'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

door
'Anderlecht was Juventus en Ajax te snel af'

RSC Anderlecht heeft bijzonder veel talent rondlopen in Neerpede. De Brusselaars geven die ook speelkansen in het Lotto Park. Tegen Club Brugge waren er weer twee die hun debuut maakten.


Noah Sadiki en Julien Duranville zijn de volgende talenten die hun debuut mochten maken onder Vincent Kompany. De twee deden het goed tegen Club Brugge en vooral Duranville wordt aanzien als een topper in spe. Duranville werd onlangs pas 16 jaar en is na Nii Lamptey en Romelu Lukaku de jongste debutant bij de Brusselaars. De flankaanvaller geldt al jaren als een enorm groot talent en het is dan ook logisch dat veel Europese topclubs hem probeerden weg te halen uit Anderlecht.

VOLGEND JAAR A-KERN?

La Dernière Heure weet dat Ajax, Juventus, Lille OSC en Red Bull Leipzig hem probeerden aan te trekken. Anderlecht wist Duranville echter aan boord te houden en de kans is zelfs groot dat hij volgend jaar deel zal uitmaken van de A-kern. Kompany liet Duranville op zijn vijftiende al invallen in een oefenmatch in januari tegen Westerlo. Het geloof in het talent is dus zeer groot. Anderlecht heeft een gebrek aan rasechte flankaanvallers in de kern en sinds het vertrek van Jérémy Doku mist het creatieve spelers die met een dribbel de boel kunnen openbreken.

Francis Amuzu is zo een type, maar stagneerde de afgelopen jaren. Hij mist overzicht in de laatste fase, dat bleek ook tegen Club Brugge weer. Al speelde hij in de afgelopen play-offs wel een zeer grote rol in de knappe derde plaats van de Brusselaars.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Zal hij volgend jaar vaak spelen bij de eerste ploeg?

Meest recent

Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

6
6
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

47
47
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

171
171
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

149
149
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

166
166
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

17
17
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

383
383
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

314
314
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

241
241
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

366
366
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

91
91
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

78
78
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

49
49
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

150
150
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

50
50
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

95
95
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

71
71
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

78
78
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

109
109
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

246
246
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

46
46
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

317
317
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

164
164
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

188
188

Meer sportnieuws