'Ontslag van Priske kost Antwerp stevige duit'

417 stemmen
'Ontslag van Priske kost Antwerp stevige duit'

Royal Antwerp FC ontsloeg Brian Priske, ook al had hij nog een contract voor komend seizoen. De Great Old moest volgens Deense pers een stevige opstapvergoeding betalen. Al is dat geen probleem voor voorzitter Paul Gheysens.


Antwerp moet Priske (en zijn assistenten?) 800.000 euro betalen vanwege het ontslag. Bovendien moet Antwerp ook nog eens betalen om Jürgen Dirckx als assistent weg te halen bij PSV. De Eindhovenaren zijn niet van plan hem zomaar te laten gaan volgens het Eindhovens Dagblad. Daarnaast zal ook Mark van Bommel een stevig loon verdienen, waardoor het trainersdossier zeker niet goedkoop zal worden.

GHEYSENS WIL DE TITEL

Franky Van der Elst vindt dat er de afgelopen maanden toch een beetje te streng is geoordeeld omtrent Priske. "Ik begrijp het ongenoegen van het bestuur, want het was geen geweldig seizoen. Kwalitatief zijn er te weinig echt goede wedstrijden geweest. Er was te weinig duidelijkheid en daar kan ik de kritiek wel in volgen. Maar de manier waarop de dingen gebeuren, dat is in het voetbal vaak pijnlijk voor de betrokkenen. Dat er de afgelopen dagen volop werd gesproken over de komst van Van Bommel is niet leuk voor een trainer. Dan hoop je dat het eigenlijk snel voorbij is", zei hij aan Eleven Sports.

Van Bommel gaat één van de komende dagen zijn contract tekenen bij de Great Old. Hij moet met de nodige aanwinsten Antwerp volgend jaar richting top twee loodsen. Gheysens is met niets anders tevreden dan een landstitel.

LEES OOK: Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Een pittige som?

Meest recent

Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

4
4
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

15
15
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

31
31
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

24
24
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

148
148
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

57
57
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

161
161
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

132
132
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

211
211
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

97
97
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

175
175
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

633
633
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

235
235
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1172
1172
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

223
223
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

85
85
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

227
227
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

355
355
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

331
331
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

92
92
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

73
73
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

91
91
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

87
87
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

170
170

Meer sportnieuws