'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

door
'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

RSC Anderlecht heeft bijzonder veel talent rondlopen in Neerpede. De Brusselaars geven die ook speelkansen in het Lotto Park. Tegen Club Brugge waren er weer twee die hun debuut maakten.


Noah Sadiki en Julien Duranville zijn de volgende talenten die hun debuut mochten maken onder Vincent Kompany. De twee deden het goed tegen Club Brugge en vooral Duranville wordt aanzien als een topper in spe. Duranville werd onlangs pas 16 jaar en is na Nii Lamptey en Romelu Lukaku de jongste debutant bij de Brusselaars. De flankaanvaller geldt al jaren als een enorm groot talent en het is dan ook logisch dat veel Europese topclubs hem probeerden weg te halen uit Anderlecht.

VOLGEND JAAR A-KERN?

La Dernière Heure weet dat Ajax, Juventus, Lille OSC en Red Bull Leipzig hem probeerden aan te trekken. Anderlecht wist Duranville echter aan boord te houden en de kans is zelfs groot dat hij volgend jaar deel zal uitmaken van de A-kern. Kompany liet Duranville op zijn vijftiende al invallen in een oefenmatch in januari tegen Westerlo. Het geloof in het talent is dus zeer groot. Anderlecht heeft een gebrek aan rasechte flankaanvallers in de kern en sinds het vertrek van Jérémy Doku mist het creatieve spelers die met een dribbel de boel kunnen openbreken.

Francis Amuzu is zo een type, maar stagneerde de afgelopen jaren. Hij mist overzicht in de laatste fase, dat bleek ook tegen Club Brugge weer. Al speelde hij in de afgelopen play-offs wel een zeer grote rol in de knappe derde plaats van de Brusselaars.

LEES OOK: Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Zal hij volgend jaar vaak spelen bij de eerste ploeg?

Meest recent

Onheilspellend nieuws: zorgwekkende gezondheidsupdate Boskamp

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

5
5
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

97
97
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

86
86
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

524
524
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

54
54
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

68
68
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

195
195
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

107
107
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

334
334
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

144
144
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

178
178
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

141
141
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

204
204
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

239
239
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

164
164
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

177
177
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

333
333
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

591
591
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

355
355
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

184
184
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

171
171
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

138
138
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

483
483

Meer sportnieuws