Zirkzee lijkt vertrek bij Anderlecht aan te kondigen

255 stemmen
Zirkzee lijkt vertrek bij Anderlecht aan te kondigen

Anderlecht maakte dit seizoen weer een klein beetje progressie door zijn seizoen af te sluiten op de derde plaats. De prestaties gaan dus stelselmatig vooruit, maar het blijft moeilijk voor Paars-Wit om stabiliteit in zijn spelerskern te krijgen. De voorbije jaren zag het elke zomer een pak sterkhouders vertrekken en dat is ook nu weer niet anders.


Christian Kouamé nam op sociale media al afscheid van Anderlecht en nu doet ook zijn spitsbroeder Joshua Zirkzee ogenschijnlijk hetzelfde. "Ongeacht wat er gebeurt, Mauves", schrijft hij. "Bedankt om me weer verliefd te laten worden op het spelletje. Bedankt voor alle steun in goede en slechte tijden dit seizoen. Bedankt om me te laten groeien en de persoon te worden die ik ben."

Hij zegt het dus nog niet met zoveel woorden, maar met zijn dankwoordjes neemt Zirkzee alvast een voorschot op een vertrek. Anderlecht beschikt geen aankoopoptie op de van Bayern München gehuurde spits, die met zijn goede prestaties dit seizoen zijn marktwaarde bovendien alleen maar wist op te krikken. Met een door Transfermarkt geschatte waarde van 11 miljoen euro lijkt hij veel te duur te zijn voor Paars-Wit.

NIEUWE KANS
Het lijkt erop dat Zirkzee volgend seizoen minstens in de voorbereiding een nieuwe kans zal krijgen bij Bayern. In interviews gaf de 21-jarige wel aan dat hij niet opnieuw op de bank wil belanden en bovendien gaat hij zijn laatste contractjaar in. Bayern zal mogelijk dus wel genoodzaakt zijn om mee te werken aan een transfer als Zirkzee zou weigeren om bij te tekenen.


LEES OOK: Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

Zal Zirkzee volgend seizoen doorbreken bij Bayern?

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

51
51
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

223
223
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

345
345
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

206
206
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

409
409
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

364
364
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

188
188
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws