Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

door
Wordt Hazard de onverwachte held in Parijs?

Zaterdag staat in Parijs de hoogmis van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan werken Real Madrid en Liverpool in het Stade de France de finale van de Champions League af. Het wordt ongetwijfeld een nagelbijter van hoog niveau, met mogelijk een onverwachte heldenrol voor een Rode Duivel. Divock Origi is bij Liverpool geblesseerd en van Thibaut Courtois zijn ze inmiddels bij Real al heroïsche prestaties gewoon.


Maar volgens Mundo Deportivo zou Eden Hazard weleens de verrassing van de avond kunnen worden. De aanvoerder van de Rode Duivels is sinds enkele weken weer helemaal fit nadat hij in maart opnieuw geopereerd werd aan de geteisterde enkel. Deze keer werd echter het plaatje weggehaald en daardoor voelt Hazard zich weer een pak vrijer in zijn vel.

Daarmee is een belangrijke voorwaarde voldaan voor de aanvaller om weer zijn beste niveau te halen, terwijl hij ook al wat ritme opdeed met een invalbeurt tegen Cadiz in de voorlaatste competitiewedstrijd. De laatste dagen liet Carlo Ancelotti zich ook al bijzonder positief uit over Hazard, wat er dus op lijkt te wijzen dat de Italiaanse coach zaterdag op hem rekent.

ZOALS GÖTZE
En de Spaanse krant wijst erop dat Hazard zeker niet aan de aftrap moet komen om nog belangrijk te zijn voor zijn ploeg. Ze verwijzen onder meer naar de laatste CL-zege van de Koninklijke, in 2018. Toen klopte Real in de finale... Liverpool, met 3-1 dankzij twee goals van Gareth Bale. De Welshman was nochtans pas na een uur ingevallen. Hazard kan ook een voorbeeld nemen aan Mario Götze, die Duitsland in de verlengingen van de WK-finale in 2014 als invaller naar de wereldtitel knalde.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Hazard kan zaterdag de CL-finale beslissen...

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

47
47
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

74
74
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

24
24
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

150
150
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

137
137
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

615
615
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

251
251
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

203
203
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

88
88
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

206
206
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

82
82
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

188
188
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

144
144
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

134
134
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

316
316
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

331
331
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

561
561
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

228
228
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

296
296
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

246
246
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

159
159
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

135
135
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

417
417
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

489
489

Meer sportnieuws