'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

door
'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

RSC Anderlecht heeft bijzonder veel talent rondlopen in Neerpede. De Brusselaars geven die ook speelkansen in het Lotto Park. Tegen Club Brugge waren er weer twee die hun debuut maakten.


Noah Sadiki en Julien Duranville zijn de volgende talenten die hun debuut mochten maken onder Vincent Kompany. De twee deden het goed tegen Club Brugge en vooral Duranville wordt aanzien als een topper in spe. Duranville werd onlangs pas 16 jaar en is na Nii Lamptey en Romelu Lukaku de jongste debutant bij de Brusselaars. De flankaanvaller geldt al jaren als een enorm groot talent en het is dan ook logisch dat veel Europese topclubs hem probeerden weg te halen uit Anderlecht.

VOLGEND JAAR A-KERN?

La Dernière Heure weet dat Ajax, Juventus, Lille OSC en Red Bull Leipzig hem probeerden aan te trekken. Anderlecht wist Duranville echter aan boord te houden en de kans is zelfs groot dat hij volgend jaar deel zal uitmaken van de A-kern. Kompany liet Duranville op zijn vijftiende al invallen in een oefenmatch in januari tegen Westerlo. Het geloof in het talent is dus zeer groot. Anderlecht heeft een gebrek aan rasechte flankaanvallers in de kern en sinds het vertrek van Jérémy Doku mist het creatieve spelers die met een dribbel de boel kunnen openbreken.

Francis Amuzu is zo een type, maar stagneerde de afgelopen jaren. Hij mist overzicht in de laatste fase, dat bleek ook tegen Club Brugge weer. Al speelde hij in de afgelopen play-offs wel een zeer grote rol in de knappe derde plaats van de Brusselaars.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Zal hij volgend jaar vaak spelen bij de eerste ploeg?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

36
36
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

41
41
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

25
25
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

67
67
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

28
28
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

18
18
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

181
181
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

305
305
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

267
267
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

39
39
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

35
35
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

238
238
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

258
258
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

248
248
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

281
281
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

226
226
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

91
91
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

339
339
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

600
600
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

392
392
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

555
555
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

163
163
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

141
141

Meer sportnieuws