'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

255
'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

RSC Anderlecht heeft bijzonder veel talent rondlopen in Neerpede. De Brusselaars geven die ook speelkansen in het Lotto Park. Tegen Club Brugge waren er weer twee die hun debuut maakten.


Noah Sadiki en Julien Duranville zijn de volgende talenten die hun debuut mochten maken onder Vincent Kompany. De twee deden het goed tegen Club Brugge en vooral Duranville wordt aanzien als een topper in spe. Duranville werd onlangs pas 16 jaar en is na Nii Lamptey en Romelu Lukaku de jongste debutant bij de Brusselaars. De flankaanvaller geldt al jaren als een enorm groot talent en het is dan ook logisch dat veel Europese topclubs hem probeerden weg te halen uit Anderlecht.

VOLGEND JAAR A-KERN?

La Dernière Heure weet dat Ajax, Juventus, Lille OSC en Red Bull Leipzig hem probeerden aan te trekken. Anderlecht wist Duranville echter aan boord te houden en de kans is zelfs groot dat hij volgend jaar deel zal uitmaken van de A-kern. Kompany liet Duranville op zijn vijftiende al invallen in een oefenmatch in januari tegen Westerlo. Het geloof in het talent is dus zeer groot. Anderlecht heeft een gebrek aan rasechte flankaanvallers in de kern en sinds het vertrek van Jérémy Doku mist het creatieve spelers die met een dribbel de boel kunnen openbreken.

Francis Amuzu is zo een type, maar stagneerde de afgelopen jaren. Hij mist overzicht in de laatste fase, dat bleek ook tegen Club Brugge weer. Al speelde hij in de afgelopen play-offs wel een zeer grote rol in de knappe derde plaats van de Brusselaars.

LEES OOK: 'Deschamps moet Europese topclub uit de miserie helpen'

Zal hij volgend jaar vaak spelen bij de eerste ploeg?

Meest recent

Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

28
28
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

20
20
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

28
28
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

247
247
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

109
109
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

53
53
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

21
21
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

30
30
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

53
53
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

64
64
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

63
63
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

112
112
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

327
327
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

360
360
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

129
129
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

127
127
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

82
82
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

430
430
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

177
177
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

176
176
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

201
201
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

30
30
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66

Meer sportnieuws