'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

stemmen
'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

RSC Anderlecht heeft bijzonder veel talent rondlopen in Neerpede. De Brusselaars geven die ook speelkansen in het Lotto Park. Tegen Club Brugge waren er weer twee die hun debuut maakten.


Noah Sadiki en Julien Duranville zijn de volgende talenten die hun debuut mochten maken onder Vincent Kompany. De twee deden het goed tegen Club Brugge en vooral Duranville wordt aanzien als een topper in spe. Duranville werd onlangs pas 16 jaar en is na Nii Lamptey en Romelu Lukaku de jongste debutant bij de Brusselaars. De flankaanvaller geldt al jaren als een enorm groot talent en het is dan ook logisch dat veel Europese topclubs hem probeerden weg te halen uit Anderlecht.

VOLGEND JAAR A-KERN?

La Dernière Heure weet dat Ajax, Juventus, Lille OSC en Red Bull Leipzig hem probeerden aan te trekken. Anderlecht wist Duranville echter aan boord te houden en de kans is zelfs groot dat hij volgend jaar deel zal uitmaken van de A-kern. Kompany liet Duranville op zijn vijftiende al invallen in een oefenmatch in januari tegen Westerlo. Het geloof in het talent is dus zeer groot. Anderlecht heeft een gebrek aan rasechte flankaanvallers in de kern en sinds het vertrek van Jérémy Doku mist het creatieve spelers die met een dribbel de boel kunnen openbreken.

Francis Amuzu is zo een type, maar stagneerde de afgelopen jaren. Hij mist overzicht in de laatste fase, dat bleek ook tegen Club Brugge weer. Al speelde hij in de afgelopen play-offs wel een zeer grote rol in de knappe derde plaats van de Brusselaars.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Zal hij volgend jaar vaak spelen bij de eerste ploeg?

Meest recent

'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

142
142
WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

107
107
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

39
39
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

270
270
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

184
184
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

188
188
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

347
347
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

82
82
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

439
439
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

216
216
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

875
875
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

213
213
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

439
439
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

658
658
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

258
258
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

158
158
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1423
1423
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

123
123
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

59
59
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

398
398
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

205
205
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

270
270
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

235
235
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

227
227

Meer sportnieuws