Verbazing overheerst na aanstelling Hoefkens

door
Verbazing overheerst na aanstelling Hoefkens

Club Brugge heeft niet lang gewacht om een nieuwe trainer te vinden. Amper drie dagen nadat Alfred Schreuder voor het laatst op de bank zat, werd de nieuwe coach al voorgesteld. Club vond die in eigen huis, want Carl Hoefkens wordt doorgeschoven en promoveert van assistent naar T1. Hij krijgt naast zich Club NXT-coach Rik De Mil en Clubicoon Paul Okon.


Enkele weken geleden werd wel in de pers al een ballonnetje opgelaten dat Hoefkens de opvolger van Schreuder zou kunnen worden, maar weinigen hechtten toen veel geloof aan dat scenario. Dat blijkt ook uit de reacties op sociale media, waar vooral verbazing overheerst. Er worden uiteraard vragen gesteld bij het gebrek aan ervaring van Hoefkens, die voor zijn allereerste job als T1 staat.

Maar anderzijds zijn veel fans van Club ook voorzichtig optimistisch. Zij wijzen op het feit dat Hoefkens het huis kent en hopen dat jonge talenten als Mbamba, Sandra en Nusa zo kansen zullen krijgen. Daarnaast blijken ze ook vertrouwen te hebben in het inschattingsvermogen van Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe. Zij haalden in het verleden wel vaker hun gelijk, zoals bijvoorbeeld met Schreuder en Ivan Leko. Ook bij hun aanstellingen heerste scepsis, maar uiteindelijk verlieten zij Club wel met titels op zak.


LEES OOK: 'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Vind je het een goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

24
24
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

74
74
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

8
8
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

22
22
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

228
228
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

126
126
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

160
160
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

51
51
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

209
209
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

90
90
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

90
90
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

115
115
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

342
342
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

95
95
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

453
453
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

264
264
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

210
210
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

472
472
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

577
577
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

74
74
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws