'FC Barcelona ziet plots kans op komst Kanté'

125 stemmen
'FC Barcelona ziet plots kans op komst Kanté'

Bij FC Barcelona willen ze graag weer aanknopen met de successen van het verleden, maar daarvoor moet er wel nog aan een nieuw elftal gebouwd worden. Daarbij is de club wel nog steeds gebonden aan stevige financiële beperkingen. Daarom moeten ze vooral hun pijlen richten op opportuniteiten, met name spelers die einde contract zijn of hun laatste contractjaar ingaan.


Het rijtje met potentiële aanwinsten dat de voorbije namen al genoemd werd, past volledig in die categorieën: Robert Lewandowski heeft nog één jaar contract bij Bayern München, terwijl AC Milan-middenvelder Franck Kessié en het Chelsea-duo Andreas Christensen en César Azpilicueta deze zomer allemaal vrijkomen. Nu zien de Catalanen nog een opportuniteit bij die laatste club.

Volgens Fichajes hopen ze immers N'Golo Kanté naar Camp Nou te kunnen halen. De Fransman geldt als één van de beste balafpakkers ter wereld, maar gaat zijn laatste contractjaar bij Chelsea in. Binnenkort gaan de Blues met hem rond de tafel zitten, maar de gesprekken worden bemoeilijkt door het feit dat de verkoop van de club door Roman Abramovic nog niet afgerond is.

PRIJSJE
Barça hoopt dat de gesprekken voldoende vertraging oplopen zodat Chelsea in de zomer een verkoop overweegt. Ze willen koste wat kost immers vermijden dat Kanté straks gratis de deur uitloopt, maar uiteraard zal een transfer deze zomer niet voor de hoofdprijs zijn. De 31-jarige moet de opvolger worden van Sergio Busquets, die slechts twee jaar ouder is maar wel minder jaren op de teller lijkt over te hebben. 

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Kan Barça hem strikken?

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

61
61
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

406
406
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

348
348
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

286
286
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

140
140
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

211
211
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

82
82
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

53
53
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

187
187
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

81
81
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

63
63
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

363
363
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

189
189
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

221
221
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

437
437
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

110
110
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

248
248
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

433
433
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

202
202
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

185
185
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

79
79
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

329
329
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

310
310
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

109
109

Meer sportnieuws