Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

112
Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

Zaterdag staat in Parijs de hoogmis van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan werken Real Madrid en Liverpool in het Stade de France de finale van de Champions League af. Het wordt ongetwijfeld een nagelbijter van hoog niveau, met mogelijk een onverwachte heldenrol voor een Rode Duivel. Divock Origi is bij Liverpool geblesseerd en van Thibaut Courtois zijn ze inmiddels bij Real al heroïsche prestaties gewoon.


Maar volgens Mundo Deportivo zou Eden Hazard weleens de verrassing van de avond kunnen worden. De aanvoerder van de Rode Duivels is sinds enkele weken weer helemaal fit nadat hij in maart opnieuw geopereerd werd aan de geteisterde enkel. Deze keer werd echter het plaatje weggehaald en daardoor voelt Hazard zich weer een pak vrijer in zijn vel.

Daarmee is een belangrijke voorwaarde voldaan voor de aanvaller om weer zijn beste niveau te halen, terwijl hij ook al wat ritme opdeed met een invalbeurt tegen Cadiz in de voorlaatste competitiewedstrijd. De laatste dagen liet Carlo Ancelotti zich ook al bijzonder positief uit over Hazard, wat er dus op lijkt te wijzen dat de Italiaanse coach zaterdag op hem rekent.

ZOALS GÖTZE
En de Spaanse krant wijst erop dat Hazard zeker niet aan de aftrap moet komen om nog belangrijk te zijn voor zijn ploeg. Ze verwijzen onder meer naar de laatste CL-zege van de Koninklijke, in 2018. Toen klopte Real in de finale... Liverpool, met 3-1 dankzij twee goals van Gareth Bale. De Welshman was nochtans pas na een uur ingevallen. Hazard kan ook een voorbeeld nemen aan Mario Götze, die Duitsland in de verlengingen van de WK-finale in 2014 als invaller naar de wereldtitel knalde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Hazard kan zaterdag de CL-finale beslissen...

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

11
11
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

149
149
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

13
13
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

299
299
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

30
30
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

570
570
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

53
53
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

494
494
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

203
203
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

987
987
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

155
155
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

206
206
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

95
95
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

308
308
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

246
246
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

295
295
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

147
147

Meer sportnieuws