ANSA: 'Nainggolan maakt sensationele terugkeer'

1428 stemmen
ANSA: 'Nainggolan maakt sensationele terugkeer'

De voorbije dagen gingen geruchten dat Antwerp op het punt zou staan om Toby Alderweireld aan te trekken. Daarmee zou de Great Old zijn stunt van vorige zomer herhalen, want toen tastte Paul Gheysens diep in de buidel om met Radja Nainggolan een andere (ex-)Rode Duivel naar de Bosuil te halen. Het eerste seizoen van de middenvelder was er echter één met hoogtes en laagtes.


Il Ninja groeide uiteraard meteen uit tot één van de pijlers en leiders van het elftal, maar hij kon Antwerp toch niet op sleeptouw nemen zoals gehoopt werd. Hij liet in 37 wedstrijden slechts drie doelpunten en drie assists optekenen en kon niet verhinderen dat de ploeg Europees al vroeg uitgeschakeld werd en dat ze in de competitie niet verder raakten dan de vierde plaats.

Na één jaar zou hij alweer kunnen vertrekken, want ANSA meldt dat Cagliari hem graag wil terughalen. Nainggolan was al drie keer aan de slag bij de Sardische club: van 2010 tot 2014, in het seizoen 2019/20 en in de eerste helft van 2021. Cagliari is net naar de Serie B gedegradeerd en Il Ninja zou bij de club van zijn hart de leider moeten worden van een jonge ploeg die volgend seizoen meteen weer moet promoveren.

OBSTAKELS
Cagliari beschikt alvast over voldoende sentimentele argumenten om Nainggolan te overtuigen, maar er zal nog veel water naar de zee moeten vloeien voor de transfer rond is. Om te beginnen zou er een akkoord gevonden moeten worden met Antwerp, waar de 33-jarige nog een seizoen vastligt. Daarnaast is er ook nog heel wat onduidelijkheid over de situatie bij Cagliari zelf. De club moet nog een nieuwe trainer voor volgend seizoen vinden, terwijl er ook geruchten gaan over een nakende overname, al worden die nog ontkend door voorzitter Tommaso Giulini.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Moet Nainggolan naar Cagliari terugkeren?

Meest recent

L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

118
118
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

180
180
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

137
137
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

108
108
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

77
77
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

198
198
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

293
293
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

527
527
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

437
437
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

385
385
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

99
99
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

777
777
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

81
81
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

330
330
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

67
67
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

138
138
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

447
447
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

119
119
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

223
223
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

675
675
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

952
952
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

753
753
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

123
123

Meer sportnieuws