwaarde voldaan voor de aanvaller om weer zijn beste niveau te halen, terwijl hij ook al wat ritme opdeed met een invalbeurt tegen Cadiz in de voorlaatste competitiewedstrijd. De laatste dagen liet Carlo Ancelotti zich ook al bijzonder positief uit over Hazard, wat er dus op lijkt te wijzen dat de Italiaanse coach zaterdag op hem rekent.

ZOALS GÖTZE
En de Spaanse krant wijst erop dat Hazard zeker niet aan de aftrap moet komen om nog belangrijk te zijn voor zijn ploeg. Ze verwijzen onder meer naar de laatste CL-zege van de Koninklijke, in 2018. Toen klopte Real in de finale... Liverpool, met 3-1 dankzij twee goals van Gareth Bale. De Welshman was nochtans pas na een uur ingevallen. Hazard kan ook een voorbeeld nemen aan Mario Götze, die Duitsland in de verlengingen van de WK-finale in 2014 als invaller naar de wereldtitel knalde.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Hazard kan zaterdag de CL-finale beslissen...

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

0
0
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

35
35
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

58
58
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

97
97
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

30
30
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

227
227
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

29
29
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

41
41
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

88
88
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

213
213
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

125
125
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

363
363
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

134
134
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73

Meer sportnieuws