Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

112 stemmen
Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

Zaterdag staat in Parijs de hoogmis van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan werken Real Madrid en Liverpool in het Stade de France de finale van de Champions League af. Het wordt ongetwijfeld een nagelbijter van hoog niveau, met mogelijk een onverwachte heldenrol voor een Rode Duivel. Divock Origi is bij Liverpool geblesseerd en van Thibaut Courtois zijn ze inmiddels bij Real al heroïsche prestaties gewoon.


Maar volgens Mundo Deportivo zou Eden Hazard weleens de verrassing van de avond kunnen worden. De aanvoerder van de Rode Duivels is sinds enkele weken weer helemaal fit nadat hij in maart opnieuw geopereerd werd aan de geteisterde enkel. Deze keer werd echter het plaatje weggehaald en daardoor voelt Hazard zich weer een pak vrijer in zijn vel.

Daarmee is een belangrijke voorwaarde voldaan voor de aanvaller om weer zijn beste niveau te halen, terwijl hij ook al wat ritme opdeed met een invalbeurt tegen Cadiz in de voorlaatste competitiewedstrijd. De laatste dagen liet Carlo Ancelotti zich ook al bijzonder positief uit over Hazard, wat er dus op lijkt te wijzen dat de Italiaanse coach zaterdag op hem rekent.

ZOALS GÖTZE
En de Spaanse krant wijst erop dat Hazard zeker niet aan de aftrap moet komen om nog belangrijk te zijn voor zijn ploeg. Ze verwijzen onder meer naar de laatste CL-zege van de Koninklijke, in 2018. Toen klopte Real in de finale... Liverpool, met 3-1 dankzij twee goals van Gareth Bale. De Welshman was nochtans pas na een uur ingevallen. Hazard kan ook een voorbeeld nemen aan Mario Götze, die Duitsland in de verlengingen van de WK-finale in 2014 als invaller naar de wereldtitel knalde.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Hazard kan zaterdag de CL-finale beslissen...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

105
105
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

240
240
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

936
936
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

104
104
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

154
154
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

75
75
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

70
70
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

38
38
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

164
164
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

202
202
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

158
158
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

295
295
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

387
387
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

202
202
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

863
863
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

523
523
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws